Skocz do zawartości

Polecane posty

kolejne zamowienie odebrane nie wi3m ktore już i wszystko tak jak mialo byc polecam vendora jak najbardziej :) behemot przezroczysty twardy krysztal szczury mowia ze rzeźbi jak trzeba 

Materiały do badań dotarły jak zwykle tempem expresowym. Kontakt z vendorem na bieżąco,na luzie. Sprawdzałem już paru różnych od czasów,kiedy zniknął mój ulubiony gienek,u którego zawsze pewien byłem jakości odczynników i obsługi. W końcu znalazłem godnego następcę. Na dniach pojawią się recki paru nowych substancji. Tak na szybko polecam MDPT. Sniff 50 mg,przy np 3cmc totalnie bezbolesny. Efekt:delikatna stymulacja, rozkręcająca się z minuty na minutę euforia,w odczuciu bardziej w stronę eufo niż stim.

dawajcie propozycje co ma być jeszcze w dziale AKCESORIA

bo chce cś jeszcze wrzucić ale nie wiem co >>>>>>>>>>>>>>>>>>> free !!

Meth pipe, waporyzery, lufki metalowe, wagi 0.001 , bonga. Zestaw cpuna (karta firmowa, zwijka, pudełeczko na towar) e fajki jakieś lepsze w dobrej cenie napewno tez znajdą nabywców 

yoo taka lufka awaryjna, gdy Ci sie kurwa o 3 osttnio stlucze i musisz zapierdalac na stacje 3 km, mogla by si eprzydac. Ognie w przeroznych postaciach (zapałki, zapoalniczki, krzesiwa)

29 minut temu, Demoon napisał:

dawajcie propozycje co ma być jeszcze w dziale AKCESORIA

bo chce cś jeszcze wrzucić ale nie wiem co >>>>>>>>>>>>>>>>>>> free !!

Rurki do pizgania pudeleczka na towiec 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• REKLAMA