wolf

3cmc Amber

223 postów w tym temacie

O 26.01.2017o10:05, luifhui napisał:

Luks jedyne gdzie widział ten sort to na zdjęciu tu na forum a ma najwięcej do powiedzenia xD

"Inni pakuja sorty smierdzace ropuchem bo presja jest taka, ze nie umie wytrzymac godziny czy dwoch. "

Piszesz,  że takie coś jest złe a dziwisz się że ludzie się martwią o swoje zdrowie czując rozpuszczalnik w sorcie. To w końcu jak to jest? 

Ps. nie umiem cytować z innego tematu na tele

Sort aktywny niestety słabo jak na cmc,  po opini wolfa która cenie sobie najbardziej jeżeli chodzi o cmc spodziewałem się hitu i niestety się zawiodłem. Tolerka praktycznie wyzerowana długi detoks, w ciagu 4 miesiecy może z 2x cokolwiek badałem . Po 250mg ledwo wyczuwalny speed namiastka eufori. Do tego ten słonawy posmak i nieziemski smród który po 3 dniach nie zmalał ani trochę  :E 1x się z czymś takim spotykam. 

Szczerze?  

Cec lion > amber 

O 26.01.2017o11:03, jojo92sc napisał:

Mój sort wygląda tak po wysuszeniu. Nie da się rozetrzeć w pył dawka 200mg daje lekkiego speeda z ledwo wyczuwalną euforia . Dla mnie produkt jest aktywny ale po prostu jest słaby . Możliwe że dawka 400-500 p.o bedzie działała dobrze.

AMBER1.JPG

O 9.02.2017o15:13, WiR3K napisał:

Ambrze oj Ambrze, słabyś tyś jak 2 herbata zalana z jednego tampona, lecz jak widać masz swych zwolenników. 
gPxbIdx.jpg
Może niepotrzebnie Cię suszyłem, ze dwie doby Tobie dałem. Tyś zmienił kolor, woni trochę stracił. Może jednak też na plus wyszła ta procedura, boś nie pogryzł mi przełyku i śluzówkę mą oszczędził. 

RBEmPiE.jpg

Warto zaznaczyć iż przed zarzuceniem bursztyniaka, dokładnie 3 dni wcześniej były przeprowadzane inne testy z udziałem specyfików podobnych. Zaiste miało to wpływ na wynik końcowy.

Nie wspomniałem jeszcze o wadze próbki, gdyż tak, był to sampel [jeden z dwóch zresztą i to do zamówienia w którym brał udział only HeXeN w ilości 0,5g!] wierząc na słowo pisane na zdjęciach widnieje ilość 0,38 g. Mam nadzieje, że już niedługo znowu będę mógł potwierdzać takie informacje, oj brak mi placka, brak bardzo. 

i8AMNDX.jpg

Samo działanie odczuwalne choć słabo, było już o pierwszych chwilach z zetknięciem się z narządem wykorzystanym w tymże badaniu. Subtelność - słowo idealnie pasujące. Wszyscy wiemy jak działa ta substancja więc powielać informacji najzwyczajniej mi się nie chce. Po prostu kolejna godzina została lekko zabarwiona cukierkowymi kolorami i wybiła się z szeregu tych pozostałych ciemno buro szarych wolno płynących minut. 

Dzięki za możliwość testu. 

O 23.02.2017o14:54, LubieFrytki napisał:

Nie wiem co ze mną nie tak, ale...

Zakupiono 3g cmc amber z nadzieją na to fajne działanie.

Którego niestety nie było :(

Sort ciemno-brązowy. Bardzo mokry. Śmierdzący.

Wstępnie rozdrobniony położono na kartce papieru a następnie na kaloryfer. Kartka w momencie robi się mokra a raczej taka jakby tłusta wokół sortu. Trochę tak leżało i się suszyło ale i tak jest spory problem żeby to dobrze pokruszyć. Tworzą się mniejsze lub większe placki. Dodatkowo podczas przyjmowania czuć cały czas ten smród.

Działanie?

U mnie znikome.

Pomimo miesięcznej przerwy od wszelkich RC.

No ale... Na każdego wszystko działa inaczej.

O 3.03.2017o17:43, zdziaszko napisał:

juz daWnO PiSALEM ZE To BaDZIEW

O 11.03.2017o16:56, mj2086 napisał:

Ja miałem 10 dni przerwy - może za mało żeby poczuć pełnię efektów, ale wystarczająco dużo, żeby odróżnić mało aktywny sort od dobrego. Podobną przerwę miałem jak próbowałem sort od czachy i różnica niebo a ziemia. Dawka 350mg rozłożone na dwa sniffy w odstęie 20 min. No i nic się nie wydarzyło ;) Nie ma się co czarować, amber ogólnie jest dobry ale ta konkretna partia niestety zjebana.

O 20.03.2017o21:34, chemiczny.mati napisał:

4 setki oral porobiło mnie słabo dość jak na 3 ale może sla tego że poszesł duży sniff hexa 7/10

Potwierdzam te posty 3 cmc słabe .Luks 1985@ przestań robić reklamę słabego sortu.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda, że nie opiszesz co waliles wczesniej.

Dzieki za opinie, widze ze tojeczka trzyma poziom wiec nadal mozna polecac.

Martwiłem sie nieco tymi pozytywami.

Pozdrawiam :)

I dzieki, że wybrałes najlepsze opinie - a nie dorzuciles opinii które pojawily sie pozniej - tych dobrych.

Decyzje i tak podejmie kazdy. Na cale szczescie to tylko forum. Fejki mowia, ze Amber idzie dosc doibrze, ale internet to tylko internet.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fejki mowia, ze Amber idzie dosc doibrze?? Widze że nawet wiesz takie rzeczy które nie powiny cię interesować .Widać że masz w tym jakiś interes.Idzie dobrze bo ładnie nabijasz ludzi w butelkę ale rozumiem taki biznes .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nadal nie odpowiedziales co jadles do 3cmc lub przed 3cmc.

Kolejny przyklad jakosci badan:

O 3/20/2017o20:34, chemiczny.mati napisał:

4 setki oral porobiło mnie słabo dość jak na 3 ale może sla tego że poszesł duży sniff hexa 7/10

Jak ktos bada hexa i 3cmc i potem marudzi to znaczy, że 3cmc legit.

Jeszcze raz dzieki.

A ja mam jakis biznes hahaha :)

proponuje niezadowolonym zakład. Wplacamy do Sin po 250zl + koszt odczynnika. Jesli bedzie tam 3cmc Sin zwraca mi kase a kazdy z Was pisze "fejki to najlepszy vendoir i ma najlepsze 3cmc"

Jesli nie bedzie tam 3cmc Sin zwraca Wam kase a tutaj kasujemy moje opinie. Ok ?

Kto w to wchodzi?

Ps nie mam w tym biznesu żadnego. Jednak ten sklep nie zawiodl mnie nigdy i jesli oni maja 3cmc w ofercie to jest to 3cmc. Dzieki za miłe słowa koledze wyzej. pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nikt nie napisałe że to nie 3 cmc tylko że 3 amber jest słaba .Tyle w temacie.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A i jedszcze raz dzieki za opinie wyzej. po przyjrzeniu sie dokladniej powklejales same opinie na zasadzie:

- caly zeszly tyfdien walilem ketony i amber slabo kleplo.

Nadal tez nie widze co waliles przed tym 3cmc, ale brak odpowiedzi to najlepsza odpowiedz.

Sample? Fejki kazdemu wrzucaja sample wiec nie wiem skad ten wpis.

I na koniec - nigdzie nie napisalem, ze to super kosa. Raczej jak sie nieco cofniesz - odczynnik aktywny i delikatny w dzialaniu. Fajnie chilluje. Nie daje efektow strucia czy latajacych łapek.

I dzieki za odkopanie tematu, myslalem ze umarł, ale teraz wielu uzytkownikow znow moze go przejrzec.

Z fartem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Amber to taki słabo /subtelnie działający sort nie dla lubiących:boom::Bang:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dokladnie. Kto chce orac organizm niech ora. Kto chce sie bawic ten sie bawi.

.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3mc testowałem, w około 4 godziny poszło 1 gram. Odczynnik jak najbardziej aktywny, fajny speedzik z domieszką euforii.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co nie lataly lapy?

Po raz ostatni spytam - czy testowales ten sort od tego vendora?

Jesli nie to zalecam warna, bo to kolejny temat gdzie siejesz ferment.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Luks, testowałem ten sort i mi nie pasuje. Tak jak pisał @smakosz89 nie rób reklamy słabemu sortowi!

Czy dziala? Działa, ale porównując do takich sortów jak 3 cmc hq od vipa czy 3 cmc hot od czachy to słabo wypada nasz amber.

Amber działa subtelnie. Polecam dla początkujących badaczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie robie reklamy slabemu sortowi.

Kazdy kupuje co mu pasuje.

Moja propozycja przebadania aktualna.

Na te chwile wiel stac tylko na gadanie. Dzieki za skuteczne odstraszenie od sortow konkurencji.

Chcialem tylko przypomniec, ze obowiazuje zakaz reklamy innych sklepow w dzialach partnerskich.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Luks, testowałem ten sort i mi nie pasuje. Tak jak pisał @smakosz89 nie rób reklamy słabemu sortowi!

Czy dziala? Działa, ale porównując do takich sortów jak 3 cmc hq od vipa czy 3 cmc hot od czachy to słabo wypada nasz amber.

Amber działa subtelnie.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

gadasz glupoty totalnie bdb 3cmc i mega mocne. Wyjatkowo czysto dziala

Edytowane przez pablo
nie cytuj poprzedniego posta!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie jest mega mocne , po prostu subtelne .

Edytowane przez pablo
Nie cytuj poprzedniego posta!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak zrobisz pare miesiecy przerwy to nie bedzie subtelne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak Hitler wielbił Wagnera, tak luks wielbi Ambera! ;D Amber dobry jest, intensywny zapach, ale dobra trójczyna. @luks1985 nie dziw się nie którym, że może im ten sort nie odpowiadać, bo różni ludzie wariacie są, mi tam podszedł jak i 10 innych trójek, a coo że różnią się działaniem i nie wiadomo co w czym siedzi, tak czy srak trucizna.... ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Edson w tajemnicy Ci powiem,ze cmc nie buduja tolerki.

Robia cos gorszego.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mi amber bardzo odpowiada/ ale dziwnie wyglada. NAtomiast dzialanie zajebiste euforia w chuj

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem czy was to zainteresuje ale od czasu zamówienia większość tematu zostało nie zużyte leżało w szafce przez parę miesięcy w cieniu. 

Dzisiaj jak to wyciagnalem to myslalem ze mi nos wykręci, całe się lepi mnóstwo żółtych kropel na samarze i jebie takimi szczynami coś jakby wapnem 

Dodam jeszcze że to co tam kiedyś w kartce rozkruszone zostało zmieniło kolor na biały 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 26.05.2017 o 00:43, luifhui napisał:

Nie wiem czy was to zainteresuje ale od czasu zamówienia większość tematu zostało nie zużyte leżało w szafce przez parę miesięcy w cieniu. 

Dzisiaj jak to wyciagnalem to myslalem ze mi nos wykręci, całe się lepi mnóstwo żółtych kropel na samarze i jebie takimi szczynami coś jakby wapnem 

Dodam jeszcze że to co tam kiedyś w kartce rozkruszone zostało zmieniło kolor na biały 

Staaary, jak ostatnio wziąełm 50Groszy, wziąłem 10 , i reszta została w chacie , w pokoju w szafce i w samarce.

Wracam po 3ch dniach , a tam woda , rozpuszczone cosik pływa :D i jakieś farfocle , nie było mowy o by to wogóle sprawdzać jak działa, bo odór jaki miałem w pokoju pamiętam tylko ja ;) .

Co do @FShop nawet nie przypuszczałem że będziecie mieli kiedyś temat który po schowaniu w odpowiednich warunkach , zamienia sie w dziwną ciecz, spocona samara. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz