Demoon

Demoon Ogólne info

4584 postów w tym temacie

@pullo ja wziałem borute i fire plus miałem gratis w postaci hell . Boruta lipa straszna za to fire wymieszalem z helem i poszedł dosyć byczek snifem w barze w kiblu na spotkaniu z kolezankami ze szkoły :D wyszedłem podpity rozgadany a wrocilem z kibla na grubej bombie z latajacym pomieszczeniem przed oczami, az mnie zatkało na 10 minut. Jedyny minus fire, że bardzo szybko schodzi nie zostawiajac po sobie przyjemnosci na dluzej. ogolnie fire mega dobre polecam :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

4F PHP co to takiego ? ktoś testował? szukalem w google to tylko 4F PVP jest..

Prosze o info jakie proporcje i czy występuje po tym otępienie ? bo np hex en krysztal od fejka tak mnie i ziomka otępił ze sie gadać nie chcialo ;/ wyjebalem to gowno do kibla..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
30 minut temu, Xxy napisał:

4F PHP co to takiego ? ktoś testował? szukalem w google to tylko 4F PVP jest..

Prosze o info jakie proporcje i czy występuje po tym otępienie ? bo np hex en krysztal od fejka tak mnie i ziomka otępił ze sie gadać nie chcialo ;/ wyjebalem to gowno do kibla..

Jest koloru żółto-kremowego wyastrzal po tym,żadne otepienie. ..po prostu dobry stymulant.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie polecam.. lecę na tym już chyba 4 dzień + wódka.

Jednak tak na poważnie, to polecam :D... naprawdę demon ma bardzo dobrą jakość swoich sortów. Jutro już kończę tą zabawę, bo się to źle skończy.. 

Każdy ma w sumie inny organizm, ale zdania nie zmienię behemoth lepszy od boruty.. chociaż wydaje mi się, że borute lepiej brać tylko oralnie.. Musi mi tolerancja spaść i być może wtedy znowu spróbuje oralnie, bo sniffem, to nie jest to samo.. a znowu behemoth pięknie wchodzi sniffem.

Jak ktoś testował 

BK EBDP, to jakby mógł niech mi napisze na PW co i jak z tym, bo nie chce tego próbować w ciemno ;).  Oczywiście pójdę o tym poczytać, ale wole mieć pewność.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

4f PHP miałem sampla 

bo znalazłem pusty wór po nim przy sobotnim sprzątaniu 

4F PHP (z tego (o pamiętam) 

-Działa sniffem 

-stymuluje ra(zej trzeźwo ale (harakter ma po mamie alfie php 

-może by( kapryśny

- przy dopalaniu kanna może pokaza( podbi(ie zjarania  

-pie(ze w nos jak skur.... 

-stymula(ji 2 godziny 

-daje się mixowa( 

ogólnie średni stim ale wart uwagi nie testowałem oral i 

to może by( (iekawa op(ja bo sniff tragedia po 1-2-3 razie już się zastanawiamy (zy warto 

wapo może by( (ikawe zwłasz9za z kanna np. nm2201 może wyjś( jakiś 

green speed lub 

z ketonowym eufo dodatkiem solidny MANIAK* 

*15-30min wyje... w kosmos ...

a pali się tak że to (o przygotujesz spalisz

na 99% ni( nie zostawisz na później :E

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co jest z ta strona, chcialem sie zarejestrowac zeby zlozyc zamowienie i nie udalo sie, teraz jak chce wejsc to mam, bez rejestracji zamowienia zkladac?

Resource Limit Is Reached

The website is temporarily unable to service your request as it exceeded resource limit. Please try again later.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 9.02.2017o07:53, Demoon napisał:

09.02.2017
Sklep otwarty po awarii , można robić zakupy :)

08.02.2017
3 cmc boruta na pokładzie wtorek - środa
i nowe 4 cmc od europejskiego producenta i 4 cmc 

Demonie czekam jakoś nam się spotkać nie dają, jak mam siano to ty nie robisz boruty, albo shop pada na ryj jak ja po tygodniowym melo-dramacie na do-nos-ah z he.... Bądź co bądź czekam....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 2/10/2017o20:32, RaulDuke napisał:

Demoon jest całkiem spoko jeśli wszystko idzie po jego myśli i jak mu łechtasz ego. Niestety nie przyjmuje do siebie w ogóle krytyki. Nie dopuszcza nawet do myśli, że ktoś może mieć lepszy sort od niego.

Piszesz o Demonie a z opisu to jakbym czytał o Predzie - może to po prostu takie skrzywienie zawodowe ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie dziala typie

Resource Limit Is Reached

The website is temporarily unable to service your request as it exceeded resource limit. Please try again later.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Galaxy of Mind napisał:

Piszesz o Demonie a z opisu to jakbym czytał o Predzie - może to po prostu takie skrzywienie zawodowe ;)

Dlatego mnie te sklepy raczej odrzucają swoją otoczką ^^ 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprawa wygląda tak. Mam imprezę i potrzebuje dla siebie i kilku znajomych dyszkę czegoś dobrego. Mam taki pomysł żeby zmixować 5g 4cmc Fire i 5g 3cmc behemota w proporcjach pół na pół. Myślicie, że bedzie kozaczek i lepiej niż sam behemot ?. Uprzedzam, że lubie czwórkowy klimat, ale Fire to jeszcznie nie do konca to co chce. Jak myślicie da rade taki mixik ?  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pomijając fakt, że strona pada dziś co chwilę na chwilę .... 
chciałem o coś zapytać 

Mianowicie gdzieś (chyba w regulaminie) wyczytałem, że płacąc bitcoinami wysyłka jest darmowa . Jednak koszyk podlicza mi zamówienie razem z wysyłką . Jak powinienem to potraktować ? muszę zapłacić również za przesyłkę ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• REKLAMA