MeFiuS

Sklep rc-h # #.p r 0

2 posty w tym temacie

Siema. Nie wiem gdzie temat wstawić. Znacie ten sklep, coś ktoś zamawiał? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak zamawiał, zawsze zadowolony, tylko przed zamówieniem zapytaj o dostępność towaru ;)

Zobacz tutaj wątek sklepu:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• REKLAMA

• Kto jest na CZACIE

• Aktywni użytkownicy

• Ostatnie aktualizacje statusu

• fa*eb**e.*g1.**
      ównież mam sample, i muszę powiedzieć ze bardzo fajnie to wygląda, koneserem maczanek nie jestem wole MJ ale jak jakiś vendor wrzucił sampel,  to przecież nie wyzucie (; palonko fajnie wygląda i dobrze pachnie, nie upierdal ze się nie można ruszyć, działa bardzo przyjemnie i jestem nawet zaskoczony, kontakt dobry, tylko ta strona odstrasza ;> #1
    • BDMP
      3,4-metylenodioksybenzylokatynon. https://www.caymanchem.com/images/catalog/x9001330.png.pagespeed.ic.ter-85zTQE.webp Nie mam pojęcia jak to możnaby nazwać. Benzylon? Ale tak czy inaczej, to chyba niewypal. Najwyrazniej pierscien benzenowy wszystko psuje. Mało kto to jadl. Na reddicie krotki wpis o nieaktywnosci, chociaz ktos pisal o lekko przypominajacym amfetaminy pobudzeniu. Ale to i tak nie to czego oczekiwano Moim zdaniem dawka minimalna 200-300mg, oczywiscie dojapnie.
    • GRC; Gienek
      Wyprzedają to co zostało, i pewnie powoli zaczną wprowadzać nowy sort.
    • Sklep Pasjonat Ogólnie.
      Po przeprowadzeniu szeroko zakrojonych testów, zwycięzca może być tylko jeden 4CMC Gold. W działaniu przypomina dawne sorty, coś dla starych ketoniarzy. Euforia kot, jak dla mnie stim delikatny, tzw efektu wyjebania brak, do jednego można się przyczepić konsystencja pudrowata, lekko lepiaca, wilgotna - jakoś tak mam że ten puder lepki sie  mega mocny trafia, moje szczury już nie mają nosów:( Ale inaczej niż sniff nie potrafią:) Tamtej zwykłej 4-ki bym nie skreślał też, osobnicze reakcje mogą być rożne,ale zwykła 4 więcej stima,mniej eufo, gały jak talerzyki, ale sam sort ładniej się prezentuje, piona w jednej pięknej kryształowej bryle była;)+ troche górki sypem. Podkreślam mniej eufo, wiekszy stim w porównaniu do Golda. Oba sorty jak najbardziej aktywne, dorzutki cieszą i czeszą do ostatniej linii. Tego Golda to aż za bardzo, w zasadzie jedynym ograniczeniem są pieniądze i przepustowość kinola:D  Ja bym brał Golda i o gratis poprosił tej 4-ki dla pewności. Pozdrawiam
    • Sklep Pasjonat Ogólnie.
      Sklep nr I. Na dzień dzisiejszy nie widzę lepszego vendora. Jest jeszcze kilku którym można zaufać aczkolwiek co do asortymentu i podejścia do klienta to ni chuja PASJONAT kładzie wszystkich na łopatki. Czekam wypłaty i zakładam konto internetowe.  Pas_Yo_!!!  4Gold4Gold   Serdecznie dziękuje za pomoc i za zajebisty asortyment. ps. Może powiecie że się powtarzam ale jak dla mnie to Gienkowe podejście... Albo i lepsze, serdecznie dziękuje.
  • Tematy