Skocz do zawartości

Polecane posty

Lista osób nie wywiązująca się z obietnic. Proszę również pozostałych vendorów o kontakt jeśli mają takich gagatków.

@nabijajwiadro - Paczka wysłana za darmo, miał rozliczyć się już 3 tygodnie temu, unika, celowo nie odczytuje wiadomości na PM.

@KoKo77

@Mediatech

Analogicznie dopiszę tu również użytkowników godnych polecenia którzy zawsze WYWIĄZUJĄ się z obietnic, godni polecenia dla innych sklepów:

@Mefsito

Wg. mnie normalna sprawa, ktos idzie Ci na reke, ty dajjesz sweoje slowo, zreszta zawsze lepiej przeprosic, powiedziec ze sie nie ma, a nie robic sobie z geby dupe, sam rowniez otrzymalem pomoc od pasjonata, i bez problemu mozna sie dogadac, co  szanuje i mam nadzieje nie trafic na blackliste :E

Ciekawe czy na osiedlu, tak latwo bys nie oddal hajsu, za gieta w kredo, bo ktos ciula na wadze ;D,

Dokładnie, chodzi i tylko i wyłącznie o to, że olewa, gdyby napisał cokolwiek, utrzymywał kontakt to inna sprawa, każdy może mieć gorszy miesiąc, spóźnienia normalna sprawa ale nie całkowite olewanie i śmianie się w twarz. Skoro nie odczytuje PM to może taka droga komunikacji dotrze, tym bardziej, że potwierdziła mi jedna osoba, że również oszukał w innym sklepie. Potem dziwicie się czemu vendorzy nie idą na rękę, przecież żadnego problemu by nie było wysłać towar i za kilka dni odebrać kasę gdyby nie było takich jak on, którzy psują rynek.

Powiem tak.. Wysyłanie paki w kredo to naprawdę szczyt zaufania, więc nie dziwię się Pasjonatowi, że jest wkurwiony. Mnie kiedyś @Demoon wysłał pakę w kredo, bo byłam w ciemnej dupie - towar musiałam mieć już teraz, bo komuś obiecałam, a na siano czekaliśmy. Wysłał bez problemu, kasę oddałam od razu jak wpłynęła, z nawiązką i w ogóle chujowo się z tym czułam, że musiałam prosić vendora o coś takiego.

A tutaj jeszcze o te parę złotych wiara robi sprzedawcę na szaro. Przecież to sklep jak każdy inny. To tak jakby iść do sklepu, zajebać kilogram mąki z regału i spierdolić, przeżyć dzień jak każdy kolejny, kolejny i następny.. Żałosne. Powinni się wstydzić ci, którzy takie manewry robią.

Pasjonacie, jeszcze nie raz pewnie na takich trafisz :) Ale za taki gest i tak ogromny szacun - mało kto ufa ćpunom, i to jeszcze na odległość. Pozdrawiam normalnych ludzi.

Nawet nie tyle co wkurwiony tylko jest mi zwyczajnie przykro, że tak się robi bo chce się dobrze dla innych, a to bo jeszcze pensji nie było, a to bo piątek pobalowałoby się a oddam w poniedziałek, idzie się na rękę bo trzeba być człowiekiem dla człowieka...

Teraz, gks132 napisał:

takie podawanie nicku to trochę swinstwo dla mnie ale jak se narysowal tak go maluja 

No też mi głupio z tym i przykro ale skoro nie ma innej drogi kontaktu i nie odczytuje to co mam zrobić.

Ja zgadzam sie @Pasjonat mi również taka pake poslal. Odebralem pogadalem... W umówionym terminie oddałem. @nabijajwiadro wiem ze jest winny bo mi tez nie odpisal... A przeczytal... Oczekujecie uczciwości od vendorow a sami wały kręcą

Slowo drozsze od pieniędzy... A z geby robic dupe nie w moim stylu... Bywają na tym forum wyjątki ;)

ej byłam kiedyś tutaj na forumku i byly juz takie tematy colchem opisywał z bialegostoku pajacyka jakiegos co bral paczki na chama i to nie jednana rozne imiona

He..! Widzę że @Pasjonat poszedł śladem @Dopkiclub zakładając temat "Oszuści"  I bardzo dobrze, podpisuję sie pod tym obiema rękami i zarazem dołączam do popierających taką inicjatywę. Nie może być tak, że jednostki psują wizerunek całego towarzystwa. Jak już ktoś wyżej wspomniał, skoro jest lista sklepów nie wywiązujących się, to naturalną rzeczą dla mnie jest aby była lista kombinatorów, oszustów i naciągaczy wśród klienteli. Wszystko w życiu działa w dwie strony i nie widzę powodów aby w tej kwestii miało być inaczej. Dla zbulwersowanych z powodu powstałej listy proponuje na stałe zamknąć "drzwi" sklepu niczym w filmie Barei "...Tych klientów nie obsługujemy..." :lol:

Wracając do Pasjonata, wysłał mi dwa razy pake, zanim moja wpłata została zaksięgowana nie prosząc nawet o jakiekolwiek potwierdzenie że została wykonana. Tak powinno być w każdym sklepie ;)

Bardzo dobry tema jest mało vendorow którzy. By się na coś takiego zgodzili i trzeba to uszanować i być w porządku...

Sam korzystałem z takiej pomocy i mam nadzieje ze się z niej wywiąrze jak najszybciej i nie trafię na ta listę 

Pozdrawiam pasjo.

Jak pisze Vendor, co innego nie oddać i mieć w (_I_) nawet ludzką rozmowę, a co innego gdyby powiedział (i to nie tylko chodzi o ten biznes ale ludzkie podejście) słuchaj, nie mam glejtu ale oddam za jakiś czas, nie wiem zrobię reckę twoich produktów na wszystkich portalach (huj jako reklamę) albo oddam kwit za miesiąc poczekasz? (ale w tym czasie zero zakupów )

Hehehe  bardzo dobra inicjatywa ze strony @Pasjonat  proponuję dopisywać tu jeszcze wszystkich pobierających sample, obiecujących receki - zapominalskich :)

Jezeli chodzi o nie odbierających pobraniówki to nasza "black list" jest tak długa, że jej tu nie wkleimy, aby nie robić śmietnika.

Dawać ją :D jak wypierdolić to po całości, może się wtedy oczyści grono konsumentów, jacy będą mieć pretensję wyłącznie do siebie :D

Bo ja wam fejki coś powiem, większość na pobraniówkach leci bo hajsu nie ma a zbiera, no i jak przepierdolą wcześniej to za co odbiorą? 

:D

Dobra zasada jest taka, zamawiasz i w ten sam dzień odbierasz ;) prosta sprawa :D 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA