Skocz do zawartości

Polecane posty

o kurwaa ludzie na NEPA to uwazajcie posypałem se w pracy i aż spierdoliłem do konta coś tam grzebać bo myślałem ze sie nie ogarne, syplem tak szczerze z 150mg :D napisze o tym trip raport ogolnie Rcek dobry spiduje na długo :)

Gość Venoom

No za dużo  ja po 110 tak mnie jebło że musiałem z kolegami wyjść bo nosi.

Faktycznie przesadziłem

18 godzin temu, luks1985 napisał:

150mg to za dużo.

Pierw jebłem 50 ale se myśle łeee pewnie to jakiś zamulacz ew lekki stim jak po pentedronie kiedyś :D i że szybko zejdzie
a wyjechany do teraz jestem nie moge odżyc kur... ludzie nie chcijcie tego przedawkować 
normalnie widziałem 2 światy - Stymulowany i Urojony :)
normalnie faze miałem

18 godzin temu, Venoom napisał:

No za dużo  ja po 110 tak mnie jebło że musiałem z kolegami wyjść bo nosi.

Ja kiedyś posypałam sobie 50mg.. a później sobie darowałam :D Nic tylko łapy się trzęsły, poza tym żadnych ciekawych, wartych uwagi efektów psychicznych.

Gość Venoom

To chyba to nie był nep albo inaczej na ciebie działa,u mnie nep za każdym razem daje nienachalna stymulację z euforia i empatia :)

Gość Venoom
3 minuty temu, Nancy napisał:

U mnie to tylko spidzior jak po wiadrze kawy i to tyle :D Kogoś z nas w chuja robią.

Nie mnie,brałem z 4 źródeł niezależnych jak nie więcej %-)

Gość Venoom
4 minuty temu, Nancy napisał:

A to faktycznie, to widocznie ja miałam jakiś chujowy sort.

Tego też nie stwierdzę - każdy organizm może inaczej reagować na daną substancje :)

też się trzęsłęm z speeda, mówiłem że bardzo mocny ale za dużo mnie zjebało, wziełeś 50 j mam niską tolerke i wziełem łacznie z 200 wtedy :P

PS. To był NEP Big Crystal od Kolka

Ps2. 
Nancy masz pewnie większe doświadczenie patrząc po postach :P
możesz mieć skrzyżowaną tolerke, a nawet musissz :D

Edytowano przez CzlowiekMajuana

Uaaaa, ten sort to istny rozpierdol, dostalem go w pudrze, 1g, zrobilbym z tego uliczną dwójkę spokojnie, co do działania to jest moc i pierdolnięcie, speed ostry ale taki fizyczny bardziej , wyjebany biegasz niew iesz w co rece wlozyc hehe

PRODUKT MOCNO AKTYWNY

Polecam,  co o kolku nie mogę dobrego powiedzieć to jednak ten produkt już od 80 mg działa speed oraz lekki nueogar przy wrzutach 200, lepiej mniej niz jak po np eutylonie kurwica że po 10mg więcej jest nieogar.

Gość Montana24vip
O 25.08.2017 o 16:43, Domek321 napisał:

Uaaaa, ten sort to istny rozpierdol, dostalem go w pudrze, 1g, zrobilbym z tego uliczną dwójkę spokojnie, co do działania to jest moc i pierdolnięcie, speed ostry ale taki fizyczny bardziej , wyjebany biegasz niew iesz w co rece wlozyc hehe

siema ! ile ten odczynnik jest aktywny ?? ;) i jakie dawkowanie polecasz dla średnio zaawansowanych a z NEP świerzaków ? Mam chęć na ten odczynnik od kilku tygodni i chyba będę musiał wstąpić go kupić :) 

U mnie dawkowanie było dosyć niskie a dawało duży speed, zaś dawki rzędu 100-200-300 dawały już lekkie loty schiz, i odmówiłem dalszych badań.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA