pablo

Życzenia 2016/2017

9 postów w tym temacie

Dzięki i wzajemnie, ja juz po kolacjI chyba zaraz pękne, ale kawalek serniczka jeszze wcisne :E

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja już nie mogę :E Zupę dopchałem pierogami, pierogi, szczupakiem smażonym, potem ryba po grecku, makowiec, murzynek i kompot i jedyne co mogę to leżę :E Ale kurde, może jeszcze tego szczupaka opierdole :E 

A żeby nie było: 

Kultowa w polskiej scenie hip-hopowej kinematografii scena wyciągnięcia blanta z pod cyca :E

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki, wzajemnie:) wesołych, rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim użytkownikom oraz ekipie władzy forum.

Zdrowia przede wszystkim, oraz rozsądku i rozumu, żeby szybko go nie stracić. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam w Świąteczny Dzionek Szanowne Grono !!

Będę szczery (jak zawsze) i powiem Wam że świąt nie lubię. Zbrzydły mi odkąd przestałem być dzieciakiem, czekać na gwiazdkę i prezenty. Zamiast tego zauważyłem fałsz i obłudę, oraz chęć zbicia kasy przez handlujących gadżetami świątecznymi.. Ten trend potwierdza się tu na forum. Jeden drugiego w łyżce wody by utopił, widać że zdecydowana większość mimo Świąt woli pluć jadem i stawiać zarzuty w innych działach, zamiast życzyć wszystkim pomyślności. Dlatego ja życzę wszystkim uczciwym sklepom oraz myślącym użytkownikom Wszystkiego Dobrego, aby życie nie rzucało nam kłód pod nogi, ale zawsze było do przodu i z górki. Najważniejsze...bądźmy dla siebie przyjaźni przez cały rok, każdego dnia a nie tylko z okazji Świąt. Wtedy jedynie będzie szansa zmienić coś na lepsze. 

Pozdro !!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaką potrawę w święta lubicie najbardziej? :) 

Osobiście przepadam za bigosem gotującym się kilka dni, dorszem po grecku, krokiety z kapustą i grzybami, jajka faszerowane tuńczykiem, śledzik w oleju/śmietanie :D oczywiście moja tradycja świąteczna : sałatka kebab :E

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja najbardziej rybę po grecku i zupę grzybowa :pizza:

W tym roku miałem też szczupaka i całkiem ciekawy smak, zupełnie coś odmiennego od filetów ze sklepów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osobiscie swiat nie lubie, tak samo jak swiatecznego jedzenia. Nie widze takze sensu w swiatecznym obzeraniu sie na potege, nie wierze w zadnego boga. Dla mnie swieta byly prawie zawsze nieudane, poniewaz nie chcialem brac w nich udzialu.
Nienawidze tego marketingu zwiazanego z tym swietem.
P.S. Czesi maja najwiekszy procent niereligijnych ludzi na swiecie.

Najbardziej denerwuje mnie to ze wiekszosc sklepow jest zamykana w te swieta...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sam chciałem założyć taki temat, by życzyć wszystkim wesołych śwąt. Masa nauki do tego trochę pracy. Przygotowania świąteczne też zajęły sporą część wolnego czasu, którego mam zawsze od groma a tutaj nastał jego brak.

Z potraf to tak jak zs, grzybowa jeśli chodzi o zupy. Ogólnie potrawy co roku są w sumie takie same, więc na przyszły rok coś innego trzeba będzie wymyśleć.

Nie jestem wierzącym, może inaczej wierzę w tego drugiego, ale święta te nie kojarzą mi się z Chrystusem itp. Jest to dla mnie czas, który spędzam z rodziną. Czas, kiedy nie ma miejsca na kłótnie i inne tego typu pierdoły. Na Wesołych Świąt już trochę za późno, ale chciałbym życzyć wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku. By nikt nie przywalił za dużo w nosa, by wizuale po sajko nie zabrały was ostatecznie na tamten świat oraz by kanna nie upierdoliło was do snu po 1 jaranku :D Niech przyszły rok będzie lepszy niż obecny 2016.

Życzy,

Hoistone :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.