Skocz do zawartości
sebxx4

Coś do nauki?

Polecane posty

Ja wiem, że się uczyć da. Spokojnie :)

Tylko to trzeba dobrać tak aby się nue chciało czegoś innego robić. Ani uczyć :)

Rozumiesz? :tulimy:

Ale ja *na prawde* chce to kurwa do nauki :D

Po prostu, wdupiasz, wchodzi i chcesz coś porobić. Siadasz, zaczynasz czytać i matka Cie rano 'budzi' do szkoły :P

Jak zobaczyłem temat, to mi się tekst z jednej z najważniejszych scen w Że życie ma sens przypomniał, 
"Niektórzy wciągają spida żeby się uczyć czy coś, ale my jesteśmy na to zbyt mądrzy i dlatego wciągamy włada dla zabawy" :)

A tak serio to to jedyne co mi przychodzi do głowy to podawanie do paszczowo kapsułek z małymi dawkami 4f-mph, poczytaj o tym naukowcu. A odbiegając od tematu, niewiarygodnie poszedłeś na mega łatwizne, zamiast pouczyć się wiedzy zawartej w dziale "stymulanty" to chcesz żeby podano ci rozwiązanie na tacy razem ze śniadankiem, nie wspominając o tym że z nauką też chcesz na łatwizne iść, nauka z ćpaniem nie idzie w parze, sam się o tym przekonałem, a za czasów mojej przećpanej zawodówki to gdy brakło tematu dostawałem nawet lepsze oceny, a trzeźwa nauka przyswaja się o wiele lepiej w pamięci. 

Od biedy to i po kocie miałem chęć do nauki więc to nie tak, że nie znam odczynników ;)

Pytam o Wasze opinie.

Btw, ja studiuję, jeśli Ty potrzebowałeś władzia w zawodówce to musiałeś być zdolny.. :E Nie no, nie mam nic do ludzi z zawodówek :P Po prostu na studiach fchuj więcej nauki.

Próbował ktoś fenylopiracetam?

Tyle że ja włada trzaskałem dla zabawy w zawodówie, z rana zamiast kawy, a potem to zabawa bo taki był klimat - jointy i ogromne laguny o wielkości przekątnych, a nawet obwodów ławek szkolnych :tulimy:A co do samej zawodówy to jestem dumny z mojego M12-diagnostyka i naprawa podzespołów elektrycznych i elektronicznych w pojazdach samochodowych, przynajmniej nie mam najmniejszego problemu z pracą, zarabiałem dobre pieniądze już 2 miechy po szkole, wracam tam chętnie, nie boje się rączek sobie ubrudzić, a praca jest zawsze w tym kierunku. Większość moich znajomków studentów musiało uciekać do szwabów i turków albo siedzą na kasach, więc kuźwa kto tu jest zdolny skoro książki bez spida nie możesz przeczytać

Nie, że nie mogę. Nie chce mi się zwyczajnie, zwłaszcza, że są takie przedmioty na które trzeba po prostu wykuć pierdyliard definicji i liczb, więc no.

Wracając do tego fenylopiracetamu - zakładam, że jeśli będę to brał to nie bardzo mogę badać RC? (np rano zarzucam fenylopiracetam, a pod wieczór np cmc)

Kurde.

Szukam czegoś pokroju włada, ale RC :P Po prostu, mam jakiś debilny egzamin na który już wiem, że się nie naumiem :E Dlatego potrzebuję czegoś co mnie raz na jakiś czas zmotywuje :D

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA