5 postów w tym temacie

Substancja testowana na organizmach o wysokiej tolerancji. Oral 100mg: uczucie ciepła,subtelna empatia rozluźnienie,brak stymulacji. Działanie niemal na granicy placebo. Po jakichś 40 minutach,sugerujac się opiniamii z zagr. forowów dorzucone 400 mg, i to już było za dużo. Odczucia:nieogar,tachykardia,schizy. Dopiero końska dawka benzo przyniosła sen. Widzę potencjał do miksów z bk-epbdp.Jakie wasze zdanie?

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cóż zachęciłeś mnie swoją opinią :)

Dam znać jak będę zamawiać,pozdrawiam i lajk za chęci do otwarcia tematu,oraz krótkiej recenzji ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

40 mg rozjebało mnie na łopatki, jako że nie chciałem więcej, znajomy zajebał resztę, około 150 mg, przez 2h, chodziliśmy po osiedlu, i tyle mi najebał do głowy, że potem nie wiedziałem co jest co, sort mocny w chuj, mocarny, demoniczny jak sama nazwa sklepu :D

polecam w chuj, mi się gadka włączyła na 15-30 minut ale ziomek to poleciał grubo.

Jako że jest zima, dziwnie niwelowało uczucie zimna, biegać mogłem na -5 w rękawku i dalej było ciepło, dobrze że tak mnie nie pojebało bo na 2 dzień pewnie bym leżał w łóżeczku. 

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jestescie id...idio..

no nie wydusze.

Dawkowanie oral i zaczynac od miligramow.

Szwedzi czy tam inne nacje moga miec 1 rzut np 1kg nieaktywnej substancji, u nas traficie skrajnie aktywna, wrzucicie pol grama i bedzie tragedia.

Pamietajcie tez, ze efylon dziala dosc wybiorczo - raz 10 mg klepnie, raz 30 mg nie klepnie itd.

Nazwa - putylon.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

schizy podczas prob podjęcia snu nie do opisania a tak wszystko w normie ale te schizy nie pozwola ci zasnsc 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz