Skocz do zawartości

Polecane posty

4 godziny temu, luks1985 napisał:

jak znajdziesz euforyczna triojke odstaw nie tykaj to nie 3.
Euforia - serotonina
Co do sklepu - tak wysle to samo.
Ten sklep jak pisalem dziala od dawna.
Nie przypominam sobie:
- zeby wysylali raz ten raz inny sort
- zeby wyslali komus nieaktywny sort

Powtorze nie kupowac trojki !
Bo potem nie bedzie dla mnie :)

ahahahhahah :D

Euforyczna 3 to nie 3 ? :P

Nie znam sie na tyle to bylo jako w listopadzie albo i nie no ta nowosc "3cmc" pierwsze sorty byly ostre czy nie :D

Ty a jak pierwsze 5 razy jadlem 3 to mialem taki zalew euforii ze  prawie plakalem ze szczescia to bylo momentalne wejscie lepsze moze niz niekore 3mmc , fakt ze trwalo 30 min ale w zyciu piekne sa tylko chwiile LOL :D 

btw. a pierwsze sorty jak wjechala nowosc pod nazwa "3cmc" to co to bylo  wtedy ladnie euforyzowalo

Teraz to rozleniwienie, euforia taka, ze placebo , na oczy wchodzi ostro jak jebniesz wiecej, kiedys bylo inaczej inne zycie malolata w dorosle zycie wkraczal wtedy kiedy umarl tata ;):D yy

Bez zartow, vendor jest konkretny, czy masz 100 czy zamawiasz 1  zamowienie tak samo Ci odpowie, profesjonalne podejscie bez strugania pawiana, poprosisz tracking odrazu masz, (track najwazniejszy co ? :d) dobra nie stresujcie sie juz :P

Ja kupowałem pierwszy raz, no i odczucia jak najbardziej na plus. Na dzień następny paczka już była ;)

Trójki nie spisuję jeszcze na straty, jak ją podsuszyłem to się zaczęła w końcu rozbijać na ładny brązowy proszek. Ale sami mówicie, że działanie lajtowe ... mnie ta bombka naprawde zastanawia, że tego 300 mg w ogóle nie poczułem :\

Nie wiem nie marnuje towaru p.oral

Ile miales przerwy od innych bk ?

Opisalem efylon opisze i3cmc. Szalu nie ma. Wg wiedzy fajnie klepie na poczatku potem przerwy dluzsze.

7 godzin temu, nomeD napisał:

btw. a pierwsze sorty jak wjechala nowosc pod nazwa "3cmc" to co to bylo  wtedy ladnie euforyzowalo

Teraz to rozleniwienie, euforia taka, ze placebo , na oczy wchodzi ostro jak jebniesz wiecej, kiedys bylo inaczej inne zycie malolata w dorosle zycie wkraczal wtedy kiedy umarl tata ;):D yy

Nie wiem co jadles 3nie ma prawa dawac euforii.

Mają 4-ho-dpt po taniości :). Testował ktoś? Nie mam ostatnio czasu i sposobności na tripowanie, ale ciekawość mnie zżera :D

To jest tzw bursztyn. Miałem go z tego sklepu (tani jak barszcz, ale może coś klepnie) i niestety opinia negatywna. Słabo działał, nawet oralnie rozpuszczając ~400 mg. Ten sam sort ma triplab (miałem sampla) i fshop (wg opinii niektórych). 

O ‎2017‎-‎02‎-‎04o09:09, luks1985 napisał:

Nie wiem nie marnuje towaru p.oral

Ile miales przerwy od innych bk ?

Opisalem efylon opisze i3cmc. Szalu nie ma. Wg wiedzy fajnie klepie na poczatku potem przerwy dluzsze.

Nie wiem co jadles 3nie ma prawa dawac euforii.

serio nie ma prawa? Jednak takie odczucie na starcie kiedy, wiadomo sniff

przy pierwszej linie długiej przerwie jest taka euforia, nie skakakajacy kangur kao obraz, ale taka oooo takie az zamotanie mocne niz rozleniwienie, a potem tak ustępuje i sie klaruje dobre flow calej bani. Kontaktowo, empatycznie i koncertowo bo muzycznie, a muzyka brzmi tak świetnie ze opisać można to tak 'JAKBYS TAM BYL' zgadzam sie z tym stwierdzeniem.

jest jebistyczna bomba, ale i 3 musi byc dobre by wszystko bylo wyważone czyli idealnie synchronizowalo sie w efekcie.

trojka to trojka, a trojka w koronie to mega. Dwóch V ma serio serio 3 ajs high quality prima sort edition.

trojka dobra sprawa bo chyba mniej? bo nie wiem ale się mi wydaje mniej toksyczna niż 4 i nie ma strucia.

popraw mnie jak się myle to na tyle

Gość

Dobry vendor z dobra jakoscia odczynników ale polecam uważać. Raz jak skończył im się etilozam dali mi flubrozepam i o tym nie wspomnieli, buteleczka taka jak od eti. Blisko tragedii było :) 

O 2/11/2017o00:07, keep it pale napisał:

serio nie ma prawa? Jednak takie odczucie na starcie kiedy, wiadomo sniff

przy pierwszej linie długiej przerwie jest taka euforia, nie skakakajacy kangur kao obraz, ale taka oooo takie az zamotanie mocne niz rozleniwienie, a potem tak ustępuje i sie klaruje dobre flow calej bani. Kontaktowo, empatycznie i koncertowo bo muzycznie, a muzyka brzmi tak świetnie ze opisać można to tak 'JAKBYS TAM BYL' zgadzam sie z tym stwierdzeniem.

jest jebistyczna bomba, ale i 3 musi byc dobre by wszystko bylo wyważone czyli idealnie synchronizowalo sie w efekcie.

trojka to trojka, a trojka w koronie to mega. Dwóch V ma serio serio 3 ajs high quality prima sort edition.

trojka dobra sprawa bo chyba mniej? bo nie wiem ale się mi wydaje mniej toksyczna niż 4 i nie ma strucia.

popraw mnie jak się myle to na tyle

powtorze pytanie - jesli serotoniny malo lub jej nie ma to jak moze byc euforia?

O 2/11/2017o10:31, MateuszSea napisał:

Dobry vendor z dobra jakoscia odczynników ale polecam uważać. Raz jak skończył im się etilozam dali mi flubrozepam i o tym nie wspomnieli, buteleczka taka jak od eti. Blisko tragedii było :) 

odnies sie do pytania kolegi wyzej.

Jak nie to poprostu posta nalezy zglosic i wywalic. Za chwile sie dowiemy, ze handluja hera, koksem i cholera wie czym.

Edit faktycznie Mateusz klamie, sklep nie ma w ofercie produktu o takiej nazwie oraz nigdy go nie mial.

Tak wlasnie wygladaja opinie niektorych...

Gość

Mieli flubro :) W prochu i w pilsach maja do teraz :) 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA