Skocz do zawartości

Polecane posty

Taki miły komentarz u sąsiadów :)

"U lepsze niż wszystkie jakie testowałem, tj. od d*****, bez******** i jeszcze z jednego źródła testowałem, ale nie pamiętam. Ten od Predatora wygrywa z dużą przewagą."

Per rectum
progowe/lekkie działanie: 1-5mg
średniej mocy 6-10mg
wystarczająco mocne 11-20mg
mocne tylko dla doświadczonych powyżej 30mg

czas trwania 3-4godziny + 1-1,5godziny afterglow

Nie no, nie bawię się w p.r oraz i.v ;)

Tak więc zrobiłem test per oral, w sumie to dwa. Pierwszy jakieś 2-3 tygodnie temu, kiedy dostałem paczke. Wtedy wziąłem chyba ~20mg sniffem, ale miałem jakąś krzywą jazde, na tyle krzywą, że odstawiłem ten specyfik na ten właśnie czas (testowałem inne :P). Oczywiście przed tymi 20mg był jeszcze test alergiczny (~5mg w dziąsła) oraz mniejsza dawka, ~10mg sniffem, ale było słabo.

Jakiś czas temu zarzuciłem bombke ~30mg i czuję, że weszło. Nie wiem czy to kwestia dawki czy to ze mną jest coś nie tak (np koda na mnie nie działa zbytnio), ale jakoś bez szału jest. Tzn, czuć takie prądy przechodzące przez ciało, jakieś przyjemne uczucie, ale to chyba jeszcze nie to :E Czuć też, że siada na oczy (zaczyna się światłowstręt).

PR to najbardziej euforyczne ROA przy tej substancji xD

Donosowo xD

progowe/lekkie działanie: 5-10mg
średniej mocy 11-20mg
wystarczająco mocne 21-30mg
mocne tylko dla doświadczonych powyżej 30mg

czas działania 1-2 godziny , 1-1,5godz aftergloiw

Oralnie

progowe/lekkie działanie:10-15mg
średniej mocy 16-25mg
wystarczająco mocne 26-45mg
mocne tylko dla doświadczonych powyżej 45mg

czas działania ~4godziny, do 8 godzin after glow

Dzięki. Jutro jeszcze potestuję większe dawki. Denerwuje mnie jedynie forma w jakiej jest ten sort :E Wygląda jakby taka sól tylko z mniejszymi ziarenkami. Koniec końców ciężko się to waży jak każde ziarenko spierdala w inną stronę :D

Przy okazji, próbował ktoś to brać będąc pijanym? Nie zdziwiłbym się jeśli nie. W końcu opio + alkohol to często zatrzymanie oddechu i/lub uduszenie się własnymi wymiocinami.

Ja też.

Ogólnie to drugi test mam za sobą: 3 piwa, jakiś czas później ~15mg sniffem. Faktycznie, można się porozpływać :E

• Odczynnik : U-47700
  • Od : Predator-RC
  • Wygląd : Białe mikro granulki , dość twarde , jednolita całość.
  • Dawka : Na pierwszy snif 15mg , poprawka około 30 mg (substancja niebezpieczna zalecam ostrożność)
  • Czas Działania : Stopniowe rozkręca się aż po 15min. osiąga pełnię działania i utrzymuję się ~1,30-2h.
  • Moc : 9/10 jak dotąd najlepsze u-47700 jakie testowałem.
  • Kontakt z Sklepem : Dobry , poinformował mailowo o przyjęciu do realizacji i wysłaniu. Powiadomienie sms z tracking'iem oraz na maila.
  • Czas Realizacji : dobry , wysyłka wcześnie rano , na następny dzień popołudniu u mnie.          2017-02-02-20-10-24.jpg.316d64e7a4dcaca8

Działanie : Przyjęte 15mg snifem chwilę się rozkręca, zapach charakterystyczny dla u-47700 , snif delikatny , spływ prawie nie wyczuwalny. Pierwsze efekty czuć po około 5 minutach jest to głębokie uspokojenie , ochota leniuchowania najlepiej przy jakimś filmie , kolejnym etapem jest Błogostan ja nazywam ten stan "I Don't Give a Fuck" wyjebka totalna liczy się tylko tu i teraz. Następne efekty następują lawinowo: Pluszowatość człowiek staję się czuły głaskanie i przytulanie staje się bardzo przyjemne , humor znacznie się poprawia , duża doza euforii , utrata poczucia czasu - czas leci znacznie szybciej , rekreacja - w zasadzie substancja jest rekreacją samą w sobie nie potrzebujemy robić praktycznie nic.

Po 15 minutach czuć już pełną paletę barw , oczy  robią się ciężkie zaczyna się przysypianie i przebudzanie się(zależnie od dawki może to być paręnastu minutowe drzemanie lub długa i mocna wręcz śpiączką)

Pokrótce Działanie substancji wywołuję :Głębokie uspokojenie, Błogostan , Duża euforia , Pluszowatość , Utrata poczucia czasu.

Plusy :

• Ekonomiczna substancja
  • Wysoka jakość
  • Duża moc

Minusy : Produkt od Predator-RC wysokiej jakości nie ma się do czego przyczepić.

Podsumowanie : Ogólna ocena produktu u-47700 9/10 , wysoka jakość i moc. Biorąc pod uwagę całokształt : Kontakt , szybkość wysyłki oraz jakość produktu śmiało polecam tego vendora.

Zachowaj Ostrożność podczas stosowania!

Efekty występujące przy przedawkowaniu: Głębokie i długie uśpienie , nudności , wymioty , problemy koordynacyjno-ruchowe , nadwrażliwość na światło , swąd skóry , uczucie strucia. Z racji wysokiej aktywności i szybko rosnącej tolerancji łatwo o przedawkowanie które może prowadzić do porażenia układu oddechowego i w konsekwencji do śmierci. Nie zalecam przekraczania 2-3 dawek na dobę  substancja ma opinię mocno toksycznej , moim zdaniem nie nadaję się do ciągów i miksów. Dodatkowym utrudnieniem jest dawkowanie , bez dokładnej wagi ciężko odmierzyć prawidłową dawkę. Różnica między idealnym stanem a zatruciem jest niewielka.

To w jaki sposób opisałem działanie tej substancji nie znaczy że na Ciebie podziała tak samo. Nie sugeruj się moimi dawkami oraz odczuciami. Każdy człowiek może zareagować na substancję inaczej i może skutkować śmiercią. Dlatego zachowaj szczególną ostrożność przy tym produkcie i pamiętaj aby wykonywać test alergiczny dla swojego bezpieczeństwa.

Zarty sobie robisz ?

wiesz czym sa opio ?

wiesz ile ludzi zabila ula ? Ja stad ide.

Nie nadaje sie do pracy z ludzmi ktrorzy...

zreszta jak pisal pauciak - nie przeszkadzajmy odwiecznemu procesowi eliminujacemu z tego swiata pewnych ludzi...

O ‎12‎.‎02‎.‎2017o17:12, Dopeex napisał:

Chyba dawka wielkosci glowki od zapalki to nie zabije nie ?:E

Sniffem ilość główki od zapałki nie zabije, byle nie więcej jeśli nie masz wyrobionej tolerki.

To nie jest fentanyl ani nawet butyr-fentanyl czy acetyl-fent żeby pierdolić się w jakieś wagi.

Jednak ostrożności z opio nigdy za wiele.

Co: U47700 

Wygląd: suchutki jakby granulkowaty proch,identyczny co na zdjęciu wyżej. 

Smak/aplikacja: Smak specyficzny jak na ule przystało,aplikacja bezbolesna prawie nie spływa do gardła.

Ile:1g 

Metoda przyjęcia: Sniff 

Ile przyjęto: ogólnie dawki od 20 - 50mg(testowa około 30mg)

Działanie: 

Sniff wchodzi po około 5-10 minut,początkowe efekty to rozluźnienie ciała,ogarniający spokój z narastającą euforią,zanik problemów i senność,później do rzucona kolejna większą dawka dała  nody,odcinke od świata ;)

Czas działania: ponad dwie godziny,ile dokładnie ciężko powiedzieć bo ledwo widziałem na oczy .

Ogólnie: jakość świetna !Polecam.

Ocena:9.5/10 

Ten sort co u gòry. Chodzi gładki.słabo vapje.mocowo bdb mozna zanoodowac swierzwkom 29mg niewiecej

Edytowano przez zawiodlemsie
Człowieku, weź ten słownik i się naucz po polsku pisać.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA