Skocz do zawartości
SIN

SIN Lab - Redukcja Szkód, Analizy RC, Crowdfunding, Odczynniki

Polecane posty

image.png

Witaj w SIN Lab - laboratorium SIN. 
:Kaboomm:

Czym jest SIN? Studencka Inicjatywa Narkopolityki jest organizacją non profit, która zajmuje się redukcją szkód, edukacją oraz działaniem na rzecz polityki narkotykowej opartej na faktach, a nie uprzedzeniach. SIN jest siecią kół naukowych przy szkołach wyższych, która zrzesza ludzi młodych, studentów i pracowników naukowych szkół wyższych, którzy chcą zmienić funkcjonującą w Polsce i na świecie politykę narkotykową opartą na prohibicji. Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź naszą stronę internetową i śledź nas na Facebooku lub Instagramie.

Laboratorium SIN zajmuje się analizami dopalaczy. Sprawdzamy czy legalne Nowe Substancje Psychoaktywne są tym, co deklaruje sprzedawca. W naszej WYSZUKIWARCE ANALIZ opublikowaliśmy ponad 800 analiz produktów ze sklepów stacjonarnych z całej Polski, które regularnie uzupełniamy najnowszymi danymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

image.jpg

Dzięki wsparciu od serwisu WM, we współpracy z Wydziałem Toksykologii Uniwersytetu Medycznego we Freiburgu, Legal-High-Inhaltsstoffe, Bunk Police w Słoweni oraz Energy Control w Barcelonie publikujemy też analizy RC kupionych przez nas samodzielnie ze sklepów online. Pierwsze wyniki już dostępne w WYSZUKIWARCE lub na naszym BLOGU

W połowie lutego opublikowaliśmy przegląd niemal 30 4CEC/4CMC z 13 największych polskich sklepów online. Wkrótce potym kolejne 150 analiz, na których wyniki już w tej chwili czekamy. :wub: 

image.jpg

AKTUALIZACJE:

22.03.2017 - Analogi Penthedrone, Alfa PVP i MDPV i 6 wyników w WYSZUKIWARCE 
28.02.2017 - 3 substancje zamiast 4-CMC (Klefedron, 4-chlorometkatynon).
27.02.2017 - Kilkadziesiąt nowych wyników analiz ze stacjonarek w WYSZUKIWARCE
19.02.2017 - 6 nowych wyników w WYSZUKIWARCE.
19.02.2017 - 4 substancje zamiast 2-FA.
13.02.2017 - Przegląd 4-CEC/4-CMC z 13 polskich sklepów online z RC już dostępny w WYSZUKIWARCE 
13.02.2017 - 6 substancji zamiast 3-FA.
4.02.2017 - Meksedron zamiast 4-CMC.
28.01.2017 - Meksedron zamiast 4-CMC + NEP, Kofeina i 4-CMC zamiast samego 4-CMC.
17.12.2016 - Prekursor w Izopropylofenidacie.
5.12.2016 - 4-FPD zamiast HEX-ENu.

Jeżeli chcesz zbadać interesujący Cie legalny produkt, namów innych użytkowników i wrzuć parę złotych lub resztówki bitcoina do naszej akcji CROWDFUNDINGOWEJ. Analiza GC/MS kosztuje aż 250zł, ale substancję, na którą darowana będzie większość zebranej kwoty, z własnych środków zakupi SIN.

image.jpg

Sprawdzamy nie tylko legalne substancje. Publikujemy ostrzeżenia o tabletkach Ekstazy, które nie zawierają MDMA a we współpracy z @MinutyGodziny spis recenzji piguł opublikowanych na hyperrealu ( i nie tylko). Więcej informacji jak i inne bazy danych znajdziesz TU. :ph34r: 

image.jpg

Prowadzimy również działalność naukową. W laboratorium w Warszawie pracujemy nad techniką analizy RC metodą TLC (chromatografii cienkowarstwowej). Masz doświadczenie lub wykształcenie chemiczne, lub studiujesz tego typu kierunek i chcesz do nas dołączyć? Napisz na [email protected] :chong: 

image.jpg

Chcesz samemu badać swój towar? Jest i na to metoda. Prowadzimy najtańszy na świecie SKLEP, w którym dostaniesz na sztuki odczynniki do sprawdzania substancji psychoaktywnych. Poprawa własnego bezpieczeństwa to tylko 5zł! Przygotowaliśmy unikalne zestawy do sprawdzania LSD, MDMA, Amfetaminy, Kokainy, Heroiny i setek innych substancji, których dokumentację znajdziesz TU:piwko:

image.jpg

Pytania, sugestie, komentarze? Zamieniamy się w słuch :) 

no jak, przecież banglają ;)

Jutro wieczorem publikacja 27 nowych analiz 4CEC i 4-CMC z 13 sklepów online. Stay tuned \m/ 

Jurek

13.02.2017 - 6 substancji zamiast 3-FA.

Uwaga!
Produkt: „3-FA” (3-fluoroamfetamina, PAL-353)
Wynik analizy:

1. Kofeina
  2. N-Etylohexedron (HEX-EN, NEH)
  3. N-Etylopentylon (BK-EBDP/BK-EPDP)
  4. Alpha-PiHP (α-Pirolidynoizoheksafenon; 4′-Me-PVP, 4’M-PVP)
  5. 4-Chloro-Alfa-PVP (4Cl-PVP)
  6. Niezidentyfikowana substancja

Uwaga! Próbka zawiera inne środki, niż reklamuje sprzedawca, w jednej z najgorszych kombinacji jakie kiedykolwiek widziano w laboratorium. Jeżeli decydujesz się stosować środki odurzające, zachowaj szczególną ostrożność i szukaj informacji w rzetelnych źródłach. Nie zażywaj samemu, powiedz swoim znajomym czego używasz aby w razie potrzeby można było Ci pomóc.

CZY? W żadnym wypadku nie zaleca się stosowania tego produktu. Nie bierz szczególnie jeśli masz epilepsję, problemy z sercem, nerkami czy wątrobą, wysokie ciśnienie bądź historię zawału lub ataku serca.

INTERAKCJE: Działanie, interakcje i długotrwałe skutki uboczne nieznane. Nie mieszaj z żadnymi lekami ani substancjami psychoaktywnymi.

Więcej wyników w WYSZUKIWARCE.

3_FA.jpg

vip3fa_kofeina.png

vip3fa_hexen.png

vip3fa_nethylpenthylon.png

vip3fa_alfapihp.png

vip3fa_chloroalfapvp.png

vip3fa_uknown.png

Gość nabijajwiadro

ładni wałkarze

Dobre 3fa to piekny odczynnik. Bardzo trudny w syntezie. Za czasow xx koszt 5gr to ok 220zl. Na reszte pytan odpowiedz pozostawiam Wam.

*Bodaj czesc operacji nalezy wykonywac pod cieklym azotem :)

Co za czasy, jeszcze trochę i kupowanie RC zacznie przypominać zakup ulicznej heroiny, nigdy nie wiesz jaka niespodzianka cię czeka...No ale ludzie nic się nie nauczą i nadal będą kupować od takich gagatków co za miast legitnego towaru wciskają jakieś miksy z domowego labu.

@SIN dzięki za czujność, robicie dobrą robotę, szkoda że nasze kochane państwo ma to w dupie i poza delegalami i ściganiem handlarzy z przepisu KK o handlu zepsutym mięsem nie mamy żadnej sensownej polityki redukcji szkód. Jestem świeżo po lekturze "Pogoni za krzykiem" Johanna Hari i większość jego przemyśleń pozostaje niestety adekwatna także w odniesieniu do rynku RCków. No może za posiadanie cię nie zwiną, ale na zaliczenie szpitala po trefnym towarze jest chyba spora szansa, a edukacja na temat rc i leczenie uzależnień to też jakis żart.

@Kacpero raczej w odległych. Na 4ki laboratorium z którym współpracujemy miało czas i fundusze, bo pomogły im w projekcie badawczym. Puściliśmy ponad 100 kolejnych próbek do analizy ale głównie mieszanek, jak z nimi się uporają to pomyślimy o następnej partii. Nie mamy za bardzo funduszy, a analizy kosztują 250zł od próbki dlatego nie bardzo mamy możliwości narzucać tempa. Będziemy się starać :)

Jurek

Znowu będzie dłuuugo. momentami dennie, ale...

Ciężko tego nie skomentować. Tego wszystkiego. Całego tego zamieszania.  Niestety już na starcie gogle mnie ubiegło %-)  Nie moge wejsc na strone.

Nieważne. SiN podaj procentowo ze sklepów online ile ma to co deklaruje. Powiem, Ci - mnie te wyniki zaskoczyły, ale nie do końca. Badaliście w większoci pewniaków.  @Demoon sam przyznał, że sort który wyszedl jako CEC budził wątpliwości. Dobrze Demonie, ale czemu po wszystkim ? Nie da się oddać sortu do analizy ? Miałeś Wilku opinie jaka miales - jedni nienawidzili inni kochali. Ci którzy ninawidzili maja wode na młyn a Ci ktorzy kochali myślą... Ilu kłopotów pozwoli to uniknąć ? Koszt takiego badania to nie dramat - zwłaszcza dla sklepów.

Kwestia nr 2.

Pisałem o tym tutaj:

Także w kilku innych miejscach. Drugim przykładem jest 4cmc Fire w którym @Nancy wrzuciła 0,5 gr. @Nancy przy powyzszym temacie przelicz o ile przeciążyłaś organizm.. Do rzeczy.

@SIN nie jest waż na tylko czystość substancji. Ważne jest jej działanie. Ważna jest jej dawka i odczucia.

Nie ma na rynku substancji słabszej od poprzednika. NIE MA !!

4mmc wymieka przy 4cmc

4mec wymieka przy 4cec

Pentedron wymieka przy N-ethyl hexedronie

(tu mnie niektorzy zabija niestety chemia jest nieugieta i zawsze wegiel do wegla da mocniej)

alfa php wymieka przy alfie phpp

(jedyny wyjatek to fluoroamfetaminy, ale takowych bany raczej nie dotykaja - poza banem  w chinach)

Niestety poza mocniejszym dzialanie idzie tez o wiele wieksza szkodliwosc. Przy uwielbianym przeze mnie pv8 naliczylem kilkanascie metabolitow. Php miala ich mniej.

Na kpine zakrawa coraz wiecej benzo dioxo. czyli bk ep/pb/ efylonow i innych wynalazkow.

Co to robi  z organizmem ? na szybkosci znalazlem badania. Dalej sie nie wczytuje. Nie moja bajka. Dodam jak dodawałem. Wybija tolerke NA WSZYSTKO na miesiace. Przy serotoninie cyferki jak przy mefedronie. tylko, ze dawkowanie kilka razy mniejsze. A dopamina przysłania wszystko. Wszystko.

@SIN rozumiesz o co chodzi ? O substancje tak potezne, ze to mieszanka mefa, koki i alfy.

Czemu i po co to pisze ?

Jak juz kiedys pisalem. Dla wielu z was to "zabawa". Musi byc mocno. Vide 3fa od vipa. niewazne, nieistotne - mocno, mocno.

Ilu z tych mocarzy sie zastanawia co sie dzieje jak zarzuca hexen na 4 dniu ciagu ? Zaden NDRI nie dziala juz wtedy. Ostatki sil i wytrzymalosci.

Zobaczcie na forum. Na ludzi. Przewijaja sie. Byli są i nie ma.

W tym tempie i przy tych produktach po 1-2 banach RC stana sie rozrywka na rok. I pociag linii : euforyki - stimy - opio- benzo - szpital stanie sie Intercity. Zabierze nas na 1 stacji i wysadzi po roku na stacji szpital. Pół biedy jak zabierze gorzej jak wypadniemy  w trasie jak wypadło juz 5-6 osob na hypku.

Ale nas to nie dotyczy. przeciez ja sie czuje dobrze i ten.

Hoh zrobila sie mega rozprawka.

Z forum zniknelo kilka osob ktore cenilem. Takie zycie cpakow... Byli i znikli. @SIN jeden  z m oich  pomyslow przewidywal badania.

100,mg klefa i krew + mocz do badan.

I tak kilka godzin. Kilka badan. watroba, nerki itd

i taki ciag i o samo po 2-3 dniach. Wiadomo. Zupelnie nieoficjalnie. Czy znalezliby sie wariaci  ? heh a ilu trzeba ?

A jakie by bylo zdziwienie jakby sie okazalo ze te super sorty sa 10 bardziej szkodliwe...

Poprostu nie tylko czystosc. Oczyszczanie produktow, wplyw na zdrowie, choroby itd.

Tak wiem sciana tekstu, ale popijam cole (nie piwko) i tak mi sie kleci slowo do slowa...

kajabuza lubi to

Tak Heroiny czystej nie chleba !!!!!!! Sin postrach sklepów, przynajmniej wiadomo co jest grane. Sinie uważaj na siebie (bo wrogów pewnie będziesz miał coraz więcej wraz z ilością badań ) 

4cmc i 3cmc nie jest tanie niestety bo wiadomo ban poszedł u największego eksportera, a tam jak by ich złapali na produkcji to pewnie pluton egzekucyjny :)

Sorty 4cec, cic mec itd, jednak coraz bardziej są dopracowane jak by nie patrzeć.

Jeszcze trochę i zamiennik zamiennika będzie efektem placebo tylko i wróci uliczny diler z cienia do łask. 

Branża RC za parę banów substancji padnie, ciekawe co będzie jak zbanują CEC, CIC, MEC, Hexa. Może jakiś Cyc,byleby duży :)

i działaj dalej ku chwale ojczyzny i zwykłego zjadacza kryształów. Teraz 0,7 trójki w bombie na raz rozpuszczone w wódce i wiksaaaaa. Może w końcu mnie to zabije i będzie spokój.:)

@Karamba tu niestety masz rację. @SIN robi dobrą robotę, ostatni rzut wyników pokazał, że prawie wszyscy lecą w chuja mniej lub bardziej. Tylko, że za sklepami stoją różni ludzie, w pewnym momencie ktoś się wkurzy na demaskowanie ich złych praktyk ;) Trochę bez sensu było sprawdzanie CECów, na razie jeszcze nikt nie wpadł na pomysł zastępowania tańszej substancji jeszcze tańszą (i gorszą).

W ogóle jeden z vendorów stwierdził, że nie znam się na biznesie jak on i że oszukiwanie ludzi na towarze jest wpisane w jego strategię biznesową. Tak więc ku przypomnieniu - nikomu z vendorów nie zależy na naszym zdrowiu, zależy im na kasie i dopóki kupujemy jest ok. W razie czego, zmienią skład żeby jeszcze mocniej klepało i klienci byli zadowoleni, pomimo że już od dawna nie ćpają czystego RC a gówniane mieszanki dopalaczy lub tańsze substytuty. Pomimo że nie przećpałem kilograma prochu, jak niektórzy w zeszłym roku, zbrzydła mi ta cała zabawa bo powoli robi się cyrk i za chwilę nie będzie różnicy między zakupem w necie a pakiecie od dilla za rogiem.

7 godzin temu, Karamba napisał:

Branża RC za parę banów substancji padnie, ciekawe co będzie jak zbanują CEC, CIC, MEC, Hexa. Może jakiś Cyc,byleby duży :)

Przyjdzie DREX i wszyscy poumierają :) A tak serio to liczę na 3bmc, może zostanie 3fph i to pewnie wszystko. Ja co do zasady ograniczam się do euforyków i empatogenów, stymulanty tylko lekkie i w drodze wyjątku (dlatego tak się wqrwiłem jak zobaczyłem co tam vip do 3fa wepchnął).

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA