Skocz do zawartości
SIN

Wyniki analiz laboratoryjnych

Polecane posty

I chuja ,  czasy czystego rc dawno minely. A jebana cholota co wykupuje reklamy na prawo i lewo liczy tylko na zysk mieszajac co popadnie... pierdole takie czasy w których RC zaczyna nosic brzmienie "dopalaczy" .. 

O ile jeszcze oszukiwanie na 4cmc jakoś można wybaczyć bo nikt od tego nie kopnie w kalendarz, tak sprzedawanie miksów cholernie silnych stimów pod przykrywką lżejszych substancji to już czysty debilizm. Ciekawe co VIP powie na te wyniki, bo się znowu daliśmy nabrać na bonusy typu gratisy/pakowanie/kontakt/pobranie, a okazuje się, że lecą w ch... i to ostro.

@V.I.P.Chemicals wszędzie CEC, wszędzie CEC. Czyli wszystkie recenzje w ich dziale idą w pizdu. Niby to nic nowego w dopalaczach, że trują ale oni przeszli wszelkie oczekiwania tą trucizną w 3-FA. Szkoda że nie sprawdzaliście 3CMC/4CMC HQ. 

@Demoon @Ozz pchają wybiórczo CEC zamiast CMC, cóż.

Dalej już nie chce mi się komentować ... jeszcze taki mefedron.pl. Miałem sampla od nich i to nie było CMC - nawet zapach inny miało. Sporo osób pisało że coś nie tak jest z tym sortem. No cóż ...

@Strangelove 4 i 3 cmc hq akurat chyba było legitne i jakościowe jak na mój nos, dlatego było odpowiednio droższe. U Ozza, predatora i demoona podobnie masz sorty z różnych półek w róźnych cenach, tanie cmc to teraz głównie cec, co więcej ja bym się nie zdziwił, gdyby towar wilkowy i vipowy pochodził z tego samego źródła, tylko płacisz więcej za "vipowską" obsługę zamiast wilkowych nerwów, że im haker wejdzie na stronę i spierdoli z hajsem ;)

Nie wiem bo u wilków nie zamawiałem nic od maja, no i to tylko teoria, ale mam wrażenie, że to może być wszystko jedna ekipa (albo osoby blisko powiązane) i VIPa sobie po prostu pozycjonowali jako półka premium czy coś w ten deseń. No ale ja tam nie chcę nikogo posądzać, jestem zawiedziony tym co wyszło dzisiaj na jaw, ale cieszę że ta moja przygoda z tym ich "3fa" się nie skończyła glebą, a reszta torby po prostu przeleżała w szufladzie i dzisiaj pofrunęła do kibla. 

p.s. przypomniało mi się jak w okolicy sylwka demon walczył z hakierem to vip pisał, że te kłopoty miały jakiś tam negatywny wpływ również na ich działalność...no ale te domysły w sumie nie mają znaczenia, niech sobie vendorzy sklepów otwierają ile wlezie, niech tylko konsumentów nie trują i nie ściemniają

co tu jakieś insynuacje ze vip to również demoon kuzwa @Demoon wez usttosunkuj  się żeby kuzwa była jasność... mj  jak tak gadasz bo gadasz to kuzwa zamilcz.amen

No nie koniecznie. Zauważ że 4CMC ICE wyszło jako CEC, a 4CMC Big Crystal jako CMC. Więc sklep leci tak samo w chuja jak demoony, predatory czy ozzy. Jeden sort co jest CMC, a reszta CECe czy inne gówna.

Poczekajmy jeszcze na wynik 4-CMC Pure Cristal od exploadersów, bo dla mnie ten sklep = kołek. Ciekawe czy formuła sie powtórzy?

Nic nie zamierzam insynuować, niech sobie vendorzy robią kartele i konglomeraty, mam to w dupie dopóki nie ściemniają z sortami i nie robią wałów, dziwnych krzywych akcji itd. Do demona nic nie mam bo po tzw. majowych problemach się ze mną rozliczył i zachował honorowo, no ale już u niego nie kupuję bo nie mam zaufania. A do Vipa miałem zaufanie, ale jak widać w tym biznesie to rzecz bardzo ulotna.

@SIN a tak z ciekawości: możecie na podstawie tych waszych analiz zbadać tożsamość dwóch sortów od różnych vendorów tj. np. czy 4cec wilkowe i vipowe jest z tego samego labu? Tak tylko z ciekawości pytam.

HAHA Ja to mam farta co mi sie jakiś sklep spodoba to wychodzi jakas lipa, Najpierw  Ozz wydawał sie sklepem  az za idealnym i co? Jakieś transformacje chuje muje. Dużo czytałem własnie dobrego o vip. Mialem nawet zrobic  tam jakieś zakupy ( hmm może jakaś siłajednak czuwa :) 

A najśmieszniejsze  jest   te CEC sprzedawane jako CMC jak to mowią czego  oczy nie widzą tego sercu nie żal , puki nikt nie wiedział o wałkach niektore sorty były  chwalone ;-e

10 minut temu, EmaJuŻbEzBana napisał:

Co ty pierdolisz, widzę i czytam co innego 

Pff ... kup sobie okulary i zastanów się, kto tu pierdoli. Masz kurwa i ucz się czytać:

875 13.01.2017 kolekcjoner.nl 4-CMC Big Crystal 4-CMC   Białe kryształki Uwaga! Wstępne wyniki metodą TLC.
874 13.01.2017 kolekcjoner.nl 4-CEC 4-CEC   Białe kryształki
858 13.01.2017 Kolekcjoner.nl 4CMC ICE Meksedron 3-methoxy-2-(methylamino)-1-(p-tolyl)propan-1-one białe kryształki

Tak więc porada - najpierw sprawdź zanim napiszesz jakąś bzdurę.

@Miziak ci co byli bystrzy to od razu wiedzieli że ozz to demoon a demoon to wilk.

14 minut temu, mj2086 napisał:

Nic nie zamierzam insynuować, niech sobie vendorzy robią kartele i konglomeraty, mam to w dupie dopóki nie ściemniają z sortami i nie robią wałów, dziwnych krzywych akcji itd. Do demona nic nie mam bo po tzw. majowych problemach się ze mną rozliczył i zachował honorowo, no ale już u niego nie kupuję bo nie mam zaufania. A do Vipa miałem zaufanie, ale jak widać w tym biznesie to rzecz bardzo ulotna.

@SIN a tak z ciekawości: możecie na podstawie tych waszych analiz zbadać tożsamość dwóch sortów od różnych vendorów tj. np. czy 4cec wilkowe i vipowe jest z tego samego labu? Tak tylko z ciekawości pytam.

Bardzo drogo. Wlasnie tutaj jest kot pogrzebany.

Sam sie zdziwilem wynikami. MIalem niedawno spora rpzerwe  iczesc 4cmc slabo klepala.

Tutaj dochodzimy do wlasnie qsar i zanieczyszczen.

Qsar jakosciowe izomery. Zalezne to od syntezy, zanieczyszczen i milkiona innych kwestii. Mozesz miec 4cmc w bodaj kilkunasttu kombinacjach. Kazda bedzie 4cmc. Wrzucam 1 prace na ten temat:

https://www.researchgate.net/publication/269041526_Quantitative_structure-activity_relationship_analysis_of_the_pharmacology_of_para_-substituted_methcathinone_analogues_QSAR_of_para_-substituted_methcathinone_analogues

Takich prac w sumie powstalo kilka. Ketony to mieszanki racetamiczne czy tam racemiczne. Wystepuja w wersjach + i - S i R itd.

Kazdy sort jest zanieczyszczony. Podkreslam kazdy. Jednym  z najczestszych jest dihexa czy jakos tak. Na sasiednim forum byl pelen link  do opisu chemika .

Obawiam sie, ze roznice w dzialaniu to poprostu kwestia syntezy.

