Skocz do zawartości
wolf

Analog 3mmc made in V.I.P

Polecane posty

@V.I.P.Chemicals Właśnie sam jestem ciekaw. No uchyl Pan rabka tajemnicy...:chong:

Aha już wiem. Na stronie jest napisane ze siedzi 3 i 4 CMC w wersji hq więc jebniecie jest niemiłosiernie w takim razie. 

Bym się pokusił ale pewnie wjebal jeszcze hexa albo BK...

"Produkt odnowiony i wzmocniony, opiera się na 3CMC HQ & 4CMC HQ "

Ja traktuje to jako mix, nie jestem pewien czego powinienem oczekiwać po analogu. Ale to nie znaczy ze jestem niezadowolony, produkt jest jakościowy. Czuć lekką pluszowość, a działanie jest spokojne, nie ma takiego 'rushu', clearhead. W pewnym momencie po dołożeniu kilku dawek czułem, że tyle już wystarczy i byłem usatysfakcjonowany (nie ma chęci dorzutki, niedosytu)

Dawkowanie polecam 300mg na raz albo w dorzutkach, każdy to będzie czuł dla siebie, jednak jeżeli nie masz pewności zacznij z 100mg sniff/150mg oral.

Dziękuję VIPChemicals za możliwość spróbowania tego odczynnika! Polecam

O ‎08‎.‎06‎.‎2017 o 02:41, Thiyow napisał:

"Produkt odnowiony i wzmocniony, opiera się na 3CMC HQ & 4CMC HQ "

Ja traktuje to jako mix, nie jestem pewien czego powinienem oczekiwać po analogu. Ale to nie znaczy ze jestem niezadowolony, produkt jest jakościowy. Czuć lekką pluszowość, a działanie jest spokojne, nie ma takiego 'rushu', clearhead. W pewnym momencie po dołożeniu kilku dawek czułem, że tyle już wystarczy i byłem usatysfakcjonowany (nie ma chęci dorzutki, niedosytu)

Dawkowanie polecam 300mg na raz albo w dorzutkach, każdy to będzie czuł dla siebie, jednak jeżeli nie masz pewności zacznij z 100mg sniff/150mg oral.

Dziękuję VIPChemicals za możliwość spróbowania tego odczynnika! Polecam

A teraz jak to wygląda.Warto kupić?

Jak dla mnie to 7/10, ale stosowałem mikrodawki w porównaniu do zalecanych tutaj; ale robotę robi, aktywne.

Edytowano przez drakemoon

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA