Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość nabijajwiadro   
Gość nabijajwiadro

@Nancy Ciesz się, że to podzieliłaś na 1 sniff + 1 oral, bo jakbyś wrzuciła 450mg-500mg oralnie na raz to po 30 min by ciebie rozjebało na łopatki, tak działa dobre 4 cmc GNIECIE CZACHĘ OBRAZ FALUJĘ, MGŁA PRZED OCZAMI, EUFORIA LVL MAX, CHODZISZ PO ŚCIANACH, OCZY JAK 5 ZŁ, OCZY POROZJEŹDZANE NA BOKI KAŻDE W INNĄ STRONĘ

E tam pierwotnie luki ja jestem z innej planety i nawet sniff 1.2g od vipa mnie nie zabił haha jak i 10g w noc ^^, tak że takie uwagi kieruj do śmiertelników nie do mnie cius X :E

Teraz, wolf napisał:

E tam pierwotnie luki ja jestem z innej planety i nawet sniff 1.2g od vipa mnie nie zabił haha jak i 10g w noc ^^, tak że takie uwagi kieruj do śmiertelników nie do mnie cius X :E

Co Cię nie zabiję to Cię wzmocni :) Na masę albo grubo albo wcale :D znawca się znalazł od gramatury 

to juz wiesz czemu sort od innego v nie podzialal.

Zajebiesz szlaki dopaminowe :)

Faktycznie bedziesz niesmiertelny, ale tyle Ci zostanie :) Ja robilem dyche w weekend. a tu ludzie slabo mieli po 200mg tamtych sortow.

Powod do dumy ? nie. do placzu.

nad wlasna glupota.

Dawkowanie to sprawa indywidualna. Nie wiem nad czym się tu rozwodzicie... jednego 50 kilowego n00ba rozłoży 150 mg, a inny będzie potrzebował 5x tyle dla takiego samego efektu... 

Ja ponad 110 kilowy chłop, z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży robię na start takiego 4cmc Fire  500-700mg oral i poprawiam jeszcze 400-500mg sniffem. Takie dawki startowe i potem oceniam ile dorzucić. Częstotliwość brania nie częściej niż raz na tydzień, raz na dwa tygodnie. 

A pisanie, że takie dawki zabijają to na prawdę już darujta sobie. Każdy powinien znać swój organizm, swoją wrażliwość receptorów na daną substancję, swoją tolerancję, itp itd jest multum rzeczy mających wpływ na dawkowanie. 

Po takim 200mg tylko bym się wkurwił, nawet 3mmc słabo robiło w tej dawce. No chyba że 4mmc ;-) 

Ja zawsze rozkładam sobie euforyki na oral i sniff, bo sniff ma być tylko takim katalizatorem :P Przesadziłam trochę z dawką, no ale nic mi nie jest, to najważniejsze. Dla kogoś z nadciśnieniem mogłoby się to skończyć nieciekawie. Ja nie mam takiego problemu, a jednak odczułam te skoki dość mocno.

Następnym razem zostanę przy 150mg oral + 100mg sniff jak już tradycyjnie się u mnie przyjęło. Na pewno jeszcze spróbuję tego sortu, ale nie w najbliższym czasie :) 

Jak na razie dla mnie najlepszy euforyk.  Dużym plusem jest to że stymulacja jest minimalna gdyż nie lubię stimów.  Zjazd praktycznie nie występuje po całym efekcie samopoczucie wporzadku i brak problemu z zaśnięciem.  Dawka jak dla mnie  (97kg ) 450-550 mg oral plus ewentualna dożutka 200mg. 

Przyjemna 4cmc ;) 800mg oral dał bardzo fajna euforię ^^

Ps.wygląd sortu naprawdę robi wrażenie ;) duże twarde kryształy 

Odrazu widać ze będzie działać jak. Powinno.

Bardzo duży plus za to ze bardzo słabo stymuluje co daje nam możliwość zaśnięcia bez żadnych. Wspomagaczy

Co:4CMC FIRE

Wygląd:duże przekroczyste kryształki 

Smak:chemiczny ale spływ odleciał 

Metoda:Sniff

Ile około 0.3-0.4

Działanie:Mocne wejście piękne mocny nie ogar przez dwadzieścia minut lekko skaczacy obraz libido ujemne bardziej po peaku ale niesamowity wjazd momentalnie czuć niesamowita moc odczynnika 

Czas dzialania:40-50

Uboki na zejsciu:chyba tylko potliwość 

Ogolnie:najlepsza czworka jaka jadłem od bardzo dawna jest zajebista na Maxa nic tylko pobierać bardzo mocna 

Według mnie 10/10 bardzo polecam niesamowicie się zaskoczyłem bo zazwyczaj nie siadają na mnie 4 chyba chujowo 4 jadłem tutaj jest rzeźnia polecam!!! 

Gość nabijajwiadro   
Gość nabijajwiadro

@Wujekchemik Zapamiętaj jedno, że każde 4 cmc oralnie działa dłużej, większa pluszowość i schodzi tak powolutku, a nie gwałtownie jak w przypadku "nosa", przy sniffie większa chęć dorzutki bo jest w pewnym momencie "pyk" i faza zeszła i trzeba znowu sniffować żeby mieć ten efekt, a przy oralu tak nie ma ^^ 

a ja walę do nosa  i jest kosa, Fajna czwóreczka nie zapycha nosa tak mocno jak inne klefy, oralnie tak jak do nosa działa dobrze. Działa dosyć długo i później pozostaje pobudzenie, jak dla mnie bardzo podobny profil działania i wygląd do 3-cmc. No to ogniaaaaaaaaaaaaaa, fire fire !!!!

Witam. Jak z teraźniejszą jakością tego odczynnika? Bo tak się przymierzam co tu wziąć od Demoona, ale nie mogę się zdecydować. Różne opinie słyszałem, więc może ktoś testował jakoś teraz ? Z góry dzięki.

Polecam 4CMC fire euforia na bardzo wysokim poziomie wjazd na serce minimalne lub niewyczuwalne, skutki uboczne nie występują.  Zasiniesz bez problemu.

Już stestowane. Dobra czworeczka efektów nie opisuje bo każdy wie o co chodzi speeda jako takiego nie uswiadczyłem czyste eufo badane jakieś 2 dni po trójce Boruty i dało spokojnie radę jeśli chodzi o wejście nie było tak intensywne jak przy pierwszych sportach azazela (jak ktoś walil go wie o co chodzi) testowane sniff następnym razem pewnie spróbuję oralem. Czas trwania jakieś ok 50 min pojawiło się trochę empatii.  Zejście nie wystąpiło spokojnie można iść w kime tylko że rano człowiek jakiś taki nie wyspany i strasznego lenia ma ale to może od pogody. Ogólnie polecam. Moim zdaniem spokojnie 8/10 . Pobierać lajtowo. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA