Skocz do zawartości

Polecane posty

On ma produkty z "kosmosu" a, że u kosmity pusto to on nie ma jak uzupełnić braków i musi ściemniać :D 

Edytowano przez GrzybeQ

Ja też VIPA kochałem i chyba nadal kocham no ta brązowa 4 była średnia owszem ale ,,3 cmc,,  ,,analog 3mmc,, bardzo spoko szczególnie 3 zostawiłem u niego kilkanaście tysięcy ostatnio troszke bardzo bardzo brakuje tej 3 magicznego bialego przezroczystego kamienia to rzucał mikro zamiast BIG troche róznica jednak bylo bez info co mnie martwiło bo byłem traktowany jak seba :/ no nie obrazilem sie bo wiem jak to jest z ostatkami. Czekam na świeżą dostawe 3.. a co do vipa jako czlowieka i vendka to myślę że jest to dobry gracz, robi rabaty wieksze ilosci wchodza owszem w gre i w ogole szybko wysyla. Przez kilku miesięczną współpracę vip opóźnił się max o 1 dzien co oczywiście idzie zrozumieć bo nikt nie jest procesorem od intela . Suma sumaru VIP dobry zawodnik ma gorszy okres ale każdy odczynnik to aktywny pozdrawiam VIPA

Edytowano przez swisher_sweet_papers

3kę z tego co mi wiadomo ma od predatora, chyba parę innych sortów też. Więc najprawdopodobniej jak predowi wleci dostawa to i mu też i niektóre paczki zostaną rozesłane. ;)

czyli tak jak @keep it pale wspomniał przyszły tydzień.

I co vipie widzę że dalej nie masz cywilnej odwagi ustosunkować się na forum do zarzutów że wysyłasz jakąś hujnie zamiast 3cmc HQ co? Prawda boli? Dobrze że inni też zauważyli te Twoje walenie w huja i już nie zamawiają u Ciebie. Powodzenia w oszukiwaniu. Karma wraca

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA