Skocz do zawartości

Polecane posty

opisałem przyzwoicie, bo dostałem tą trójkę w gratisie do zamówienia bo... kiedyś w rozmowie z VIPem nie wierzyłem, że jakaś trójka jest na mnie w stanie podziałać. Starałem się pisać rzetelnie. NIE chodzi o to, że opisane jak trzeba, ale, że DZIAŁA JAK TRZEBA!

Mam też 4cmc od VIPA. Dodam jeszcze,  że w porównaniu do czwórki, która jest niemal idealnie krystalicznie przeźroczysta, trójka ma lekko słomkowe zabarwienie. 

No takie same odczucia miałem przy badaniach. Masz na myśli te 4 cmc HQ ? Właśnie miałem się na nie skusić, jednak może poczekam na Twoją opinie... ;)

Gość nabijajwiadro

Mam nadzieję, że faktycznie ta trójka jest dobra bo leci do mnie 2g. Jak ta trójka wypada w zestawieniu z 3 cmc prima sort od p-tora? Lepsza, gorsza?

Sam ocenisz. 

Możliwe, że od niedawna są to te same sorty, bo ktoś coś wspominał o żółtawej barwie ps. podobno takim nie jest, ale jeśli jest to mamy teraz nowy sort ps. tyle wykminiłem i działają tak samo dobrze. 

Badałem 3cmc od VIPA - opinie poznałeś  :chong:

Nie zawiedziesz się.

Godzinę temu, SebaLaMasia napisał:

Po raz kolejny paka w 20h. Jakość pakowanie 10/10. Moc 11/10. Najlepsza 3 ze wszystkich sklepów 

popieram. To BĘDZIE KULTOWY ODCZYNNIK! już 150mg daje ładnie się odczuć podczas badania.

Czas na opinię:

Postać - lekko  muśnięte żółtym kolorem kryształy.

Zapach - typowy dla 3cmc, lekki, prawie nie wyczuwalny.

Działanie - wg mnie jest to dobra, porządna trójka. Nie piecze klamy.

Po 300mg sniff odczułem bardzo przyjemne wejście ze znaczącą poprawą nastroju. Potem narastają empatia, gadatliwość i przyjemny speed.  Przy pierwszej aplikacji działa około 90 minut. Nie ma ciśnienia na dorzutkę.

Przed testami miałem tolerancję (ostatni keton 4 dni temu), mimo to pozytywnie mnie zaskoczyło.

daję 9/10, to bardzo dobry sort.

Gość nabijajwiadro

Dobrze działająca trójka, ale też bez przesady jakiś pro evul szatan to to nie jest...

solidny odczynnik 8+/10 . Polecam!

Kilka razy zamawiałam od VIPa 3cmc HQ i za każdym razem towar świetny. Dużo lepszy niż micro. Wysyłka - ekspresowa, na drugi, max trzeci dzień od złożenia zamówienia jest na miejscu. Współpraca przednia :)

O 1/23/2017o09:22, nabijajwiadro napisał:

Mam nadzieję, że faktycznie ta trójka jest dobra bo leci do mnie 2g. Jak ta trójka wypada w zestawieniu z 3 cmc prima sort od p-tora? Lepsza, gorsza?

to samo.

Gość nabijajwiadro

@luks1985 Luks testowałem, trójka dobra, ale czy taka best of the best?    dont think so!

@jojo92sc

jak widzialem go dawno, a to pewnie sie nie zmienil bo jest wybitny

to przezroczyste bryły, dość twarde jednolite taki wodny troche, ale no nie do końca

jakości takiej VIP loża z galaktycznej knajpy :E

wygląda dobrze w chuuuj, a efekty też dobre w chuuuuj

po wyglądzie solidny, wodny i porządny i zapachu się daje poznać ten akurat ( TO JEST TO, JA TO CHCE, A WY MACIE :E  ), a raczej woni subtelnego kieciaka ( MOC UKRYTA JEST W ŚRODKU ), bo NIE TRĄCA od tego odtrącająco, odpychającym smrodem kiepotonem którym nie można się napawać bo odrazu odrzuca, a mocy tyle co zaledwie ledwo i na chwile.

Jednak moge sie mylic kiedy to było :E

dawno było, ale pewno dalej trójka z tego samego wózka bo po co zmieniać coś co jest dobre :E

3CMC HQ naprawde bardzo dobry materiał, serdecznie polecam :)

Starzy wyjadacze jak ja napewno sie nie rozczarują :)

Sort nie speeduje, na początku nieogar, obraz troche sie zamazuje i fajnie gadka wchodzi, koledzy mówili że dawno nie jedli takiego tematu, zamawiam jeszcze :)

O 29.01.2017o12:29, luks1985 napisał:

to samo.

potwierdzam. Ten sam sort z wyglądu widać a działanie nie pozostawie nic do rzyczenia i wątpliwości rozmywa.

Gość Celebryta

Dostałem 4 giety w jednej bryle przekozacka arcydzieło heh aż żal było rozlupac wcześniej był lekko żółty dziś dostałem idealnie przezroczysty kurwa kozak mega twardy rozlew obrazu i euforii jak najbardziej polecam! 

Jak lubisz euforyki to polecam połączenie z 3MEC na początek po 250. MEC oral. 3cmc sniff po 20 minutach. jak tolerka znaczna to po 350. Faza jest dłuższa i lekko podbita, o nieco innej barwie. Zapiłem takie połączenie mocną czarną kawą i było mega. Energia, przyjemność z bycia, robić robić robić, a potem znowu działać, pisać, rozmawiać, robić na zapas itd:chong:

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA