28 postów w tym temacie

ADINAZOLAM

Substancja z rodziny benzodiazepin.

Posiadalem 0,5G tej substancji od Demoona

wyglad : biały puder

smak : typowo chemiczny delikatnie podchodzacy pod gorzki przyjmowany podjezykowo przypomniał mi clonazepam 2mg (może przez to delikatne

uczucie orzeźwienia?)

dzialanie : typowo benzodiazepinowe intensywne rozluźnienie, delikatna euforia oraz wyciszenie umysłu rzekłbym ze clearhead na minus tej substancji można zaliczyć czas działania gdyż utrzymuje się w organizmie Ok. 3/4 godzin po tym czasie aktywne są już tylko jej metabolity z tego co wyczytałem jednym z nich jest alprazolam, stad nadal odczuwamy jakoby substancja działała, mimo ze już dawno nie mamy jej w organizmie. 

Przyjmowane donosowo działa dosyć szybko, objawia się intensywna sedacja i i uczuciem senności, pełne spektrum działania osiąga po kilku minutach oralnie jest to około godzina od przyjęcia, wchodzi wolniej oraz rozkręca się powoli i działa jakby odrobine dłużej 

Dziala mocno nasennie i może być skutecznie stosowana jako usypiacz po słabszych ketonowych ( 45mg skutecznie uśpiło mnie po przyjęciu 3h wcześniej 250mg 3cmc i 200mg 4cmc oraz 25mg U-47)

jednakze bardzo szybko wzrasta na to tolerancja, co należy zaznaczyć jako minus tej substancji gdyż może prowadzić do szybkiego uzależnienia.

Po dniu zabaw miksem U/Adi/3i4cmc Przespałem pół dnia po dawce 45mg jednakże po obudzeniu się miałem problemy z zaśnięciem, przeleżałem "na czysto do rana

Wrzucone podjezykowo  Ok 3 rano 20mg Adinazolamu i 20mg U-47 nawet nie podziałało ani nie uśpiło mnie,( stad mogę wnioskować ze te substancje nie działają przy podaniu podjęzykowych chociaż przyznam ze ADINAZOLAM jest całkiem smaczny  ) po godzinie postanowiłem dorzucić 30mg Adinazolamu które sprawiło ze czułem się jak po wypiciu 2/3 piw jednakże nadal nie mogłem zasnac. Dopiero  poprawienie sniffem 30mg Adinazolamu i 20mg U-477 około 5 rano po jakichś pół godziny mnie uśpiło. 

Wstalem około godziny 12/13 do teraz odczuwam efekty działania metabolitów substancji ( chwieje się podczas chodzenia, ośrodek mowy jakoby delikatnie upośledzony) 

Podsumowujac : 

substancja świetna dla osób nie mających kontaktu z benzo dla osób posiadających tolerancje na klony bądź tym podobne zabawki za te cenę może nie być warta uwagi ze względu na dawkowanie 

( 2mg clona robiło mnie mocą podobnie jak 30/35mg Adinazolamu)

dla osób potrzebujących czegoś ja sen po kartonach może okazać się strzałem w dziesiątkę jednak przy tak szybko rosnącej tolerancji wydaje mi się ze ciąg na tej substancji nie ma najmniejszego sensu.

za chwile gdy wejdę ja komputer wrzucę rowniez zdjęcie do wątku za wszelakie błędy przepraszam ale wciąż odczuwam działanie substancji ( mija 10/11 godzina od zażycia dawki która mnie "uśpiła" )

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie właśnie takie benzo jest dobre gdy trzyma 3-4 godziny,jestem ciekaw i chętnie zamówię :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na dniach testy bardzo ciekawi mnie ten metabolizm w alprazolam ciekawe czy to będzie hit czy kit

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak patrze na te dawki to IMO kit

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak na benzo dość wysokie dawki. Kompensować może je jedynie profil działania.

Uważam, że benzo jesli działają dłużej - nawet 12-16g. Bezpieczniej jest przyjąć dawkę 1 raz i nie dorzucać, bo wtedy bardziej korci.

Jestem bardzo ciekawy profilu działania.

2mg eti - lekkie ziewanie i senność

4mg eti - senność i spać

clonazolam 0,5g - total wyciszenie i gupi jak, otwartość

clonazepam 2mg - coś jak 0,250 clonazepamu i 1mg eti.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dla mnie te benzo sie nie nadaje 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@gks132 ty tak na serio ?

wez nie rob jaj. lecisz na czym popadnie, chwalisz sie miami jakie przezykles a o uszkodzenie watroby na ktore pracuje sie latami posadzasz pojedyncza substancje.

Pisalem juz m.in do Ciebie - pokolenie z 2010 roku leczy sie z mefa i poczatkow rc. To pokolenie bedzie mialo jeszcze gorzej.

Ogarnij sie.

Koniec of topu z mojej strony.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

watroba. nie boli wiesz czemu ? bo nie ma nerwow. Ona jak nie wyrabia puchnie powoli. Moge Ci zagwarantowac - jesli jestes zdrowy te metabolity to najmniejszy problem - watroba to ogarnie.

jesli masz jakikolwiek stan chorobowy to sie tak konczy.

jak pisalem koniec off topu z mojej sgtrony, zaloz temat gdzie indziej tam mozemy podyskutoac.

A wlasnie - te piccolaki co lykasz to licze ze to zart? essentiale to mozesz sobie wziac jak pojesz za duzo tlustego.. ale nie przy uszkodzeniu watroby...

A od siebie na koniec dodam - wpisz w google "encefalopatia watrobowa" czesto wystepuje przy benzo i mixach z alko.

Poza tym ja nawet nie zwracam uwagi o  jakim zwiazku piszesz. Wiekszosc benzo dziala tak samo. Metabolizuje sie tak samo.

O czym my wogole piszem y %-)  przy uszkodzeniu watroby to co lykasz to pikus. potrzebne jest natychmiastowe odtrucie orga nizmu a nie jakies suple z apteki z kolorowa reklama bo chlop puscil baka i mu pani dala esseliv.

Tu jest potrzeban pomoc lekarza i stosowanie aminokwasow albo jakichs zwiazkow odtrwajacych typu heparegen, mietonina itd. tylko, ze tego leczenia nie radze prowadzic samemy, bo namieszasz jeszcze bardziej.

Chyba, ze dzialasz w mysl "no jak adinazolam mnie truje to wezme inny zolam" to sory widzimy sie w najblizszym czasie w innym temacie %-)

Niczego nie nauczyl sie skret na opio o ktorym mowilem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czy da rade rozpuścić w podgrzanym w kąpieli wodnej liquidzie ten specyfik.

100mg/30ml

czy może być smakowy jesli nie znajdę naturalnego?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to lecę po spirytus zaraz do sklepu i strzykawkę, na hypie piszą, że to taki alprazolam RC.

A w temacie OPIO RC+BENZO RC to bojcie si e Allaha, nie piszcie lepeij o takich mixach, co by ludziom to do łba nie przychodziło, w zeszłym roku trzech kolegów pochowałem, którzy przedawkowali opio rc i bzd
@zrob tak jak ja, planuje, bd git :Dd

Edytowane przez Powrotdoprzeszlosci
koneicznosc odp na przeoczonego posta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ile okolo tego adinazolamu podawać w celu:

-zwalczenia shiz i paranoi

-uśpienia sie rano po całonocnej zabawie z 4/3 cmc lub hexem

Mam dość spora tolerke na etizolam, potrzebuje na sen przyjac ok 8-10mg, na uspokojenie 3-4mg

Wygrzebałem z dna szafki sampel benzo opisany jako "1.5mg klon", ktoś mi może powiedziec czy jako klon określa sie Clonazolam czy Klonazepam? I czy jesli to drugie to te 1.5mg to przy mojej tolerce dawka na sen czy ledwie na uspokojenie? Żebym sie nie obudził na black oucie 3 dni później.

doświadczenie mam tylko z etizolamem i clonazolamem a mam 250mg adinazolamu i 1.5mg czegoś opisanego jako "klon" i nie wiem jak to dawkować i czy oba benzo można łączyć?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nikt o zdrowych zmysłach nie wrzuciłby substancji aptecznej do tabsa, którego sprzedaje obok ciężkich narkotyków, przez internet

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czyli clonazolam tak? To jest roztwór na glikolu lub spirytusie. Leżało mi to pare miesięcy, mogło stracić na mocy?

Nie ma przeciwskazań do łączenia dwóch różnych benzo?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie miesza sie roznych benzo, bo kazde ciagnie w iinna strone benzodiazepiny dzialaja zwiotczajaco, przeciwlekowo, hipnotycznie etc. kazda w inny sposob dziala na receptory w mozgu. clonazolam potrafi sciac po 0.1mg co sam doswiadczylem raz, bardzo ostrznie z nim. co do adinazolamu, to jeszcze "sie zbieram" dopateki za rogiem, wiec sugeruje zajrzec na hyperrreal w poszukiwaniu info, ew. reddit, jednak w wielu miejscach widze rekreacyjne dawki od 20mg. ale mamm wrazenie, ze to opinie ludzi, ktorzy maj taka t olerke

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Amnezja hmm z rana dziś kilka mg tego wiozłem po Buszku po kres(e i budzę się 3-4 godz później i zapomniałem 

jak myśli(ie nadało by się do fake koko ?

Ja spróbuje może dziś jesz(ze 25mg do do 250mg mixu <hex nep 3(M( i wypełnia(z dodam troszkę henia i nep'a hmm > 

(iekawe ....

i sprostuje to (o kiedyś napisałem w straym tema(ie o tym benzo podumałem i nie jadłem go tylko podobny M( (lonazepam .... jakoś tak z góry sory po prostu pomyliłem tematy .... kiedyś tam .... 

pozdrawiam :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam 100mg tego cuda w prochu :)i mohe pytanie gdyż nigdy nie brałem benzo. Nada się na zaśnięcie po intensywnej sniffowej nocce na 3cmc? Ile huknac mg i jaka droga podania?  50mg w bombce? Czy sniff 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ile adizolamu połozy szczura po zabawach z MD PHP tego co wiem to szczur zjadł około 400 mg ostatni raz poszedł zgolic wąsa 1h temu. Nie chce teraz urzywac adiego,za jakies 2h . Chodzi dawke która nieweluje bezsenność. Jak mysliscie? 20 mg na strzał ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zawsze lepiej zacząć od mniejszych ilości a już na pewno w przypadku takich cukierków jak benzo.

czy ktos znalazł może jakies info rzetelne o dawkowaniu? Trzeba byłoby poszukać w pubmed na przykład.

osobiście nie wrzuciłbym na pierwsze starcie więcej jak 10mg.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zjadłem tego benzo 250mg przez noc.. w sumie to przez około 4 godziny, zarzuciłem 50 mg.. godzina i nic, kolejne 50 mg... godzina i nic, ogólnie 4 dawki po 50mg i w zasadzie nawet mnie nie uspokoiło po sporej dawce hexa. 

Może po 3/4 cmc się nada dla nie posiadających tolerki. Wysokotolerkowcy, alfiarze, hexen'owcy powinni raczej celować w coś mocniejszego, etizolam lub clonazolam. 

Ponadto po przyjęciu tej ilości adinazolamu i połączeniu z około 0.7 wódki i kilkoma piwami na następny dzień strasznie mnie bolało w części lędzwiowej pleców więc coś sobie rozjebałem chyba, dalej czuje lekki ucisk a mamy czwartek, co prawda z dnia na dzień jest lepiej ale kurwa po Eti + alko lub clon + alko takiego czegoś nie mam, a zawsze chleje do benzo. 

Wiem jedno, przegiąłem pałkę i robię przerwę od wszystkiego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podziel całość na 5 równych części. Spokojnie i tak zjesz wszystko...

To dość mało aktywny związek.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

aktywny!!! Tylko ze względu na specyficzny metabolizm powinno byc inaczej dawkowane niż inne benzo - nie doraźnie. Pomimo ze okres półtrwania to ledwie ok 3h to substancja poprzez swoje metabolity działa nawet kilka dni.

to jedyne benzo, które może wykazywać potencjał antydepresyjny.

nie wiem czy nie sprawdzić w związku tym w czasie wolnym od stimow mikrodawki przez 2-4tyg w ilości ok 5mg dziennie.

kusi mnie polaczenie z MPEP po 30-50mg dziennie. O ile nie okaże sie ze ten drugi to stim a nie jak przypuszczałem "naprawiacz bajzlu po stimach".

szukam info

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz