SIN

Wyniki analiz laboratoryjnych

99 postów w tym temacie

Cześć,

Korzystając z uprzejmości niezależnego klienta przeprowadziliśmy analizę GC/MS trzech substancji zakupionych z Legal-Chem. Jedna z trzech okazała się nie tym, czym powinna być. @LegalCHEM otrzymał od naszego źródła wyniki 21 i 27 listopada, jednak zdecydował się nie poinformować o tym klientów. Źródło bardzo chwali oferte i ceny vendora, ale pomyłki należy niezwłocznie wyjaśniać.

Jak testować można przeczytać TU. Zdarzały się już poważne wtopy, np RCWolfa. Regularne analizy we własnym zakresie zadeklarowali już @Primasort oraz @Predator-RC

1. 5-APB, BeznoFury ✅ STWIERDZONE
  2. 4-FMA, Fluorometamfetamina ✅ STWIERDZONE
  3. HEX-EN; NEH; N-etylonorheksedron ❌ NIEWYKRYTE

1. 5-APB 

x2sSUSm.png

2. 4-FMA 

b2S94F9.png

3. HEX-EN ❌ (4-FPD) 

IGPCXe5.png

Wszystkie wyniki analiz można też znaleźć w naszej WYSZUKIWARCE.
Będziemy publikować na bierząco nie ograniczając się do jednego sklepu czy źródła.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Haha nieźle jaja. Ktoś nie będzie zadowolony z tych wyników :E

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe czy temat zniknie sam z siebie :E

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@phace usunięcie tematu było by strzałem w stopę. Zbyt duży kaliber, poza tym masz jeszcze zapasowy temat vendora w dziale "Sklepy".

LegalCHEM otrzymał od naszego źródła wyniki 21 i 27 listopada, jednak zdecydował się nie poinformować o tym klientów.

Zwłaszcza to jest ciekawe ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja wiem, czy taki czy inny strzal w stope zrobi im roznice...?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm, znow trudna rzecz dla mnie jak slowaka ale musze k tomu cos, to mam nadzieje ze zrozumiece. @SIN kym czym ty jestesz ? To nie obrona legalnych ale o co tu chodzi ? Chcesz wygladac jak cpunske SOS ale dla mnie jestesz policajni aparat ktory ma pomalu pokazywac cpunam jak niebezpiecne substancje zazywaja, jak sklepy oszukuja z towarem itp. i jest to tylko "one step" walky z dopalaczmi ;)

Wiesz ze 90% wszystkieho 4cmc sprzedawaneho przes sklepy w dzialach partnerskych pod nazwami white, prima, new, azazel i niewiem co jesce to nie 4cmc ale 4cec, 4cic ? Kdzie masz badania tych sortow ?

Wiesz ze pokazujesz tu wyniki badan srodkow od sklepu ktory najbardziej przeskaza na rynku poniewacz je stabilny, dziala juz dluge lata, ma duzo zadowolonych klientow ale w koncu jak mi chcesz pokazac ze to towar od nich ? Ja tu podam wyniki badan czegos ktore beda "zle" i powiem ze to sort sklepu xxx bo mnie ostatnio wku***l i niewyslal paczky lub mnie placi konkurencja albo polska policja ;)

To moje zdanie czalej situacji i jestem zdiwiony ze nik tu sie nezastanawia kym/czym ty jestesz i jaka jest twoja prawdziwa misja na tym forum ;)

Btw. u nas jak chcemy wiedziec "ile alfy w alfie" to czasamy policja komusz zabiore 0,1g i na drugi dzien mamy darmowe wyniki bez ryzika poniewacz to tak mala ilosc.... 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Negatywny wynik testu to nie jest koniec świata. Pytanie czy będzie poprawa :). 

Nasza misja jest bardzo prosta - redukcja szkód. Nikogo nie faworyzujemy, po prostu nie mamy środków by jednocześnie zbadać WSZYSTKO WSZYSTKIM. Na bierząco będziemy publikować wyniki badań następnych vendorów, jeżeli również będą potrzebne ostrzeżenia. Niedługo będziemy badać wszystkie dostępne HEX-ENy oraz wiele, wiele więcej nowości. @marekisback oczywiście, że nie podobają nam się wszystkie mieszanki czy "rodzaje" 4CMC różniące się nazwą. Dążymy do tego aby wszystkie produkty miały znany skład.

W kraju, w którym mieszkam każdy może przyjść do laboratorium i za darmo sprawdzić swoje substancje. Często wyniki są inne niż deklaracja. Wiecie ile osób tu trafia do szpitala po dopalaczach? Nawet nie prowadzą takich statystyk.

A w Polsce?

QLIjgG8.png

Z badań wynika, że tylko 66% przesyłek RC w Polsce zawiera to, co powinno. 

1MKOzzh.png

Kropla drąży skałę :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witamy wszystkich,

Prosiłbym o dołączenie do wypowiedzi zdjęć otrzymanego zamówienia - aby potwierdzić że są to nasze, spakowane i wysłane do Państwa zamówienia. Zdjęcia opakowań, dostarczonych specyfikacji chemicznych itd. 

Następnie proszę o przesłanie id, numeru wiadomości w których przekazaliście do nas rzekome badania w dniu 21  i 27 listopada.

W momencie gdy otrzymamy powyższe informacje, ustosunkujemy się do powyższych wypowiedzi.

Pozdrawiam

logo.jpg.png.2972390a4c8ef3cb1dd8bb95901

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście :). Żeby nie było podejrzeń - kolejne wyniki będziemy publikować na bierząco nie ograniczając się do jednego sklepu czy źródła.

Zamówienie YYGGTKCJG.

AEVyMXL.png

6wL7gft.jpg

(4-FPD podpisane mazakiem przez klienta po analizie)

47PwEBE.jpg

J2SU7ud.png

q3A3JRC.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuje za kompletne informacje,

Biorę się za weryfikację zaistniałej sytuacji oraz deklaruje się do przedstawienia informacji z naszej strony gdy tylko zbiorę kompletne info.

logo.jpg.png.2972390a4c8ef3cb1dd8bb95901

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hehe ja fajnego macie pana henia 5eapb oraz 4fma...to po co te wzory i czystości. ..przecież nie o reklamę chodzi...Prawda?!

Ironia w mojej wypowiedzi ale to z jednej strony frustrujące bo nie mamy nigdy pewności co jest w środku z drugiej strony jak dobre to mam to w dupie ;)

Gorzej jak ktoś lubi miksy a tak naprawdę nie wie co miksuje,bo nie wiadomo co jest czym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolejny raz wyparował wątek z analizami, tym razem Demoona...?

Zawiadamiam że potwierdziliśmy U49900✅ u @Demoona. 

Jednocześnie informuję, że z pierwszych relacji wynika, że U499 może być silnie żrące i uszkadzać nerwy a z nieoficjalnie słyszymy o pierwszych zgonach w Polsce.

Więcej wyników w naszej WYSZUKIWARCE.

UWAGA! TO NIE JEST REKLAMA. PONIŻSZY POST ZAWIERA INFORMACJE DT. SKŁADU PRODUKTÓW W JEDNEJ CHWILI, MOGĄ ONE ULEC ZMIANIE I NIE MÓWIĄ NIC O INNYCH PRODUKTACH SPRZEDAWCY. UŻYWASZ SUBSTANCJI PSYCHOAKTYWNYCH NA WŁASNE RYZYKO. Najlepiej nie zaczynać używać narkotyków, lub przestać, jeżeli się to robi, jednak nie zawsze jest to możliwe. Jeśli już się zażywa, należy robić to z możliwie najmniejszą szkodą. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przydało by się więcej analiz bo z tego co widzę narazić cisza....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dopiero 6, w dodatku czech króli wiec nie wiem czego się spodziewasz ;)

Choć nie ukrywam, że @SIN zapowiedział sporo analiz więc ciekaw jestem kto tam robi (lub nie) wałki na sortach ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolejne wyniki bliżej lutego, wróciłem niedawno do Polski i rozstawiam dopiero laboratorium. Wstawiłem narazie lodówkę, trochę to trwa kiedy nikt Ci nie płaci a wszystkie sprzęty są z darowizn :)

Jurek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 12/25/2016o01:00, SIN napisał:

Kolejny raz wyparował wątek z analizami, tym razem Demoona...?

Zawiadamiam że potwierdziliśmy U49900✅ u @Demoona. 

Jednocześnie informuję, że z pierwszych relacji wynika, że U499 może być silnie żrące i uszkadzać nerwy a z nieoficjalnie słyszymy o pierwszych zgonach w Polsce.

Więcej wyników w naszej WYSZUKIWARCE.

UWAGA! TO NIE JEST REKLAMA. PONIŻSZY POST ZAWIERA INFORMACJE DT. SKŁADU PRODUKTÓW W JEDNEJ CHWILI, MOGĄ ONE ULEC ZMIANIE I NIE MÓWIĄ NIC O INNYCH PRODUKTACH SPRZEDAWCY. UŻYWASZ SUBSTANCJI PSYCHOAKTYWNYCH NA WŁASNE RYZYKO. Najlepiej nie zaczynać używać narkotyków, lub przestać, jeżeli się to robi, jednak nie zawsze jest to możliwe. Jeśli już się zażywa, należy robić to z możliwie najmniejszą szkodą. 

poprzednie wyniki usuną haker gdyż także i na dopalamy się włamał

a tu są one jeszcze raz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@SIN

Stestujcie sorry kolka ma wielu klientów wielu twierdzi ,że to co sprzedaje to nie te same substancje jakie nazywają pewnie nie tylko mnie ciekawość i zżera co siedzi w Henrykach albo trojeczkach, czworeczkach itp. Sam z chęcią dam dobrowolny datek w celu zbadania tego czasami sam zamawiam ze względu na ceny bo jest tanio i nie tylko pewnie ja i fajnie by było wiedzieć co się tam znajduje. Pewnie by wyszły jaja jak berety :E

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O wiele, wiele więcej wyników już wkrótce, ale narazie dwa, które już mam i publikuję od ręki:

https://sin.org.pl/pl/4cmc-kolekcjoner-dopki/

Źródło: Kolekcjoner.nl (Online)
Data: 13.01.2017
Produkt: „4CMC ICE” (4-chlorometkatynon, klefedron)
Wynik analizy: ❌

1. Meksedron.

Źródło: Dopki.club (Online)
Data: 13.01.2017
Produkt: „Crystal (4CMC)” (4-chlorometkatynon, klefedron)
Wynik analizy: ❌

1. 4-CMC
  2. N-Ethyl-(nor)-Pentedron (NEP)
  3. Kofeina

Captur_Files_1224.png

(2 substancje wykryte dodatkowo w meksedronie to artefakty powstałe w wyniku analizy GC/MS)

Captur_Files_1225.png

Analizy powstały dzięki hojnemu wsparciu Wolnamolekula.info oraz Energy Control.

wm-logo12601.png

14326462889_eaef9e7b19_b.jpg

PS. A @mefedron.pl złodziej, ani mi ani znajomym paczki nie wysłał, ściemnia że wysłał drugą. OSZUST, ale to pewnie dla nikogo nie nowość.  

Jurek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@SIN lap mexedron

http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1002/dta.2053/abstract

poszukaj po patentach  z USA bedzie full opis.

Na wiley jest tez art z 200000 ktoregos roku i pelna charakterystyka. 

naprawde na wasza niekorzysc mocno dziala fakt ze nie znacie substancji, mylicie nazwy dzialanie itd

Od siebie tlko dodam, ze niedlygoi bedziecie kolejnym orezem w walce miedzy sklepami. jeden z drugim wpakuje kofeine i wysle jako produkt x.

a takim pisaniem o dysocjacji itd odrzucacie ludzi ktorzy faktycznie chca wam pomoc. Pytalem juz tu i owdzie i dopoki sie nie ogarniecie mam zakaz wysylania doi Was czegokolwiek.

i nie mowie o sobie. bo podbilem do paru osob ktore w tym siedza. Obiecali pomoc, ale na litosc boska...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz