Mr. Black

Legalne-z**la

2 posty w tym temacie

Nagradzam Cie warnem za lenistwo!

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

• REKLAMA

• Kto jest na CZACIE

• Aktywni użytkownicy

• Ostatnie aktualizacje statusu

• fa*eb**e.*g1.**
      ównież mam sample, i muszę powiedzieć ze bardzo fajnie to wygląda, koneserem maczanek nie jestem wole MJ ale jak jakiś vendor wrzucił sampel,  to przecież nie wyzucie (; palonko fajnie wygląda i dobrze pachnie, nie upierdal ze się nie można ruszyć, działa bardzo przyjemnie i jestem nawet zaskoczony, kontakt dobry, tylko ta strona odstrasza ;> #1
    • BDMP
      3,4-metylenodioksybenzylokatynon. https://www.caymanchem.com/images/catalog/x9001330.png.pagespeed.ic.ter-85zTQE.webp Nie mam pojęcia jak to możnaby nazwać. Benzylon? Ale tak czy inaczej, to chyba niewypal. Najwyrazniej pierscien benzenowy wszystko psuje. Mało kto to jadl. Na reddicie krotki wpis o nieaktywnosci, chociaz ktos pisal o lekko przypominajacym amfetaminy pobudzeniu. Ale to i tak nie to czego oczekiwano Moim zdaniem dawka minimalna 200-300mg, oczywiscie dojapnie.
    • GRC; Gienek
      Wyprzedają to co zostało, i pewnie powoli zaczną wprowadzać nowy sort.
    • Sklep Pasjonat Ogólnie.
      Po przeprowadzeniu szeroko zakrojonych testów, zwycięzca może być tylko jeden 4CMC Gold. W działaniu przypomina dawne sorty, coś dla starych ketoniarzy. Euforia kot, jak dla mnie stim delikatny, tzw efektu wyjebania brak, do jednego można się przyczepić konsystencja pudrowata, lekko lepiaca, wilgotna - jakoś tak mam że ten puder lepki sie  mega mocny trafia, moje szczury już nie mają nosów:( Ale inaczej niż sniff nie potrafią:) Tamtej zwykłej 4-ki bym nie skreślał też, osobnicze reakcje mogą być rożne,ale zwykła 4 więcej stima,mniej eufo, gały jak talerzyki, ale sam sort ładniej się prezentuje, piona w jednej pięknej kryształowej bryle była;)+ troche górki sypem. Podkreślam mniej eufo, wiekszy stim w porównaniu do Golda. Oba sorty jak najbardziej aktywne, dorzutki cieszą i czeszą do ostatniej linii. Tego Golda to aż za bardzo, w zasadzie jedynym ograniczeniem są pieniądze i przepustowość kinola:D  Ja bym brał Golda i o gratis poprosił tej 4-ki dla pewności. Pozdrawiam
    • Sklep Pasjonat Ogólnie.
      Sklep nr I. Na dzień dzisiejszy nie widzę lepszego vendora. Jest jeszcze kilku którym można zaufać aczkolwiek co do asortymentu i podejścia do klienta to ni chuja PASJONAT kładzie wszystkich na łopatki. Czekam wypłaty i zakładam konto internetowe.  Pas_Yo_!!!  4Gold4Gold   Serdecznie dziękuje za pomoc i za zajebisty asortyment. ps. Może powiecie że się powtarzam ale jak dla mnie to Gienkowe podejście... Albo i lepsze, serdecznie dziękuje.
  • Tematy