Pytalem @SIN o pelna analize - niestety kwota jest BAJONSKA.

Kwestia to także inne zanieczyszczenia lub substancje ktore nie znajduja sie w bazie. Jak jest de facto nie wiem. Wykracza to poza wiedze moja jak i osob  ktore pytałem.

Aczkolwiek wyniki ciekawe.

Ps o kolku juz dawno pisalem, że ma legitne sorty. Jak widac nie wszystkie, ale jednak.

I na koniec - jak juz pisalem  winnym miejscu. Najlepszym przykladem qsar jest 4mmc. Jeden z izomerow byl bardzo slabo aktywny, drugi byl skrajnie aktywny. Dluzsze przyjmowanie tego skrajnie aktywnego palilo styki i byl on neurotoksyczny (czy kardio toksyczny nie wiem). Nie wiem jak przy mieszankach z przewaga tego izomeru, ale n pewno byly one o wiele aktywniejsze niz pozostale.

juto to jasniej opisze do południa.

10 godzin temu, mj2086 napisał:

O ile jeszcze oszukiwanie na 4cmc jakoś można wybaczyć bo nikt od tego nie kopnie w kalendarz, tak sprzedawanie miksów cholernie silnych stimów pod przykrywką lżejszych substancji to już czysty debilizm. Ciekawe co VIP powie na te wyniki, bo się znowu daliśmy nabrać na bonusy typu gratisy/pakowanie/kontakt/pobranie, a okazuje się, że lecą w ch... i to ostro.

Ej ej ej.. mieszanie substancji, dodawanie wypelniaczy itp to byla rola dopalaczy. I pod takim szyldem powinny byc pchane dalej. A rceki powinny być czysta substancja , jak sie chca bawic w takie rzeczy to niech gonia to jako sole czy tam inne gowno wymysla ale od rcekow niech sie odpierdola.

Nie wypada się nie zgodzić, ale widzisz jak się rynek zjebał, poza nielicznymi małymi vendorami większość sprzedawców albo oszukuje albo jest na tyle mało rozgarnięta, że daje się robić w balona dostawcom, którzy im cec wciskają jako cmc. A to jest wszystko efekt pakowania dopalaczy i rc do jednego wora i prowadzenia tej całej wojny z dopalaczami, wszystko coraz bardziej jest spychane w stronę czarnego rynku a przez to uczciwych i porządnych sprzedawców coraz mniej. Ja kiedyś miałem jeden zaufany sklep i przez dwa lata kupowałem tylko od nich, nigdy nie polecieli w ch.. i towar zawsze dobrej jakości, ale teraz to już nie wiem czy można do jakiegokolwiek sklepu mieć 100% zaufania...

No niestety. Taki VIP wręcz mi się przyznał między wierszami, że pchnie CEC zamiast CMC i dopiero jak ktoś się poskarży na działanie to w rekompensacie śle CMC. Nie dość że vendorzy psują rynek, to jeszcze niektórym co całkowicie odpowiada.

Mi odpowiada :)

czekam na dobre sorty, bo wiem, ze pare ekip robi piekna robote : )

Kiedys byly lepsze i gorsze sorty. Dzis sa tylko ujowe albo kozackie.

ja szukam kozakow. Reszta niech sie meczy : )

A sa jeszcze sklepy ktore Ci napisza. Sory mamy tylko Cec.

O tym, ze 4cmc nie ma na rynku - moja wtopa.

Dzis mi typ odpisal - jest malo dobrych sortow.  2 sorty juz do mnie leca + 2 sorty 3cmc.

Fire od Demona tez chyba wezme. na szczescie skrytke na wsi mam pojemna. bedzie zabawy na pare miesiecy :)

15 godzin temu, Strangelove napisał:

Jestem tu od niedawna nie miałem  czasu na rozpoznanie terenu :)

@Miziak ci co byli bystrzy to od razu wiedzieli że ozz to demoon a demoon to wilk.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA