Skocz do zawartości

Polecane posty

Od jakiegoś tygodnia zawsze po testach jakiś cmcków lub hexenu godzinę po muszę iść się odlać i mam taki dziwny kolor pomarańczowo-czerwony czy to może oznaczać jakąś chorobę nerek czy czegoś? Jak nic nie testuje to nigdy nie leje w takich godzinach. Muszę dodać, że niestety mam chore nerki, jedna pracuje w ok. 30% a druga w 70%. Oprócz tego nic innego nie odczuwam oprócz tego, że czasami lekko boli któraś nerka ale to miałem od zawsze. Badania moczu robiłem jakiś miesiąc temu i wszystko było w normie. Boję się bo jestem młody mam dopiero 19 lat a tu takie rzeczy :(

@force24 Tak raz na półroku chodzę do nefrologa ale na badania bo leczyć się na nic nie muszę, może w przyszłości na nadciśnienie ale na razie mam je w normie.

Moment moment skoro sam napisałes ze masz chore nerki ... wiec jak to leczyc na nic nie musisz? masz chore nerki,chodzisz do nefrologa tylko na badania ? to tak samo do lekarza 1-szego kontaktu mozesz isc i Ci zleci badania ... Coś ściemniasz

Jedna nerka ledwo dyszy, druga dochodzi do połowy, ale uważasz że testowanie ma sens?

nie kolego, zero alkoholu i używek, twoje nerki ledwo funkcjonują i pojawia się problem niewydolności 

Teraz, Vanish123 napisał:

@force24 Chodziło mi o to, że moje nerki nie pracują dobrze i miałem na nie dwie operacje ale na razie wszystko jest w porządku i na nic nie muszę się leczyć.

Ja pierdole i ty walisz RCki? :okulary:

Ehh chyba najwyższa pora przestać te rcki walić dzięki wszystkim za odpowiedzi mj to pale cały czas ale teraz zostane tylko przy tym. Tylko co ja zrobię z niedokończonym workiem henia :(

Wypierdol do kibla, wyobraź sobie iż każda kreska przybliża ciebie do zaprzestania działania nerek a potem myślisz, że znajdziesz kogoś kto ci ją odda? Niestety dializy i najpewniej prędzej czy później czego ci nie życzę słodki R.I.P jak wybierzesz Henia to wtedy na tym łóżku niech ci najdzie taka myśl, czy to było tego warte? 

Tak jak wyżej, nie pchałbym się w ćpanie nie mając do tego zdrowia.

Ja ostatnio uświadomiłem sobie że mam nadciśnienie (~150/100, przy tętnie 120, w spoczynku) i całkiem poważnie rozważam rzucenie RC'ków, a przynajmniej stimów. Ogólne ograniczenie wszystkiego.

Btw, może po prostu jesteś aż tak odwodniony? :E Proszki odwadniają, sam kilka razy miałem po rc-kach mocz koloru właśnie takiego czerwono-brązowego, choć nerki mam okej. Może jeśli następnym razem będziesz coś badał to pij bardzo dużo? Ja przyjmuję powerade 100ml / 100mg RC.

Też przez dłuższy czas myślałem, że "klef to nie feta, co mi tam..". A tu taki psikus. Ćpanie szkodzi zdrowiu, a kolega najwidoczniej nie ma czym szastać. :)

Gość nabijajwiadro   
Gość nabijajwiadro

@sebxx4 Pal dobrą trawę i nigdy więcej tych zjebanych 20 minutowych dopalaczy, o tych spierdolonych rc już nie wspomnę.

@sebxx4 ja to akurat z ciśnieniem nie mam problemu zawsze jest koło normy 120/80 i tętno zazwyczaj 60-70. No możliwe, że się odwadniam bo przez tą godzinę nic nie pije ale odlać się muszę :P ale i tak już nie będę tego sprawdzał wywale tego henia i zostaje przy wiadrach :P

Jeśli masz jeszcze sort to spróbuj, jeśli chcesz. Jeden sniff w prawo czy lewo Cie raczej nie zabije, a możliwe, że przyczyną nie są nerki, a zwykłe odwodnienie. No i przy odwodnieniu nerki też mogą dać o sobie znać :E

Proponowałbym zaopatrzyć się w tego powerade'a i przeprowadzić rzetelny test. 

@nabijajwiadro: 20 minut? :E Ty chyba ADB-Fubinaca nie paliłeś, 2-3h dobrej klepy, mj-like. Raz śmiechawa, raz rozkminy, fajnie usypia. Kanna akurat lubię, tylko martwię się o płuca. 

Teraz, sebxx4 napisał:

Jeśli masz jeszcze sort to spróbuj, jeśli chcesz. Jeden sniff w prawo czy lewo Cie raczej nie zabije, a możliwe, że przyczyną nie są nerki, a zwykłe odwodnienie. No i przy odwodnieniu nerki też mogą dać o sobie znać :E

Proponowałbym zaopatrzyć się w tego powerade'a i przeprowadzić rzetelny test. 

Ty chyba sam siebie kurwa nie słyszysz?

@Nancy: ciężko żebym się słyszał, skoro piszę. :E

A tak na poważnie - nie popadajmy w panikę. Każdy ma swój rozum i czuje swoje granice. Jeśli jedynym objawem jest inny kolor moczu, zwłaszcza, że autor pisze, że nic nie pije w czasie badań to to jest bardzo możliwe. Ja odkąd tylko pamiętam zawsze dbałem o to żeby mieć te 100ml izotonika na 100mg 3MMC (czasy legalu). A i tak potrafiłem się odwodnić :E Choć u mnie przejawiało się to jedynie w postaci gorszego samopoczucia i lekko sinych warg.

Jeśli chodzi o hexa to celowałbym w 150ml / 50mg hexa.

Gość nabijajwiadro   
Gość nabijajwiadro

@sebxx4 mordo ja paliłem kiedyś po 2,5g prochu dziennie wapo mmb chminaci i fub amb to mi nie gadaj o kanna xD bo przerobiłem wszystkie prócz 5f-adb

5F-ADB też nie przerabiałem, ale gdybyś ADB-Fubinace badał to nie strzelałbyś z tymi 20 minutami :E Choć fakt, większość kanna tyle trzyma. A to AMB to już w ogóle był rozpierdol, taki mocarz na 5 minut :E

Nie uważam się za znawcę RC, już to gdzieś podkreślałem. Staram się połączyć życie normalnego chłopaka z dobrego domu, z "dogadzaniem" sobie za ułamek ceny normalnych dragów.

@nabijajwiadro: btw, wiadomo że zielony buch najlepszy. Ale trudno się oprzeć kanna, gdzie ja 40zł w postaci mj przepale w jeden wieczór, a kanna za 40zł mam na 2 tygodnie ciągu :E I jak zacznę o 6 rano, tak do północy chodzę dziabnięty :E

Nie no pewnie, jeszcze krwią nie szcza, to może sobie krechę przyjebać - a nawet dwie! 

Boże, widzisz, a nie grzmisz. Sami lekarze specjaliści tu widzę.

W tym wypadku akurat przezorność jest wskazana, bo heniek potrzyma godzinę, może dwie, a nerki mogą wysiąść w każdej chwili, jeżeli już koleś jest czymś wyraźnie zaniepokojony.

Ale co tam, ja się nie znam, można sobie jeszcze wora wyczyścić przed spaniem, a jutro napisać z pogotowia, że przecież nic takiego się nie stało. UWAGA: to tylko moje zdanie. Z fartem.

to moga byc nerki  , ale też mega odwodnienie daje  taki ciemno pomarańczowy mocz . 

Nerki nie watroba  sie nie regenerują  jak je spierdiolisz  to do końca zycia będziesz  chodził na czyszczenie maszynowe , ja bym   nie cpał na twoim miejscu bracie :E

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA