Skocz do zawartości
sebxx4

Wasze kanna-MJ?

Polecane posty

Siema ;)

Jak wiadomo, MJ zawiera w swoim składzie nawet do 100 różnych kannabinoidów (np THC czy kannabinoid).

Oczywiście mixowanie 100 różnych synth-kanna w tych czasach to raczej głupota i nie-efektywne działanie (chyba, że chcesz otrzymać kilo gotowego "MJ-like").

W związku z tym zwracam się do Was z zapytaniem o Wasze przepisy na kanna-mixy, które najbardziej przypominają w działaniu mj ;) Kiedyś mixowałem BB-22 z AKB-48 i było wybornie :D

Prosiłbym Was o zamieszczenie konkretnych receptur według tego schematu:

Kanna 1: Nazwa kanna1 / vendor / ilość

Kanna 2: Nazwa kanna1 / vendor / ilość

(...)

Kanna N: Nazwa kannaN / vendor / ilość

Ilość podkładu na sume ilości kanna: np 30g

Czas działania: 1h / 3h (czas peaku / czas ogólnego odczuwania dziania kanna)

Profil działania: śmiechawa, rozkminy, usypianie, itp (opisz jak najdokładniej działanie Twojego mixu)

Porównanie do MJ: Porównaj swój mix do palonego MJ ;)

Myślę, że temat jest ciekawy, zwłaszcza, że sam już testowałem kilka różnych kanna od różnych vendorów i niektóre same w sobie profilem przypominały MJ (np adb-fubinaca), ale taka sytuacja daje dużo możliwości mixowania różnych substancji w różnych ilościach żeby uzyskać ten jedyny, idealny profil działania :) A ilu ludzi tyle sposobów, więc no. :D Chwalcie się chopcy :E

Gość nabijajwiadro

Mordo, z syntetycznych kanna podobnych do ziółka to tylko NM2201. Temu najbliżej, proporcję 1:10-1:12 maczana. Ew. THJ2201 lub 3 CAF (ten kanna raczej niedostępny).

@Up: *kannabinoidol - CBD ;)

@nabijajwiadro: NM-2201 kiedyś było spoko, jakiś czas temu miałem od daemoon'a  i bylo takie średniawe (aktywne było i to całkiem fajnie w proporcji 1:20, ale to już nie to co kiedyś).

Temat dotyczy mixów ;)

Gość nabijajwiadro

ciężkie czasy dla kannabinoidowców! 

:(

ENEMA OD Predziaka urlopowicza jest tak dobra że nic mi więcej do jamjkowo-rybnego upierdolenia nie potrzeba, no może odrobinkę AB-czikity tak żeby się nie nudził szybko, ale wtedy nie będzie się tak powoli MJlike'owo rozkręcać. Najlepiej na podkładzie kwiatków przemysłowych po obróbce lub w e-kanna liquidzie o smaku trawki - polecam whui, rastaman z epapierosem, spizgany 24/7 + ten fajny smaczek

Gość nabijajwiadro

@Gandzior Masz porównanie sortu NM2201 od predatora, a demoona? Demoon ma teraz w ofercie NM w promo 15 zł/g.

Gandzior słusznie stwierdza choc kanna to zlo bo robi easy kuku :E

wiadomo bakugany cenne jak dobre, a własne sa własne, wiesz co chcesz

MJ to MJ

to nie jak kurwa i awruk niestety

Godzinę temu, sebxx4 napisał:

@Up: *kannabinoidol - CBD ;)

@nabijajwiadro: NM-2201 kiedyś było spoko, jakiś czas temu miałem od daemoon'a  i bylo takie średniawe (aktywne było i to całkiem fajnie w proporcji 1:20, ale to już nie to co kiedyś).

Temat dotyczy mixów ;)

To nie zamawiaj od Demoona proste. Spróbuj od legalchema. Jeśli ten odczynnik ci przypadł do gustu to u nich będziesz miał sort pierwsza klasa :). Ja miałem kanna od legalchema i do ich standardu przywykłem. Jak kiedyś zamówiłem kanna od wilka to żadne nie miało podjazdu do sortu legalnych :) 

Fakt, że testowałem tylko od daemoona i kiedyś od wilków.

Czekamy nadal na jakieś konkretne przepisy :) 

@Gandzior: nie musi być identyczne jak MJ ;) (i pewnie nigdy nie będzie.. :E). Pytam o mixy, które Wam się podobają i możecie polecić :P Jednak dobrze by było gdyby efektem końcowym było coś 'mj-like', a nie "mocarz-like" :E

No to nie ważne w sumie jakie, ważne ile go będzie w dawce 100mg jednej rurki którą se spalisz z ziomeczkami uwalicie sie, ale nikt nie ma spin że jarał dopa i teraz ma krzywo :) Możesz se kupić jakieś w kurwe mocne kanna, które przy zaniżonych dawkach będzie miało szukany profil działania. Jak tak miałem z 5f-ADB który był na mnie tak okrótnie mocny że po 1 buchu z epeta sie przewracałem, ale jak trafiłem z idealną dla mnie proporcją to uwielbiałem to, wtedy było okrótnie ekonomiczne 1:115 i dało się to kontrolować, przy 1:38 padałem na ryj z każdym buchem, no nie potrafiłem tak małego złapać żeby było ok. Wiec znalezienie swojego ideału to nie koniecznie MIXy :) Osobiście nigdy nie mixuje.

Moi znajomi wiedzą co kurzą ;D
MJ po prostu za mało ekonomicznie wychodzi, no a krzaczki raczej nie wchodzą w grę (na pewno nie w bloku :E)

22 godzin temu, Gandzior napisał:

No to nie ważne w sumie jakie, ważne ile go będzie w dawce 100mg jednej rurki którą se spalisz z ziomeczkami uwalicie sie, ale nikt nie ma spin że jarał dopa i teraz ma krzywo :) Możesz se kupić jakieś w kurwe mocne kanna, które przy zaniżonych dawkach będzie miało szukany profil działania. Jak tak miałem z 5f-ADB który był na mnie tak okrótnie mocny że po 1 buchu z epeta sie przewracałem, ale jak trafiłem z idealną dla mnie proporcją to uwielbiałem to, wtedy było okrótnie ekonomiczne 1:115 i dało się to kontrolować, przy 1:38 padałem na ryj z każdym buchem, no nie potrafiłem tak małego złapać żeby było ok. Wiec znalezienie swojego ideału to nie koniecznie MIXy :) Osobiście nigdy nie mixuje.

5f adb w proporcji 1:115 robiłeś maczanke? Pytam bo wstępnie napisałes o e fajku. Miałem też z nią styczność w proporcjach 1:20 jak mówisz masakra zastanawiam się czy 1:80 by było ok, a jeśli chodzi o nm2201 to 0,2g/5g było ok powoli wchodziło i nie upierdalalo tak strasznie następne na stół 5fadb-nm2201 nie mam pomysłu na proporcje jakieś propozycje? 

Gość nabijajwiadro

Ten mix raczej nie będzie dobry..

Gość nabijajwiadro

Chodzi ci o mix 5fadb z NM2201? 5f adb wszystko przykryję, to jest najmocniejszy kannabinoid aktualnie..nawet NM nie poczujesz

samo adb jest mocno karające, zalecam wyższe proporcję maczany

tego nm 0,2g/5g od demoona miałeś? czy jakiś inny sort? jak jakość bo jest w promocji po 15zł/g

Od demona jeśli lubisz nm to bierz bd zadowolony ja wolę rodzinę chminaca

Jeśli chodzi o tamto to pomyliłem substancje nazywa się ta 5f mdmb 2201 tu nie wiem jakie proporcje coś nowego będzie mocne napewno 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA