Skocz do zawartości
KilledInLaw

Niekończące się drgawki ciała i otępienie po detoksie

Polecane posty

Masz zespół serotoninowy. Weź coś na spowolnienie akcji serca np. propranolol jeśli masz dostęp bo to na recepte a jeśli nie to coś wyguglaj na pewno znajdziesz, herbatka z dziurawca, wstawaj codziennie z rana jak naj wczesniej dasz rade i co najważniejsze to elektrolity.

Ja przesadziłem z władkiem i też miałem zespół serotoninowy, kiedy to jak chodziłem to musiałem co chwile usiąść na ziemi bo czułem jakbym miał zaraz udusić. Ogólnie to taka przygoda powinna Cię nauczyć czegoś.

13 godzin temu, cpuno napisał:

Leczenie objawowe. Zgłoś się do szpitala i powiedz, że objawy wystąpiły nagle godzinę wcześniej. Wtedy cię przyjmą i bardzo szybko zlecą ci pełne konsultacje kardiologiczne i neurologiczne, a przy okazji pociągnie to za sobą cały szereg badań (od echo serca, przez TK głowy i na badaniu EKG nie kończąc).

Nie pij alko, nie bierz nic czego ci nie trzeba a kiedyś się naprawisz :niewinny: a jak nie... to kaplica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • REKLAMA

×