Skocz do zawartości

Polecane posty

pochwalę się odczuciami odnośnie tej substancji na początek zapodałem szczurowi około 70mg snif dość dobrze wchodzi posmak typowo chemiczny ból nie odczuwalny a moc jest bardzo duża okolo 2godzin się utrzymuje lot co najzabawniejsze schizy występowały tylko w pierwszy dzień na 2 itd.. Odeszło samo zjedzone 1g w trzy doby resztę oddałem dla zaprzyjaźnionego szczura niech też coś ma Adzio wiesz co jest co ogólnie muszę przyznać ze tu kolek mnie zaskoczył pozytywnie bardzo wydajna substancja a stimy to dla mnie to tylko łopatami mogą polecić dla fanów takich lotów warta tej ceny bardzo wydają nie zamawiałem tego tylko pobrałem na ośce na rejonie z fartem zawsze

Testy na dwoch roznych obiektach. Obiekty wymienialy sie głownie spostrzezeniami

MDPHP w formie malutkich ale ładnych kryształków

Obiekt 1.
Sniff 30mg,
t+30min dorzutka 50mg.

Ładowanie ogolne około 45min.

Nieduza stymulacja, nienarzekajace serce, Puls ponizej 90 co jest nietypowe bo nawet progowe henryki tworzyły Minimum 120bpm.
Opinia Subiektywna:
Bardzo duzy Wycisk oczu(skupienie wzroku CIAGLE na czyms przez cały czas trwania). Zero zmiany motywacji, przyjemne dopaminowe ciarki. 4h zauwazalne efekty.Nie ma parcia na dorzutki. Delikatnie zwiekszone libido co wykorzystał obiekt 2.

Obiekt 2.
Sniff 50mg +Vapo 50mg, metoda plenerowa. (łyzka kioskówka zapalniczka)

ładowanie 20min, odczuwalnie wjazdu niemalze natychmiast.

Duze zmniejszenie zrenic ( :o jakim cudem nie wiadomo) , wcisk w fotel. Wyrzut dopaminy Taki ze az pomruczał obiekt.
Czas trwania - 2h. Bardzo zwiekszone Libido. Nie było zadnej wazykonstykcji ani nic co mogłoby przeszkodzic w kontaktach z obiektem 1.

Subiektywnie.
Oh jeju meta bez zjazdu.

Podejscie drugie Obiektu 2.
100mg sniff.

Efekty trzesienie noga przez okolo 15min. sen po godzinie.

Podejrzewam ze duza tolerancja krzyzowa, albo organizm przypomniał sobie o tym ze MA tolerancje na MDPV w stopniu znaczacym, ale przypomniał sobie dopiero po pierwszej probie.

Generalnie brak zjazdu absolutnie zadnego u obydwu obiektów. Natomiast wydluzony sen o okolo 3h.

Szczury na start jak kolega wyżej, ok 60-70mg. Wejście po 15 minutachi. Dorzutka po 1,5-2h wydłużyła trip, jednak już z lekką utratą mocy. Na tygodniowe ciągi raczej średnio jednak od czasu do czasu, bardzo przyjemna substancja. 

Stim 8/10

A wiec tak, MDPHP w formie bialego, mokrego puchu. Powtarzam, puchu, nie proszku :D Ogolnie oceniam 10/10, jako były fan a-pvp. 5g starczyło na całe 4 dni zabawy, start sobota wieczor, koniec sroda wieczor. Przez ten czas 2 godziny snu. Owszem, schizy wystąpiły dosc mocne, ale nie bralem do glowy za bardzo, takze wyszlo okej. Jedyny minmus tego specyfiku to to ze jesli szczur pojdzie za duzy, to nie dacie rady z siebie slowa wydusic, ja tak mialem przez pierwszy wieczor :D ale potem poszlo w miare gladko, mordka mi sie nie zamykala. Moje szczurki reagowaly roznie, jedni szli po 80-100, bylo okej, drudzy po 200-300, i cisza przez cala noc. Serio, moze 4 slowa na 12 godzin :D Nie polecam walic powyzej 100. Walone tylko i wylacznie sniff oprocz jednej sytuacji gdzie jeden ze szczurkow mowil ze wapo go pierdolnelo zanim zdazyl wyjac przyrzad z ust :D Polecam produkt, bardzo aktywny

Gość Montana24vip
O 18.03.2017 o 18:48, Arturek napisał:

A wiec tak, MDPHP w formie bialego, mokrego puchu. Powtarzam, puchu, nie proszku :D Ogolnie oceniam 10/10, jako były fan a-pvp. 5g starczyło na całe 4 dni zabawy, start sobota wieczor, koniec sroda wieczor. Przez ten czas 2 godziny snu. Owszem, schizy wystąpiły dosc mocne, ale nie bralem do glowy za bardzo, takze wyszlo okej. Jedyny minmus tego specyfiku to to ze jesli szczur pojdzie za duzy, to nie dacie rady z siebie slowa wydusic, ja tak mialem przez pierwszy wieczor :D ale potem poszlo w miare gladko, mordka mi sie nie zamykala. Moje szczurki reagowaly roznie, jedni szli po 80-100, bylo okej, drudzy po 200-300, i cisza przez cala noc. Serio, moze 4 slowa na 12 godzin :D Nie polecam walic powyzej 100. Walone tylko i wylacznie sniff oprocz jednej sytuacji gdzie jeden ze szczurkow mowil ze wapo go pierdolnelo zanim zdazyl wyjac przyrzad z ust :D Polecam produkt, bardzo aktywny

Wariacie powiedz mi jak polecasz ten odczynnik ??? Sniff ?? Oral ??? Vapo ??? i jakie proporcje- tolerka średnia :) pierwszy raz mam doczynienia z tą substancją... prosze o podpowiedz i rady :D z góry dziękuje

Polecam, ale z glowa, zaczynaj prosze od 20-30 mg, nie wiecej i stopniowo zwiekszaj dawke. Ja szedlem sniff tylko i wylacznie, nochala nie zapycha ani nic, spoko jest. Pewnie juz zamowiles, jak zamowiles to nie zapomnij zostawic recki! :)

Edytowano przez pablo

Aktywne, zdecydowanie; dawno nie miałe ma stanie aktywnego MDPHP odkąd inny vendor zniknął, a reszta ma sam syf, albo miała i nie próbuje po raz kolejny. Dostałem w ogóle od kolka sporo gratisów, prawie równowartość połowy zamówienia - niestety nie dla mnie, najwyżej komuś oddam tego mnicha.

MDPHP puch, BARDZO SPECYFICZNY ZAPACH, zupełnie nie przypomina mi żadnej ze znanych mi substancji, przeciwnie - kojarzy mi się stricte z lekami, lekko słodkawy. Puch, więc sniff lekki wchodzi, profil działania typowy dla MDPHP, nie jest to co prawda taki wystrzał jak u wspomnianiego wyżej vendora, ale spośród aktualnej gamy sprzedawców to kolek narazie ma najlepsze mdphp.

Jak dla mnie świetny stim zawsze aktywny . Nie brałem tego nigdzie indziej tego specyfika ale nigdy sie nie zawiodłem od kolka . Ogólnie warto zamawiać jak kto lubi taki stan :D Sniff wchodzi głądziudko ale po rysie mam taki odruch wymiotny po dużym szczurku a wjazd to praktycznie chwila moment .

17 godzin temu, patisia1218 napisał:

Dla mnie odczynnik nie warty uwagi. Przy próbie vapo śmierdzialo grzybem,plesnia. Przy podaniu oralnym nie zauważalne efekty. Nie polecam tego,  szkoda kasy 

Każdy ma prawo do swojej opinii.  

Według mej skromnej osoby to obecnie jedno z niewielu mdphp wart uwagi. Najlepiej się sprawdza per sniff :-) 

może ktoś wie jaki sort aktualnie jest w sprzedaży? Kryształ, proch? Generalnie coś innego  niż u innych sprzedawców  czy to samo? Szukam prochu innego niż  u pas. Czy dobry czy zły nie ma znaczenia bo to bardziej dla celów naukowych mi potrzebne ;-)

po zniknięciu jednego V ten tutaj mdphp w formie puchu białawo-kremowo-i-coś-w-ten-deseń jest najlepszy na rynku, a wiem o czym mówię po zaprzyjaźniony jestem z owym specyfikiem od kiedy się pojawił. Po opanowaniu tzw. zombie-mode oraz sporadycznych problemach z wizją (na początku ciągu) lub jeszcze rzadziej z mową jest idealny do tego, do czego szukacie takich właśnie środków. 

Tylko z umiarem. Łatwo przegiąć, a konsekwencje tegoż stanu informatykom kojarzyć się mogą z tzw. "stosem". To się nie kumuluje, to się rozwleka na potem. I nie minie:) Tak więc w granicach polotu i finezji, wyczuć na sobie i ostrożnie aplikować.

Ostatnie 3 miesiące sort był przaśny.

Nie wiem czemu ale czasami przypomina mi w działaniu MDPV, tak wiem że może i trochę i pierdole głupoty ale poważnie czasami czuje się jak bym królową obudził. :E 

Dnia 3.02.2018 o 14:18, notsure napisał:

po zniknięciu jednego V ten tutaj mdphp w formie puchu białawo-kremowo-i-coś-w-ten-deseń jest najlepszy na rynku, a wiem o czym mówię po zaprzyjaźniony jestem z owym specyfikiem od kiedy się pojawił. Po opanowaniu tzw. zombie-mode oraz sporadycznych problemach z wizją (na początku ciągu) lub jeszcze rzadziej z mową jest idealny do tego, do czego szukacie takich właśnie środków. 

Tylko z umiarem. Łatwo przegiąć, a konsekwencje tegoż stanu informatykom kojarzyć się mogą z tzw. "stosem". To się nie kumuluje, to się rozwleka na potem. I nie minie:) Tak więc w granicach polotu i finezji, wyczuć na sobie i ostrożnie aplikować.

Ostatnie 3 miesiące sort był przaśny.

co masz na mysli  z tym"stosem"?? bo zatrulem sie kiedys tym czyms

Ano to, ze jak przegniesz to np. w trzecim dniu "zugu" przyjdzie moment zamuły i nawet po fajkę nie sięgniesz, w dodatku możesz mieć problem z dziwnym dygotaniem serca. Po prostu mocna to jest rzecz, trzeba wyczuć na sobie i wtedy jest ok. Eufo raczej się nie spodziewaj zbytniej, to bardziej stymulator. Jak się człowiek nauczy, to jest to niemal niezauważalne dla osób trzecich, tylko znowu się powtórzę. Jak czujesz szybko chęć na dorzutkę to się wstrzymaj bo będzie trzymać dłużej, nawet mogą się pokazać cocaine-eyes

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA