Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

damian3274656

NIEBIESKI od dżesiegoo

Recommended Posts

Niebieski 

Ilosc:1g

Wyglad: niebieski drobny susz(haber)

Zalecane dawki: początkujący pół na pół z Tytoniem maszek mały będzie ok. Weterani pół kioskówki na spokojnie 

Czas działania : około 45min.

Zejscie: brak 

Po wypaleniu połowy cybucha wyraźnie czuć wejście typowe dla kanna. Profil działania jest ciekawy nie zamula za bardzo. Faza motywuje do działania chce się po tym rozmawiać wyjść do ludzi. Mowa bez zmian i tak samo z koordynacja ruchową. 

Zalety: moc, smak, jakość fazy i długość. 

Wady: nabicie do lufki jest trochę problematyczne ale to szczegóły. 

Co do czasu wysyłki i pakowania nie ma do czego się przyczepić 

POLECAM.! 

Czy już nikt tutaj nie maczani?? :E No ja też miałem przygodę z czystym kanna, ale doszedłem do wniosku, że jednak maczanki nie pozwalają przedobrzyć i nie budzisz się w zabełtanym łóżku :E

Nazwa: Niebieski

Od: Dzesi (pal.... .cz)

Wygląd: Niebieski szusz, haber bodajże, długie płatki utrudniające z początku aplikację do probówki szklanej. 
Ilość: 1g, acz im więcej, tym taniej :E

Dawkowanie zalecane:
Maczanka klasy killer. Nie polecana początkującym. Nawet zaawansowanym ale bez tolerki, zalecany 1 (słownie: jeden) buch i obserwacja eksperymentu. Reakcja rozwija się długo, jest początkowe pierdolnięcie, ale moc reakcji zwiększa się przez parę pierwszych min. NIE DOPALAĆ! 
Zaawansowani: 1 szkło spokojnie, później wg uznania. 

Czas działania: Dopalający czasu nie liczą, acz zadziwiająco długo. Sam peak reakcji wprawdzie stosunkowo krótki, ale aftereffekts potrafią być odczuwane i drugiego dnia. Może być trudny dzień w pracy, zwłaszcza umysłowej. Proszę wziąć to pod uwagę, jeśli chce się eksperemyntować np. w tygodniu roboczym / uczelnianym.

Efekt działania: Reakcja mocna, bardzo mocna, prawdopodobnie siedzi tam najmocniejszy fluorowiec. Gastro silne, ale z początku laborant nie ma sił nawet coś zjeść. Później pędzluje wszystko w lodówce. Oglądanie filmów może się wiązać z tym, że nie będzie się pamiętać zakończenia filmu, film się urywa, można tak powiedzieć :E

Zjazd: Jak wyżej, zauważalne objawy dzień po. Być może przy racjonalnym dawkowaniu możliwe do zniwelowania, ale racjonalne i kanna się wyklucza.

Uwagi:  
Jeszcze raz uważać na moc. I osobiste ostrzeżenie: wciąga....

Wady i zalety:
+MOC!

+MOC!

+MOC!

- Szybkorosnąca tolerka.

-Łatwość skrócenia eksperymentu przez uśnięcie eksperymentatora...

-Cena, acz czasami zastanawiam się, czy nie zaliczyć tego jednak do plusów... :E

Podsumowanie:
Najmocniejsza maczanka od Dżesiego. Tornado Turbo również daje radę, ale faworyzuję jednak Niebieskiego. Początkowe problemy z aplikacją suszu do kolby, ale nabiera się z czasem wprawy (lifehack: najlepiej wysypać na stół, nie mieszać w opakowaniu producenta), albo można użyć większej probówki :)

Wysoką stosunkowo cenę kompensuje całokształt relacji z Fundacją. Kontakt z Dżesim przemiły, a Fundacja imho to v. klasy premium, ideolo dla zabieganych i zapracowanych laborantów. 

Inne: 
Wszystko jest dla ludzi, ale Niebieski dla ludzi z głową!

NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie. 
Dla ciebie może okazać się za mocne! 

Pamiętaj też o tym, że Lobo to maczankowy hardkor! :E 

niebieski.jpg

Edited by lobo

Niebieski na nowym składzie, ale Dżesi się popisał - równie mocne i nieobliczalne! :E Muszę ponownie obejrzeć filmy, które podczas badań z niebieskim oglądałem :P

Jaka afera? Ja nie w temacie, rok temu mnie kraina Ozz pochłonęła na okres świąteczny :P Dżesi od tak gdzieś wiosny działał bez zarzutu, z rzadka tylko gołąb opóźniony

Guest PROboszczu

Tak czytam opinie i piszecie że to jest jeszcze mocniejsze od tego co było u ozz o kurwa 

Od ozz była to już szatańska maczana która przy zerowej tolerce gwarantowała kare już po dwóch buszkach a to skurwysyństwo jest jeszcze mocniejsze także przestrzegam nowych w temacie żeby się nawet za to nie brali, niech was nie skusi ładny wygląd! 

Offtop.

Co tam byl za kanna? Dostałem kiedyś 5 gratis od fundacji no i moje szczury nieświadome stestowaly po pół szkła na głowę, a tolerka zerowa... Efekt był taki że film urwany, bardzo silne CEV-y i wręcz odcięcie od ciała przez pierwsze 20min... Stawialbym na Fub-amb? Jakieś opinię? Blue od Demoona było właśnie na fub-amb i moc też duża była.