SIN

Wyniki analiz laboratoryjnych

84 postów w tym temacie

Teraz, luks1985 napisał:

Sin a jak zalozyles temt na H :negatywne wyniki xxx.xxx koxxxxx.xx" ? Co bedzie nastepne zalozysz sobie temat "bardzo dobre wyniki xxx.xxx" na OGOLNYM forum ? To ja otwieram firme wysylam Ci 5 probek i badaj - ale pod warunkiem pisania na oficjalnych forach, ze wszystko jest git.

[....]

@Wojtczy rozumiem, ze @SIN tak jak kazdy uzytkownik otrzymal ostrzezenie za reklamowanie czy sie im upieklo ? Dla mnie to akurat wazne.

Nie zalozylem takiego watku. Poza tym publikujemy wszystko jak leci - tak "dobre", jak "zle", stad moja piana.

Co do warna, spoko - mysle ze powinnismy byc rowno traktowani. Jakbysmy dostali od razu to moze by bylo wiadomo o co chodzi...

Jurek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KONIEC TEMATU!

PROSZE NIE ROBIĆ GÓWNO BURZY!

ADMINISTRACJA ZNA SWOJE MIEJSCE I ONA TYLKO MA PRAWO REAGOWAĆ ! 

KONIEC DYSKUSJI!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Wojt Jak twoją oceną tego posta jest przybijani piątki, czy też chwaleniem się że ktoś dołączył... To jesteś strasznie ograniczony, dalej nawiązując do tematu powiem tyle, że większość sklepów oferuje odczynniki np w formie dorodnych kryształów 4cmc, a jest to 4cec, tak samo jest z innymi odczynnikami. np hex zamieniany na mpd, no kurwa gdzie tu logika, mamy się truć takim czymś, chyba dobrze że napisałem taki a nie inny post, jak nie umiesz zrozumieć typowego posta, idź się poduczyć do szkoły, bo widocznie mało tam bywałeś, (to nie obraza, bo przy twoim rozumowaniu zaraz wyłapie warna, że obrażam administracje).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@somedWłasnie pokazałes klase  za co dostajesz WARNA na pół roku! Dodatkowo widac iż Ty jesteś ograniczony, bo posty zostaly skasowane ale Ty jesteś tak śmieszny, że tylko z mordą potrafisz lecieć. Więc zamknij morde  - może brak kultury w Twoja strone powoli Ci zrozumieć gdzie jest Twoje miejsce!!

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

13.02.2017 - 6 substancji zamiast 3-FA.

Uwaga!
Produkt: „3-FA” (3-fluoroamfetamina, PAL-353)
Wynik analizy:

1. Kofeina
  2. N-Etylohexedron (HEX-EN, NEH)
  3. N-Etylopentylon (BK-EBDP/BK-EPDP)
  4. Alpha-PiHP (α-Pirolidynoizoheksafenon; 4′-Me-PVP, 4’M-PVP)
  5. 4-Chloro-Alfa-PVP (4Cl-PVP)
  6. Niezidentyfikowana substancja

Uwaga! Próbka zawiera inne środki, niż reklamuje sprzedawca, w jednej z najgorszych kombinacji jakie kiedykolwiek widziano w laboratorium. Jeżeli decydujesz się stosować środki odurzające, zachowaj szczególną ostrożność i szukaj informacji w rzetelnych źródłach. Nie zażywaj samemu, powiedz swoim znajomym czego używasz aby w razie potrzeby można było Ci pomóc.

CZY? W żadnym wypadku nie zaleca się stosowania tego produktu. Nie bierz szczególnie jeśli masz epilepsję, problemy z sercem, nerkami czy wątrobą, wysokie ciśnienie bądź historię zawału lub ataku serca.

INTERAKCJE: Działanie, interakcje i długotrwałe skutki uboczne nieznane. Nie mieszaj z żadnymi lekami ani substancjami psychoaktywnymi.

Więcej wyników w WYSZUKIWARCE.

3_FA.jpg

vip3fa_kofeina.png

vip3fa_hexen.png

vip3fa_nethylpenthylon.png

vip3fa_alfapihp.png

vip3fa_chloroalfapvp.png

vip3fa_uknown.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapraszamy na wstępny przegląd polskiego rynku 4-CEC i 4-CMC w naszej WYSZUKIWARCE analiz. 25 nowych pozycji, 13 sklepów RC online.

Jurek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I chuja ,  czasy czystego rc dawno minely. A jebana cholota co wykupuje reklamy na prawo i lewo liczy tylko na zysk mieszajac co popadnie... pierdole takie czasy w których RC zaczyna nosic brzmienie "dopalaczy" .. 

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O ile jeszcze oszukiwanie na 4cmc jakoś można wybaczyć bo nikt od tego nie kopnie w kalendarz, tak sprzedawanie miksów cholernie silnych stimów pod przykrywką lżejszych substancji to już czysty debilizm. Ciekawe co VIP powie na te wyniki, bo się znowu daliśmy nabrać na bonusy typu gratisy/pakowanie/kontakt/pobranie, a okazuje się, że lecą w ch... i to ostro.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@V.I.P.Chemicals wszędzie CEC, wszędzie CEC. Czyli wszystkie recenzje w ich dziale idą w pizdu. Niby to nic nowego w dopalaczach, że trują ale oni przeszli wszelkie oczekiwania tą trucizną w 3-FA. Szkoda że nie sprawdzaliście 3CMC/4CMC HQ. 

@Demoon @Ozz pchają wybiórczo CEC zamiast CMC, cóż.

Dalej już nie chce mi się komentować ... jeszcze taki mefedron.pl. Miałem sampla od nich i to nie było CMC - nawet zapach inny miało. Sporo osób pisało że coś nie tak jest z tym sortem. No cóż ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

4 cmc Guede = 4cec odczynniki w ofercie nie ma już, tak to u wilka wszystko gra.. only demon,nikomu już nie ufam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Strangelove 4 i 3 cmc hq akurat chyba było legitne i jakościowe jak na mój nos, dlatego było odpowiednio droższe. U Ozza, predatora i demoona podobnie masz sorty z różnych półek w róźnych cenach, tanie cmc to teraz głównie cec, co więcej ja bym się nie zdziwił, gdyby towar wilkowy i vipowy pochodził z tego samego źródła, tylko płacisz więcej za "vipowską" obsługę zamiast wilkowych nerwów, że im haker wejdzie na stronę i spierdoli z hajsem ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem bo u wilków nie zamawiałem nic od maja, no i to tylko teoria, ale mam wrażenie, że to może być wszystko jedna ekipa (albo osoby blisko powiązane) i VIPa sobie po prostu pozycjonowali jako półka premium czy coś w ten deseń. No ale ja tam nie chcę nikogo posądzać, jestem zawiedziony tym co wyszło dzisiaj na jaw, ale cieszę że ta moja przygoda z tym ich "3fa" się nie skończyła glebą, a reszta torby po prostu przeleżała w szufladzie i dzisiaj pofrunęła do kibla. 

p.s. przypomniało mi się jak w okolicy sylwka demon walczył z hakierem to vip pisał, że te kłopoty miały jakiś tam negatywny wpływ również na ich działalność...no ale te domysły w sumie nie mają znaczenia, niech sobie vendorzy sklepów otwierają ile wlezie, niech tylko konsumentów nie trują i nie ściemniają

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co tu jakieś insynuacje ze vip to również demoon kuzwa @Demoon wez usttosunkuj  się żeby kuzwa była jasność... mj  jak tak gadasz bo gadasz to kuzwa zamilcz.amen

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No nie koniecznie. Zauważ że 4CMC ICE wyszło jako CEC, a 4CMC Big Crystal jako CMC. Więc sklep leci tak samo w chuja jak demoony, predatory czy ozzy. Jeden sort co jest CMC, a reszta CECe czy inne gówna.

Poczekajmy jeszcze na wynik 4-CMC Pure Cristal od exploadersów, bo dla mnie ten sklep = kołek. Ciekawe czy formuła sie powtórzy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nic nie zamierzam insynuować, niech sobie vendorzy robią kartele i konglomeraty, mam to w dupie dopóki nie ściemniają z sortami i nie robią wałów, dziwnych krzywych akcji itd. Do demona nic nie mam bo po tzw. majowych problemach się ze mną rozliczył i zachował honorowo, no ale już u niego nie kupuję bo nie mam zaufania. A do Vipa miałem zaufanie, ale jak widać w tym biznesie to rzecz bardzo ulotna.

@SIN a tak z ciekawości: możecie na podstawie tych waszych analiz zbadać tożsamość dwóch sortów od różnych vendorów tj. np. czy 4cec wilkowe i vipowe jest z tego samego labu? Tak tylko z ciekawości pytam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

HAHA Ja to mam farta co mi sie jakiś sklep spodoba to wychodzi jakas lipa, Najpierw  Ozz wydawał sie sklepem  az za idealnym i co? Jakieś transformacje chuje muje. Dużo czytałem własnie dobrego o vip. Mialem nawet zrobic  tam jakieś zakupy ( hmm może jakaś siłajednak czuwa :) 

A najśmieszniejsze  jest   te CEC sprzedawane jako CMC jak to mowią czego  oczy nie widzą tego sercu nie żal , puki nikt nie wiedział o wałkach niektore sorty były  chwalone ;-e

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 minut temu, EmaJuŻbEzBana napisał:

Co ty pierdolisz, widzę i czytam co innego 

Pff ... kup sobie okulary i zastanów się, kto tu pierdoli. Masz kurwa i ucz się czytać:

875 13.01.2017 kolekcjoner.nl 4-CMC Big Crystal 4-CMC   Białe kryształki Uwaga! Wstępne wyniki metodą TLC.
874 13.01.2017 kolekcjoner.nl 4-CEC 4-CEC   Białe kryształki
858 13.01.2017 Kolekcjoner.nl 4CMC ICE Meksedron 3-methoxy-2-(methylamino)-1-(p-tolyl)propan-1-one białe kryształki

Tak więc porada - najpierw sprawdź zanim napiszesz jakąś bzdurę.

@Miziak ci co byli bystrzy to od razu wiedzieli że ozz to demoon a demoon to wilk.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 minut temu, mj2086 napisał:

Nic nie zamierzam insynuować, niech sobie vendorzy robią kartele i konglomeraty, mam to w dupie dopóki nie ściemniają z sortami i nie robią wałów, dziwnych krzywych akcji itd. Do demona nic nie mam bo po tzw. majowych problemach się ze mną rozliczył i zachował honorowo, no ale już u niego nie kupuję bo nie mam zaufania. A do Vipa miałem zaufanie, ale jak widać w tym biznesie to rzecz bardzo ulotna.

@SIN a tak z ciekawości: możecie na podstawie tych waszych analiz zbadać tożsamość dwóch sortów od różnych vendorów tj. np. czy 4cec wilkowe i vipowe jest z tego samego labu? Tak tylko z ciekawości pytam.

Bardzo drogo. Wlasnie tutaj jest kot pogrzebany.

Sam sie zdziwilem wynikami. MIalem niedawno spora rpzerwe  iczesc 4cmc slabo klepala.

Tutaj dochodzimy do wlasnie qsar i zanieczyszczen.

Qsar jakosciowe izomery. Zalezne to od syntezy, zanieczyszczen i milkiona innych kwestii. Mozesz miec 4cmc w bodaj kilkunasttu kombinacjach. Kazda bedzie 4cmc. Wrzucam 1 prace na ten temat:

https://www.researchgate.net/publication/269041526_Quantitative_structure-activity_relationship_analysis_of_the_pharmacology_of_para_-substituted_methcathinone_analogues_QSAR_of_para_-substituted_methcathinone_analogues

Takich prac w sumie powstalo kilka. Ketony to mieszanki racetamiczne czy tam racemiczne. Wystepuja w wersjach + i - S i R itd.

Kazdy sort jest zanieczyszczony. Podkreslam kazdy. Jednym  z najczestszych jest dihexa czy jakos tak. Na sasiednim forum byl pelen link  do opisu chemika .

Obawiam sie, ze roznice w dzialaniu to poprostu kwestia syntezy.

Pytalem @SIN o pelna analize - niestety kwota jest BAJONSKA.

Kwestia to także inne zanieczyszczenia lub substancje ktore nie znajduja sie w bazie. Jak jest de facto nie wiem. Wykracza to poza wiedze moja jak i osob  ktore pytałem.

Aczkolwiek wyniki ciekawe.

Ps o kolku juz dawno pisalem, że ma legitne sorty. Jak widac nie wszystkie, ale jednak.

I na koniec - jak juz pisalem  winnym miejscu. Najlepszym przykladem qsar jest 4mmc. Jeden z izomerow byl bardzo slabo aktywny, drugi byl skrajnie aktywny. Dluzsze przyjmowanie tego skrajnie aktywnego palilo styki i byl on neurotoksyczny (czy kardio toksyczny nie wiem). Nie wiem jak przy mieszankach z przewaga tego izomeru, ale n pewno byly one o wiele aktywniejsze niz pozostale.

juto to jasniej opisze do południa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz