PartyBoi

Screeny rozmów na fejsie

18 postów w tym temacie

Znajomy który się dokładał do mojego zamówienia narobił mi problemów. Generalnie zostawił tablet z zalogowanym messengerem i jego ojciec sprawdził jego wiadomości ze mną i poszedł z tabletem na policję, stało się to jakoś dwie godziny temu, jestem 200km od domu ale jeszcze dziś będę już u siebie, spodziewam się już jutro najazdu na chatę, czego się spodziewać? Co mówić? Gościu jest nielatem, ja już co innego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Będą ci chcieli na pewno przybić udostępnianie nieletnim. Najlepiej jakbyś się jakoś dogadał z tamtym ziomkiem żeby potwierdził, że to nie prawda, że dla żartu pisaliście, byle co, bo tak to możesz mieć przejebane. Jakby koleś się przypucował, że ode mnie ma itp. i nie miał bym już wyjścia to bym chyba ściemniał, że mu to udostępniłem, ale ostrzegałem go, że nie jest to przeznaczone do spożycia przez ludzi. Mogę ci dać uniwersalną radę obcowania z psiarnią: Nigdy się nie przyznawaj! Najlepiej na tym wyjdziesz. Powodzenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra papuga, ugoda zanim sprawa wyleci poza prokuratora, powiem ci szczerze iż masz lekko przejebane, udostępnianie nieletnim to już nie częstowanie ziomeczka co odleciał ( tutaj już polecą konkretne paragrafy) nauczka na przyszłość 

Taa nie przyznawaj się, już się mleko rozlało teraz pytanie jak bardzo 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli nie będziesz się pucowac to wyrok za udostępnianie a jeśli się wyprzeć to być może tylko naklanianie do zażywania  (proponowanie)

Ten drugi wariant juz lepszy,oni nie będą w dupe uprzejmi by się dogadywac jeśli nie będą mieli z tego korzyści. ..polubownie to załatwić pewnie nie da rady ponieważ jak sam pisałeś ojciec tego typa był wściekły co oznacza że jak poszedł to zgłosić to chce cię udupic. 

Z fartem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@PartyBoi  Wszystko zależy od tego, co jest w tych wiadomościach. Jeżeli Ty pisałeś do niego "zamówmy to i jeszcze to i tamto bo pytm będzie zajebiście a po tamtym kosmos" lub coś podobnego to może  być nienajlepiej, szczególnie że to nielat.

Ale jeżeli nie ma tam nic takiego, lub jeżeli wynika z tych wiadomości że to on nakłaniał Ciebie, to sprawa jest prosta.

Generalnie najważniejsze dla nich będzie to z kąd było zamawiane i czy nikomu nic sie nie stało, gdyż narazenie zdrowia lub życia to ich koronny art. z którego mogą wszcząć postępowanie.  Mogą przeciwko Tobie, jeżeli to Ty go nakłaniałeś, i mogą przeciwko Vendorowi, jeżeli w jakiś sposób dojdą do tego z kąd było zamówione.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W kwestiach internetowych wazna jest jedna sprawa.
Poloicja musi udowodnic ze to Ty siedziales przy kompie.
Siostra sobie jaja robila, pies skoczyl na klawiature.
Tak jak np mi nie udoodnia, ze ja zlozylem zamowienie w sklepie x Tobie nie udowodnia, ze to pisales.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i jak sie zakonczylo ? kara smierci czy lincz ? no i chuj ze sie dokladal do zamowienia no i chuj ze poszedl na policje kurwa czlowieku co ty masz w tej bani popierdolonej za zamawianie rc psy Ci moga lache zrobic jak bedziesz chcial dawac im do japy kutasa czego ty sie boisz kurwa co dopiero bys sie obsral jak bys cos odpierodlil konkretnego spodzierwasz sie najazdu na chate hahahahaa :D specnaz wleci przez komin i specjalne grupy do zwalczania debilizmu wsród obsranych dzieciaczków co za popierdolone zjeby pomysl sobie ze ja wyrwalem 7 lat i sie nie obsralem i mam ciaglr wyejebnae na psy  a Ty sie boisz o zamówienie ktore jest legalne i mowisz ze wjazdu sie spodziewasz ? idz stad kurwa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zakończyło się tak że młody miał zeznania między świetami a sylwkiem, nie wiem co zeznał ale policja chyba ma wyjebane, bo generalnie nie dostałem żadnego listu z wezwaniem na zeznania, policja nie zawitała, nic się nie stało, kompletna wyjebka, trochę dupę miałem obsraną ale żyję dalej, chyba odpuścili

Edit: przemieszczałem towar dwa razy dziennie, ale już dawno wszystko wyćpane, żadnych śladów narkotyków, wszystko poszło nosem a wyszło chujem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja na wezwanie, gdzie byłem podejrzany za coś co stało się w styczniu, ktoś coś zgłosił w marcu a policja mnie wezwała bodaj w lipcu w połowie. W tym momencoie gwarantuje CI, że jeżeli robią jakieś czynności to już został poproszony facebook o logi i ip z którego się logowano oraz dostawca internetu o Twoje ip. To od razu powiedz rodzica czy lokatorom że jeżeli chcą Ci  pomóc niech mówią, że komputer jest ogólnodostepny kazdy może sobie wejść i z niego pisać :)))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj to akurat jest fakt, że najpierw to niby wyjebane mają, później czujesz luz i Ci dopierdolą jak już będą konkrety i ani się obejrzysz, a już będziesz na sali sądowej ;) Nie mówie tego złośliwie bo tak już jest, ale niekoniecznie muszą coś robić. A wszystko w odstępach standardowych miechów kilka.

A co mówi główny winowajca? (Mówie główny, bo Ty jesteś winowajcą poszkodowanym.. jakby nie patrzeć :D )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie.

Oni mają czas :) Nikogo nie zabiłes więc nie mają takiego priorytetu.

Ale odfajkować musze.

Więc najlepsze dopiero przed Toba :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Screena zrobić czy raczej przerobić umie chyba nawet dzieciak.

To chyba kiepski materiał dowodowy.

Pytanie czy policjant w ogóle potrafił obsługiwać tego tableta i tego messangera :P

A twoja sprawa jakoś się toczy czy dalej czeka?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nadal się nic nie dzieje, jedynie co to ostatnio kumpel gadał z tym młodziakiem bo się młody pytał co tam u mnie. Żadnych nowych wieści tak w sumie, czekam dalej, może kiedyś się odezwą, jedyne co mi do głowy przychodzi to to że może policja się odezwała do facebooka o logi, ale w to wątpie, czuje się dosyć bezpiecznie. Od tamtego świąt nic nie brałem ani nic nie zamawiałem żeby nie dawać im podstaw jakby co.

Edytowane przez pablo
Nie cytuj posta, gdy na niego bezpośrednio odpowiadasz!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Facebook nie udostępnia chyba logów w takich sprawach tylko w przypadkach terrorystycznych udostępniają. A co do małolata to chyba tylko nadzieja Ci została że nic nie sypał bo jak coś powiedział to może to trwać bardzo bardzo długo (ja po 4 miesiącach dostałem wezwanie do sądu). Nie ma co się przejmować najlepiej mieć wyjebane przyjdzie to przyjdzie :chong:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz