Skocz do zawartości

Polecane posty

No to może ja się wypowiem zamówiłem ostatnio między innymi ten produkt dostałem Gieta w jednym krysztale przezroczystym z lekkim odcieniem żółtego bardzo twardy kamyk produkt bardzo aktywny jak dla mnie nawet lepszy niż 3cmc mikro dobry wjazd chęć robienia wszystkiego minimalne rozlanie obrazu nie wjeżdża na cardio jakoś mocno. 8/10

Stestowane 2x po 300mg w przedziale 3 godzin i wyjebalo szczura  aż za mocno. Wchodzi falami. Obraz skacze. Miałem 3 tyg detoxu. Szczerze polecam ale dawki około 200-250mg bo ja miałem ciut za mocno :)  POLECAM SORT I VENDORA BO GOŚĆ MA PODEJŚCIE DO KLIENTA. 

Czy mniejsze dawki - powiedzmy 100mg też będą powodowały falowanie obrazu i uczucie upojenia, czy pozostanie na stymulacji i bananie na ryju? wg twoich odczuć oczywiście. Pytam bo na mnie nie działała żadna testowana trójka do tej pory i być może znajdę w końcu dziaającą na mnie, to chciałbym wiedzieć czego się w ogóle spodziewać. Serio waliłem nawet 500mg oral bez tolerki! ... i nie czułem. 

Jak mi ktoś wskarze działającą na mnie trójkę to  hymn pochwalny napiszę ;-)

Według mnie to za mala dawka na falowanie obrazu. Ja na Twoim miejscu śmiało zaczął bym od 200mg oral i tak po 1,5 godziny  jakbyś nic nie czuł to poprawił bym ta sama dawka. I powinno Cie ładnie porobić bez tolerki. Ona nie wchodzi z takim bum jak 4cmc tylko tak łagodnie więc bez obaw. Serducho okey tylko ze ja za dużo szczurowi jebnalem i przez chwilę obraz napierdalal jak szalony i łapki się trzesly ale może z 5 minut i dalej piękna bomba. 

Próbowałeś trójkę od Prediego? Też ładnie kopie. Prima Sort. 

3 cmc HQ

Ilość: 0,5g (sampel)

Wygląd: przeźroczysty jeden kryształ. Bardzo łatwo się skruszył.

Dawka: 150mg/

Działanie: Wjazd jak skurwysyn, podbiło działanie wcześniej zapodanego 3cmc micro-jebło trochę dopaminą bardziej niż sero. 

Czas działania: +/- 40min 

Zjazd: Tak jak przy 3cmc micro, bez większych katuszy.

Podsumowanie: 

Ogólnie jedno z lepszych 3cmc jakie teraz jest na rynku, czy lepsze jest od 3cmc micro? Ciężko powiedzieć ponieważ mojemu ziomkowi podchodziło lepiej 3cmc micro. Przy tym Micro obraz się maże, euforia taka że aż człowieka chwieje i trzeba chwile posiedzieć aby z tym się oswoić, coś al'a 4cmc, choć trochę w inny sposób. Natomiast 3cmc HQ to typowa dobra trójka. Ten chlorowy posmak, pizda w głowie dopaminowa z euforia do ogarnięcia. Coś w stylu śp gienkowego sortu sprzed zamkniecia sklepu. 

9/10 Polecam

16 godzin temu, marcepanski napisał:

Stestowane 2x po 300mg w przedziale 3 godzin i wyjebalo szczura  aż za mocno. Wchodzi falami. Obraz skacze. Miałem 3 tyg detoxu. Szczerze polecam ale dawki około 200-250mg bo ja miałem ciut za mocno :)  POLECAM SORT I VENDORA BO GOŚĆ MA PODEJŚCIE DO KLIENTA. 

Jaka była droga administracji? Oral czy sniff?

Ziomal własnie mi napisał "Sort dobry i mocny, nawet przy troche mniejszych dawkach. Poprawa nastroju, lekka stymulacja, empatia, lepsze odbieranie muzyki i kolorów (kolory stają sie takie "żywe") PS. Efekty wchodzą stopniowo."

Gość Samijlo

Jedna z nielicznych, prawdziwych trójek na rynku. Polecam ze szczerego serca.

Wczoraj zapodalem 100mg sniff i juz mialem uczucie wiekszej euforii i poprawy nastroju, a po godzinie czasu musialem sie jeszcze powiercic by usnac. Sort bardzo aktywny i cos czuje ze najlepsza 3 to bedzie z tych mozliwych dostepnych :)) dzis tescik wlasciwy bo dostalem 1,8 w gratisie (przy zamowiu wiekszym zeby zaraz nikt nie czul sie urazony bo przewaznie gratis byl 1g z malym hakiem) :D takze 250 per sniff start :D

Ja niestety muszę wypowiedzieć się negatywnie :mellow:

Ostatni raz euforyki jadłem ~2 msc temu.

Podanie 200mg oralnie - w przeciągu godziny żadnych efektów, nic. Wszystkie inne eufo b-k od vipa mnie robiły podręcznikowo, a tu rozczarowanie.

Miałem już usnutą po godzinie teorię, że dostawca wysłał vendorowi jakiegoś ceca zamiast cmc, ale jak załadowałem 150 w dziure to wiedziałem, że to cmc, tylko cmc jest tak skurwiałe dla nosa. Szkoda tylko że poza masakrą w śluzówce nie odczułem żadnych innych efektów. Kolejne 150 również nie przyniosło rezultatu.

zapomnialem sie zalogować :D 

ta trójka wypierdala z butów. po drugim szczurze 150mg od razu na rokse dzwonilem:) ostry przelew w oczach,libido w kosmosie tylko piekielna chec na dorzutke ale ja to kocham :) i ten smuteczek gdy ostatani szczur na pokladzie 

54 minut temu, nabijajwiadro napisał:

@biochem jak może na ciebie nie działać 3 cmc? Co ty masz zwoje popalone w głowię? :ENVOUTER:

a jednak. Testowałem nawet bardzo dobre i drogie sorty w ilości 500mg. przecież nie piszę sobie, żeby pościemniać (nie pytajcie od kogo sorty - to nieistotne). czwóreczki za to wchodzą jak złoto.

@SebaLaMasia No z tym libido to racja wypierdala mocno z butów, ogólnie sort warty polecenia mocne 8/10. @biochem Nie chce nikogo urazić, ale jak nie zadziała ta trójka na Ciebie to są 3 opcje: albo dostaniesz nie to co ja, może czas pomyśleć o zrobieniu sobie przerwy, lub po prostu masz już wypalone wtyki, kabelki etc. Jak mówię nie chcę nikogo urazić, bo nie wierzę qrwa w to, że ten towar może nie działać. Aha no i ja polecam sniffa, nie żadne bombki, bo to nie towar do takich rzeczy.

Materiał  :             3CMC HQ od V.I.P.'a 

Tester    :              niska w zasadzie zerowa od cmc miesiąc czasu

Dawka    :             40mg uczuleniówka + 200mg sniff

Okoliczności    :   dzień wolny od pracy, przy kompie

Cechy organoleptyczne odczynnika

Bardzo ładne dwa kryształki, przeźroczyste, lekko popękane o ostrych krawędziach. Odczynnik gorzki w smaku. 

Uczuleniówka

Przyjęta w probówkę dawka 40mg. MINIMALNE pieczenie i szczypanie... JESZCZE NIE MIAŁEM TRÓJKI, KTÓRA WCHODZIŁABY TAK ŁAGODNIE!!!

TEST

wejście 

Sniff wyjątkowo gładko i łagodnie wchodzi. Odczynnik rozcierany kartą na puder. - dość twarde kryształki. Wejście po ok 10-15 min. Peak utrzymuje się przez ok 45min. 

działanie

Po ok 15 min od zaaplikowania pojawia się delikatny speed i uczucie euforii. Wzrasta samoocena i poczucie wewnętrznej siły. Brak wjazdu na źrenice. Delikatne trzęsienie się rąk z podniecenia. Duża chęć na robienie większej ilości rzeczy. Wzrost libido zauważalny, najchętniej poszedł bym do swojej pani. Najwyraźniejsze odczucia trzymają jakies 30-45min. To chyba dość długo jak na trójkę. Zapuściłem mixa muzycznego, trochę roka, trochę alternatywu. Odbiór zdecydowanie na plus - dźwieki pełniejsze, głębsze. Dominuje uczucie "wellbeing". Jest po prostu dobrze i przyjemnie.

TO PIERWSZA TRÓJKA, KTÓREJ DZIAŁANIE CZUJE NAMACALNIE !! 

zejście

Zejście stosunkowo łagodne, powrót do normalnego samopoczucia, przez chwilę uczucie jakby braku czegoś. Generalnie w ogóle nie było odczówalne. Zwyczajnie stan uniesienia i euforii opada stopniowo i powoli. 

PLUSY:

+ bardzo euforyczny sort

+ dość długi peak

+ przyjemna subtelna i delikatna stymulacja stymulacja

+bardzo delikatny sniff z minimalnym pieczeniem

+ ciekawy profil działania

+ uczucie euforii i poprawy samopoczucia

+ chęć na robienie większej ilości rzeczy na raz

+ wzrost kreatywności i chęci do działania

+ przyjemne smyrnięcie serotoninki

+bardzo łagodne zejście, prawie brak odczówalnych negatywnych zmian

MINUSY:

*** musiałbym doszukać się na siłę

SUBIEKTYWNE zalecenie dawek do badań wg własnych odczuć:

* pierwsze r-c.........................................100mg

* niska tolerka, lekki stim.........................100-150mg

* dawka przeciętna dla okazjonali..........150-250mg (wg dawki testu)

* dawka silna, znaczna tolerka...............250-500mg

* dawka bardzo silna, wariaci.................500+ (ciężko ocenić - wg sugestii innych użytkowników forum, z oczytania)

OCENA 10/ 10  !! 

Polecam. Można śmiało pobierać. Dobre do samotnego tripa przy muzie, jak i do pogadanki ze znajomymi. Pewnie idealnie sprawdziłaby się na jakiejś imprezce, czy domówce. Przyjemne odczucia i euforia przy zachowaniu jasnego umysłu. 

ps: @Durfey to jest to. Strzał w dziesiątkę. Nigdy nie miałem ciągu na trójkach, ani czwórkach. Stosowałem okazjonalnie. Ostatni raz ponad miesiąc czasu temu, a przez ostatni miesiąc stimy może kilka razy. Tak więc to nie była kwestia tolerki. 

aha. tamte posty pisałem w końcówce działania, kiedy w międzyczasie szykowałem sobie ten tekst do wklejenia.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA