Skocz do zawartości
luks1985

jedni zbieraja znaczki, inni chodza do kina...

Polecane posty

No wlasnie. Sie mi tu kryje tyle talentow i fanow :)

ktos jeszcze lubi jak mu skacze ? 2 uzytkownikow na pewno uczeszcza na zajecia gimnastyczne.

biegaja, sksacza przez koziolki te sprawy

Ja lubię dziś właśnie u nas zawody sekcji gimnastycznych, trza zawijać zaraz. Adrenalina trzyma mnie przy życiu :) 

Coś cenniejszego od złota to życie na najwyższych obrotach. 

i prawidłowo na wyjazdach się nie chleje :) Poza małymi wyjątkami. Jak jeździłem czynnie na wyjazdy to nawet ćmików nie jarałem. Forma życia wtedy była po 5 treningów w tygodniu się robiło i jeszcze do roboty człowiek szedł na nockę. 

W moim gronie pic cpac mozna bylo. Jesli przesadziles i nie byles w stanie zrobic 3 obrotow czy wstac konczylo sie lisciem  i czesto wysiadka.

Po co komu taki zawodnik. W razie W byl tylko ciezarem. Do dzis mam gdzies kolekcje linek do hamulcow i chyba swietlowke.

Teraz juz jasne skad u Ciebie @Karamba taka troska o brata. nie raz nie dwa wykladalo sie na papuga bo ktos do domu nie wrocil...

Widzieliscie rodzime sekcje na zawodach rangi miedzynarodowej ?

Do miana sprinterow roku nominujemy szwedow %-) jak golebie cwierkaja szwedzi juz na rozgrzewce mieli cos w spodniach. Nie ma sie co smioac, podejeli walke i za  to szacunek:

Szukajcie tez 2 serii. Juz 3 ekipy z PL byly. I jak zauwazycie Polak nie bastuje. moga w 5 kopac(sekcja gimnastyczna Gdynia). Ruski tak samo.

A reszta coz %-)

To fakt, to mnie wychowało, ale piękne w tym wszystkim było to że jeden za drugim poszedł by w ogień i ani kroku w tył., zrzuta na puchę normalna sprawa, dobrze, że w końcu nastąpiła legalizacja tego oto sportu. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA