sewciu95

Clonozolam

11 postów w tym temacie

Co: Clonzolam

Wyglad:kremowy ciemny kolor,smak lekko gorzki,z jesyka pare łyczók napoju potrzebngo by znetralizowac

Ile:0.2g

Ile Przyjęto: zazwyczaj (1MG-6MG(wczoraj okolo 10 mg TEGO nie polecam absoultnie nawt dla mnie to było za duuuzo!!!)

Zalecane porcje:

-początkujący(0.10mg-0.50mg max)

średnio-tolerkowiec 0.5mg-1mg,wyskok-tolerkowie wedle uznania ale otrożnie!

dzialanie:(po dawce 1mg)to; rozluznienie,spokój,zanik problemow dnia codziennego,sennosc,oraz sen bardzo gleboki,póki cie cos nie obudzi spisz chocby caly dzien!

Czas dzialania: długi od 4godzin-9godzin

Uboki: dość wyczuwalne przy powyżej 4mg+

Niewskazane mixy:Alkochol,opioidy,dysjocjanty,euforyki!(może skonczyc sie hospitalizacja)

-problemy z pamiecia,koncetntracja,rownowagą,otumanuienie(dosc wzmożone przy dawkach juz powyzej 3mg!)

Ogólnie:Produkt dobry,bije łeb na szyje etizolam,moc piekielnego sortu jest poprostu mega mocna!

ocena:10/10

UWAGA: PRODUKT JESR BARDZO AKTYWNY,ZALECANE ZAPOZANINEM SIE YŻYTKOWANIA TEGO ODCZYNNIKA!

(to w jaki sposób działa na mnie nie znaczy ze zadziala na cb!!!)

jesli po clona tylko do demona! Polecam badaczom ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, sewciu95 napisał:

wczoraj okolo 10 mg TEGO nie polecam absoultnie nawt dla mnie to było za duuuzo!!!)

Co Cię skłoniło do takich dawek? 

To aktualny sort? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Man ten sam sort 100mg rozposcilem w 50 ml gliceryny I pol ml starczy aby po efekt dzialania subst . glownie to rozluznienie .uspokojenie leki oraz pparanoje zznikaja

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko co dobre szybko się kończy. Demon napisał mi na mailu że pucha.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, WiR3K napisał:

Co Cię skłoniło do takich dawek? 

To aktualny sort? 

nie pytaj jak sie skonczyło pwiem tylko ze do teraz chodze do tylu,zazwyczaj to okolo 2,3 razy dziennie po 1-2 mg.

skusila mnie glupota i teraz ledwao funkcjonuje tzn. juz lepiej ale do 13 tego dnia bylo nieciekawie:( uzywac z glową!

Stalem sie teraz bardziej....ostrożny nie ma co szalec z takimi zabawkami,eti demona juz od 0.5mg faajnie dziala ale ciag juz mam dosc spory,koniec pisania pierdólek jakies info na pv.

jak pisalem sort baardzo kozak!!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

NIc sie nie uczysz. Nic a nic.

Kiedys wyladujesz w pewnyn miejscu gdzie bedzie ciepo a karmic Cie beda o wybranych porach.

Klony nie takich juz skladaly.

Od siebie tylko dodam ze trioche mi Cie zal ak klony znikna z oferty czesci sklepow. Oj bedzie bolec, bedzie...(byl juz taki okres)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

LUKS umoralniaj mnie na pv tu jest temat o recenzjach sortu ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tu nie ma nic do umaralniania.

POdales sobie kilkukrotnie zawyzona dawke i znow to opisujesz.

Pisal Ci @pauciak, pisalem ja i pisalo paru innych uzytkownikow - zejdz na ziemie i opisuj dzialanie sortow podawanych w standardowych dawkach.

koniec of topu z mojej strony.

Twoje recenzje staja sie coraz mniej miarodajne takimi akcjami,.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, sewciu95 napisał:

Zalecane porcje:

-początkujący(0.10mg-0.50mg max)

wiec czytaj uwaznie bo zacząlem to robic ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To napisz jak to maja odmierzyc (strzykawka). To napisz, ze nie odmierza sie na oko.
 itd

Ja tylko zmierzam do tego ,ze pisalismy Ci z pauciakiem o dawkowaniu 5eapb, na ktorym juz otarles sie o powazny uszczerbek na zdrowiu a mimo tego wrzuciles oporowa ilosci klona.

Znow dostaniesz cos na test i znow bedzie kuku.

to nie jest kwestia umoralniania tylko kwestia tego, ze na podstawie twoich opisow wielu dobiera dawki. na podstawie Twojego 2-3 na 10 wyczyta "wow palnal tyle i tyle nic mu nie ma, nie mam czasu odmierzac, tez mi nic nie bedzie".

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Idź weź słownik j. polskiego, przeczytaj raz, albo pięć bo nie wiem czy raz Ci wystarczy i napisz temat ponownie.

Śmietnik.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach