Skocz do zawartości
sebxx4

Uszkodzenie OUN po bk?

Polecane posty

Na chwilę obecną, w związku ze sprawami nie tylko zdrowotnymi, zmuszony będę rzucić RC. Albo chociaż ograniczyć do minimalnego minimum. Niestety.

Gość   
Gość

Mam to samo co ty, prawdopodobnie po 5f-adb... Narazie jestem zawieszony i czekam. Pomogł klon ale juz nie ma i stan powrocił. Jakby pewne obszary mozgu były zamglone..

Gość nabijajwiadro   
Gość nabijajwiadro

Stary palisz 5f adb, które bardziej przypomina heroinę niż mj i się dziwisz?

Polecam inne kanna

ze słabszych:NM2201 / THJ2201 / 3 CAF

z mocniejszych: MMB CHMINACA / FUB AMB

Gość nabijajwiadro   
Gość nabijajwiadro
O 10.02.2017o07:16, sebxx4 napisał:

Wiem czym jest padaczka, miałem okazje kiedyś taszczyć takiego delikwenta 3km do domu (a on to by najchętniej zasnął w krzakach :E). Sam nigdy nie doświadczyłem.

Nawet nie do końca wiem jak to opisać. To nie jest takie "odrealnienie" że po prostu nie ogarniasz co się dookoła ciebie dzieje albo że nie radzisz sobie z otaczającymi cie prostymi zadaniami. Po prostu, lekko zmieniona percepcja, dotyk "brzmi" inaczej albo np mam problem żeby mieszać herbate bez stukania o szklanke :P.

Btw, dziś rano zauważyłem, że chyba jakby te objawy ustępują :E

To się nazywa derealizacja, którą powoduje lęk. Wiem o co ci chodzi, takie uczucie jakbyś był upalony, dźwięki dochodzą z daleka, znieczulenie ciała. Ja to miałem po ciągu 6 miesięcznym na kanna. Stan utrzymywał się +/- 2-3 tygodnie. Masakra budzisz się rano, a czujesz się jakbyś był najebany i tak dzień w dzień, pomagają spacery i sport, przejdzie samo.

Gość   
Gość

Dokładnie tak. Opisane 100% to co i ja teraz mam. Niestety podszedłem do 5f-adb z malym dystansem i powstał susz z 0,2g na 4g podkladu. Połowe wyrzuciłem do klopa. A połowa gdzieś nadał działa w mozgu po odstawieniu nawet do 3 tygodni...

4 godziny temu, roteer napisał:

Mam to samo co ty, prawdopodobnie po 5f-adb... Narazie jestem zawieszony i czekam. Pomogł klon ale juz nie ma i stan powrocił. Jakby pewne obszary mozgu były zamglone..

Brawp Ty !!

Koloin ktory ma zamglic PODSTAWOWE odczucia czlowieka to spowodowal !

Wow !!

Czy nsaprawde3 tak ciezko doczytac ze uklad gaba to uklad odpowiedzialny za wlasnie odbieranie bodzcow z zewnatz ? To gaba daje efekt sennosi itd/

Serio tak ciezko doczytac, ze sami sobie fundujecie wiekszosc tych jazd ?

Chlopie na uklad dopaminowy sa inne wyjscia PEA + seleglina

Na serotoninowy 5htp

Itd

A wy jak dzieci. "o mam clona to wrzuce cieakwe czy podiala"

Podziala. Za pozbawione mozgu branie benzo i reszty zaplaca wszyscy. Predzej czy pozniej. Regulacja ukladu gaba trwa latami"

Przy okazji - regulacja gaba to pikus, potem jak uregulujecie reszte to wygracie zycie, swiat i internety. Bo bedziecie pierwsi.

jua nadal wierze, że pierwszy bedzie @zawiodlemsie i opiszemy  jego historie. kolezko - NOBEL jest nasz. Od jakiegos czasu szukalem kogos kto wygral zycie z benzo. Przy Twoim zacieciu i dazeniu do celu bedziesz pierwszym czlowikiem.

Mowie i pisze o tym powaznie.

Uklad gaba-glutaminian to wiekszosc nasz4ego organizmu. Nie spotkalem sie z osoba ktora przy stosowaniu benzo doprowadzila sie do pionu. A o takiej konsekwencji jak Ty @zawiodlemsie piszesz czytam 1 raz od dawna. Wiekszosc osob wjebanych w to zaczyna odstawianie i jak przychodzi kryzys laduje inne benzo i karuzela zaczyna sie od nowa.

4 godziny temu, nabijajwiadro napisał:

To się nazywa derealizacja, którą powoduje lęk. Wiem o co ci chodzi, takie uczucie jakbyś był upalony, dźwięki dochodzą z daleka, znieczulenie ciała. Ja to miałem po ciągu 6 miesięcznym na kanna. Stan utrzymywał się +/- 2-3 tygodnie. Masakra budzisz się rano, a czujesz się jakbyś był najebany i tak dzień w dzień, pomagają spacery i sport, przejdzie samo.

Nie do końca. To było raczej takie uczucie jakbym miał przyblokowane pewne części mózgu :E

A jak dziala gaba ? Blokuje wszystkie elemnty pobudzajace - m.in adrenaline - stad wyciszenie.

Ten sam efekt masz po NDRi typu hexe. Tylko heden dziala tak boi wynoiszcza nor-adrenaline. Na 2 dzien jestes wylaczony poniewaz adrenalina odpowiada  w najwiekszej czescui za pobudzenie organizmu.

Nie ma adry - nie ma pobudzania.

Gość zawiodlemsie   
Gość zawiodlemsie

@luks1985 Na razie to jest z górki. Zobaczymy co będzie jak zejdę na 2/2/2 albo na 0/02, bo wtedy to mogą zacząć sie jaja.

Hmm ....

13 godzin temu, luks1985 napisał:

A jak dziala gaba ? Blokuje wszystkie elemnty pobudzajace - m.in adrenaline - stad wyciszenie.

Ten sam efekt masz po NDRi typu hexe. Tylko heden dziala tak boi wynoiszcza nor-adrenaline. Na 2 dzien jestes wylaczony poniewaz adrenalina odpowiada  w najwiekszej czescui za pobudzenie organizmu.

Nie ma adry - nie ma pobudzania.

Dlatego wale już z 3 miesiąc MIxy nazywam to MC tzn. MIKS KLASY(ZNY 

MD PHP + HENIO I WYPEŁNIENIO 

Redukują się minusy zostają plusy i uzależnienie ... do tego tanio wychodzi i na początku 

full control dawek odstawek poprawek po miesiącu zasypiałem po kresi z zwijką w nosie :E 

smutne dlatego muszę jebnąć i tak co kilka godzin

na samym md php 2-3 dni i u(zulenie i hoi 

na samym heniu po tygodniu bym był pod kroplową na izbie 

a miks DJ gramofon ma i podarte tesko club kartę mini ...   

szy szy szura DJ zły ... 

PS. Mój lekarz rodziny to KRÓL PAN ITD. poprosiłem o afobam i gadam że słaby zamiennik kupiłem do tego tylko 0,25mg to jeb re(kę na 1mg pakę dał :D 

dobrze że doraźnie mam jak się poratowac kiedy durna głowa krzy(zy mało dowal ! 

tak to jest ... :E

Póki sa takie mixy jest fajnie. Zobaczymy co bedzie jak przyjdzie Ci schodzic z takich mixow.

Po jakims czasie bedzie jazda, jak spadnie Ci poziom wszystkiego na -23498proc :)

Zdecydowanie jeszcze nie uszkodzenie OUN lecz zatrucie. Tylko czym - mówisz że nie działalo normalnie? Możliwe są również inne efekty: opadanie głowy na klatę, senność, dziwne myśli. Wszystko mija w ciągu 48 godzin, ale trzeba przerwać intoksykację.

Gość   
Gość

Niekoniecznie, jakby dolozyc metabolity 5f-adb ktore sobie wędruja w ogranizmie kilka lub kilkanascie dób. A klony to przy tym małe piwo, smieszne porwonanie, klon<trucizna. Wiadomo co bardziej wplywa na organizm, to drugie. Teraz czas zacząc leczyc sie baklofenem, tylko czy lekarze nie sa na tyle zacofani by w ogóle o nim słyszec w terapii.

Gość   
Gość

Dzieki, mysle ze własnie dzieki tym lekom je odzyskuje bo jest lepiej :) Narazie lecze sie klonami, ale baclofen tez zadziała pewnie bardzo dobrze na moje schorzenia. A moze nie, bede probował bo niestety tak to juz jest, kiedys probowalem decaldolu w zastrzykach i tez zyje, a baclofen przy tym to piorko dla mojego organizmu. Pozdrawiam

Pogaamy na odstawce. Odstaianie tego to DRAMAT.

Do tego baclo :

Lek rozkurczający mięśnie, działający poprzez receptory w rdzeniu kręgowym.

Jak kiedys usniesz w nienaturalnej pozycji daj znac czy faktycznie kilka dni nie da sie wykonywac pewnych ruchow.

Ps

W przypadku nagłego odstawienia wymienionych środków w sposób tzw. "cold turkey" (ang. zimny indyk, czyli bez uprzedniej redukcji dawek do minimum) następuje szereg objawów abstynencyjnych. Wśród nich największy dyskomfort sprawia bezproduktywne pobudzenie, bezsenność trwająca do trzech dób, drgawki, skrajnie niskie samopoczucie. W niektórych przypadkach takie odstawienie grozi nawet śmiercią.

Wpakowales sie w potezny srodek. Bardzo potezny.

Gość zawiodlemsie   
Gość zawiodlemsie

@luks1985 Ja stosuję baclofen w dawce dobowej 30mg od jakichś 2 lat ;)

Gość   
Gość

Ze niby baclofen jest poteznym srodkiem? Sprobuj sobie w pupke zaladowac clopixol acuphase 50mg to pogadamy bo widze ze nie masz pojecia o czym mowisz ;)

Słuchaj;

baclofen uderza w GABAB. Kazda substancja ktora wali w GABA to potezna substancja. Uklad gabanergiczny steruje CAŁYM ORGANIZMEM !!

w przypadku baclo sporo ludzi pakuje to na podbicie dialan dragow.

Stad moja reakcja.

Baclo stosowano kiedys na odstawke alko. Problem jest tylko taki, że na odstawce baclo zaczynala sie wojna. Wojna o zycie. Chłop ktorego info czytałem leczyl sie z alkoholizmu wszystkim. Pierwsze dni na baclo byly cudowne. Jak pr4zyszlo do odstawki to mowi, ze sie swiat konczyl. Mowil, ze o jakby miedsiac chlac i nagle odstawic. NIe -pic po piwku, tylko dziennie chlac tak, zeby receptor byl zapchany

%-)

Na zejsciu dostal bardzo mocne benzodiazepiny i swoimi drogami oraz przez zachodnie boardy dowiedzial sie, ze zeby jeszcze zminimalizowac to co sie dzieje musi zaczac pic alko...

Co do samegop baclo wiecej nie wiem. No i to, że podnoszac kubel z weglem o wadze psaru kg zerwal biceps. Coz taki urok lekow zwiotczajacych miesnie.

Wiecej nie wiem. Dla mnie kazdy gaba odpada. Nie moge pozwolic sobie na uzaleznienie fizyczne. A kazdy gabanergik do tego prowadzi.

Wracajac do problemu.

To co opisujesz i po tym ze masz rp na baclo to poprostu "stan okolopadaczkowy" czy jak oni to nazywaja. Moja eks miala cos takiego. Ona jednak dostala o wiele lzejzy lek. Na jakims badaniu (tomograf komputerowy) wyszlo, ze z jakichs powodow ma lekko zaburzona prace mozgu. Jak sie skonczylo nie mam  pojecia bo leczyla sie jak sie rozstawalismy. Moja matka ma od 20 lat padaczke.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA