wolf

3cmc Amber

223 postów w tym temacie

Opinie na temat nowego 3cmc niebawem pojawi się na sklepie ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czekam z niecierpliwością. Biorę w ciemno :D

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3cmc Amber jest w krysztale brązowym. Wygląda jak bursztyn xD ciekawe nie spotkałem się jeszcze z takim czyms 

Pamiętam ze 3mmc w brązowym Krysztale Zawsze robiło mocno euforycznie

Dodam że po otwarciu smaki uderza po nosie mocno cmckowy zapach ^^ aż kusi żeby sprawdzic

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem tak 3cmc Amber prima sort aktywne juz w.dawce 100mg!!!  

Straszliwie piecze aż tak mocnego palenia w nosie nie czułem dawno!  Ale to oznacza że jest to cmc ;)

Występuje też duża potliwość po aplikacji.

Moim zdaniem jedna z lepszych 3cmc na rynku

Śmiało brać bez zastanawiania

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

polecam jesli szukacie dobrej trojki pobierac,bardzo dobre.

recenzja pod wieczor jak dojde do siebie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co: 3CMC Amber

Wygląd: jasno-brązowe(bursztynowe)bryły

smak/aplikacja: Smak piekący,ostry/Sniff mocno bolący ja na 3

Ile: 0.7

Ile przyjęto: 0.3 pozniej 0.4

Profil Działania: lekke empatia,mocna wyjątkowo euforia(lepsza niż niektóre sorty 4cmc),moocna poprawa samopoczucia,oraz nienachalna stymulacja po peaku.

Czas Działania: 40-50 minut(wgniatania w fote,przez eufo)pozniej posztaje lekkie pobudzenie.

ogolnie: KOZAK SORT!POBIERAĆ!

(UWAGA TO W JAKI SPOSÓB DZAŁA NA MNIE,NIE ZNACZY ZE PODZAIŁA TAK SAMO NA CIEBIE!)

POLECAM.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam dwa pytania, czy mógłby ktoś podrzuć jakieś foto? I czy to 3cmc nadaje się do klubu, na imprezę? Czy jest po nim chęć do rozmowy/wykonywania czynności, czy powoduje bardziej rozleniwienie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

napisałem recenzje sortu krótka ale chyba zrozumiała,jesli chcesz poznac sam mechanizm dzialania,,3cmc,, poecam wpisac w gogle i chociaz tyci poczytac,a prosciej bedzie wejsc w odpowiedni dzial w forum (EMPATOGENNY/UFORYKI)/(3CMC)

jak juz poczytasz i zdecydujesz sie badac ten odczynnik moge smialo polecic sort.

POZDRAWIAM.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

#fake pisał jakiś czas temu że będzie miał 3/4 Cmc dopiero wtedy jak się trafi dobry sort i chlamu nie ściąga na bary. Komu jak komu jemu można zaufać bez potwierdzenia na forum. Człowiek w latach 2015/2016 nigdy mnie nie zawiódł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sewciu95 to jest ten sort nowy tak?? bo nie moge sie zdecydowac cze 3cmc amber czy 4cmc max od ozza

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
32 minut temu, kajman100g napisał:

sewciu95 to jest ten sort nowy tak?? bo nie moge sie zdecydowac cze 3cmc amber czy 4cmc max od ozza

Zależy jaką chcesz mieć "lotkę" 
Czy wystrzał czy nie wystrzał :D
Ja bym preferował 3cmc amber skoro ma być hit :)
Nie moge się doczekać aż jutro do sprawdzę ahhh 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 godzin temu, qazplm1234 napisał:

jak libido?

Bardzo podwyższone. JAK to. Przy cmc standard

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 minut temu, kajman100g napisał:

wystrzal:) bardziej w strone euforii

To się nie zastanawiaj tylko bierz 3cmc amber :)
Póki jest :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wolf widze ze Ty testowales aktualny sort??:) jak to sie przenosi na euforiee??:))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sort działa bardziej w stronę stymulacji co nie zmienia faktu że jest bardzo fajny, napawa nada się to 3 cmc do mixu z jakąś dobrą 4cmc 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę że jak zarzuce 250 to zdam relacje co się ze mną dzieje :)
recenzja jakoś godzinka po aplikacji będzie :)
Rozkosz :D Mam wrażenie do jutra @asot dzięki za recke :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czekałem na ten moment, vendor nigdy mnie nie zawiódł.

Jakość na pewno będzie dobra. Pobieram :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Również potwierdzam 3cmc amber rewelacyjne. W końcu coś się ruszylo bo wszędzie nudą wiało to samo i to samo a tu coś świeżego się pojawiło

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Opinia 3cmc amber , może pierw zaczne od tego jak szybko dotarła do mnie paczka , czas około 24godziny (inpost)

Od sylwestra nic nie aplikowałem, prócz mj i piwerek .Waże 75 Kilo , i w tematach cmc siedzę od dobrych 4 lat .

Zawsze satysfkacjonował mnie fakt że gdy wybijałem do ziomków poczęstować nigdy nie spotkałem się z negatywnymi opiniami.

Stąd tez może koneser :)

Zaczynajmy .

3CMC AMBER .

Wygląd : Złoto/brązowe kryształy ( pod kartą pękają elegancko )

Ilość : 150mg .

Aplikacja : Oh jezusiu jak ja długo czegoś takiego nie czułem :D odrazu po aplikacji położyłem się na łózku .

Troszkę podrapało po nosie, zaczeło spływać i troszkę gorzko ale da się wytrwać, nie poleciała łza z oka chociaż czułem że poleci :).

Działanie: Szczerze to po 10minutach postanowiłem wejść na forum i podzielić się z wami informacją co i jak.

Jest ogromna chęć rozmowy , chęć do działania , pobudziło mnie wystarczająco by móc rozmawiać przez telefon, pisać post na forum i jednocześnie odpisywać na fb ;)Bardzo przyjemnie się czuje , przeszły mnie właśnie ciarki przez głowę :)
Mam wrażenie że ta trójka to chyba jedna z top3 które jadłem w swoim życiu , i top2 z zamówień u fshop.

Mocna euforia naprawdę nie spotkałem się z taką trójką która tak mocno euforycznie działa, bardzo poprawił mi się humor ;)

Zjazd : Narazie nie czuję ponieważ mineło jakieś 30minut od aplikacji ale będe miał chęć dorzucić 300mg i sprawdzić lot.

Podsumowanie: Generalnie chyba będe się zaopatrywał w większą ilość bo jest niesamowity wygląd i działanie naprawde mega zaskoczenie. Pobierać chłopaki ;) Polecam !! 10/10 

24057756109707385263.jpg

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.