Skocz do zawartości
KilledInLaw

Niekończące się drgawki ciała i otępienie po detoksie

Polecane posty

Siema, po 4 miesięcznym detoksie od ketonów dostałem sampla 4cmc od mefedrona. W środę poszły szczury w postaci sniffów. Do dziś czuje się jak naćpany, drży mi całe ciało, że aż wszystko dookoła mnie vo jest drży. Nie wiem co jest grane, 4 dni minęły od zajebania w ja się czuje jakbym miał najgorszą zjebe w życiu. Serce bije szybko co też widać to na brzuchu jak się telepie pod jego rytm. Mam obawy że to nie był klefedron a ja zostałem szczurem labolatoryjnym, samara podpisana była jako 4cc1

Gość nabijajwiadro

Powiem ci wprost
sklepy

- prima sort

- kolekcjoner

- the exploaders

- pylki.nl

- mefedron.pl

- fakeshop

- legalchem

- greatcristal

omijaj szerokim łukiem, chyba że chcesz się truć, na paczki czekać tydzień, przepłacać

polecam sklep tego pana  - >@Demoon (głównie za podejście do klienta, czas dostawy, ceny, gratisy). Tam gdzie u innych kupisz 10g, to za taką cene u demoona masz 20g

resztę na widły i do wora

Nabijajwiadro skoncz radzic bo ktos to wezmie na serio.

Killed nie rozpisales dawek, czym sie detoksowales itd.

Ode mnie - wg mnie przegiales z dawka. Zapominacie, ze ketony to potezne stimy.
Pojedyncze wrzucenie dawki rzedu 200mg na organizm z tak niska tolerka moze byc bardzo nieprzyjemne.
Ladujac sniffem mozesz rozwalic dopamine w drzazgi (jak juz pisalem 1673882razy DOBRE 4cmc uwalnia dopamine poki walisz :)
Ladujac oralem przy duzym przegieciu mozna rozwalic serotonine (klef na start podnosi serotonine o jakies 1000 procent, tylko dzialanie jest szyvsze, mocniejsze niz innych bk)

jak spojrzalem na wyliczenia z hyperreala to zalecane dawki dla osiagniecia pelni efektow (wyliczenia dla laika)- donosowa ok 100-120mg a oralna ok 180-200mg

oczywiscie caly czas piszemy o dobrych sortach. mef akurat mial dobre sorty. Moje wyliczenia nie doycza sortow predzia bo mowimy io klefie a nie o cecu.

@KilledInLaw

Witaminy i jeszcze raz witaminy, pamiętaj by uzupełniać witaminy i minerały, wapno, magnez itp, dużo owocow np kiwi , cytrusy itp,  i jak najwiecej wody bo te soki sklepowe to ku*wa syf i bardziej szkodzi niż cos daje, no chyba tylko dobry cukrowy smak, jak bedziesz sie mineralizowal i witaminalizowal to powinno być wtedy problemów, nawet z bodyloadami  :)

Jak nie masz witamin, mineralow itp to później się nie dziw ze takie objawy masz :)

No a co mam lepiej mu poradzić ? 2g w bombce na raz?

Ogólnie RC wyplukuja witaminy, minerały, prawie to samo co antybiotyki a ich brak idzie zobaczyć i poczuć, nie?

Wiec jak nie je się witamin, minerałów lub nie odżywia się w miarę zdrowo, to pozniej się nie dziwcie ze macie takie objawy 

Hehe no tak, najlepiej zwalic na zbyt wysoka dawki, w ogóle nadmiar dopaminy innymi objawami się objawia niż jakieś drgawki itp...

No chyba ze w układzie pozapiramidowym, ale to trzeba byłoby go uszkodzić by te objawy miały się objawić 

No to co, może ma w ogóle witamin nie jesc?

Ehh

Najwazniejsze to jak najwięcej wody (min 2,5l dziennie, bo soki to go*no) i witaminy, minerały 

Panie.. syntetyczne witaminy /mineraly bardziej namieszaja niz pomoga.
Poczytaj zaleznosci typu wapn wyplukuje to, to wyplukuje co innego.

To o czym on pisze mam zawsze po zbyt duzych sznurach 3/4 cmc.
Trzyma sie dzien dwa i znika.

Oczywiscie wazne sa witaminy i mineraly, ale u mnie np potas mieszal mi przy pracy serca.
A sam potas jak doczytalem uzupelnisz pozywieniem w 1 dzien.

Przypomne tylko - 4cmc w dawce ok 0,2 podnosi poziom serotoniny kilkusetkrotnie. Dopaminy w jakims czasie (w temacie o 4cmc jest wykres i dane) podnosi do 1500pro a docelowo nie ma granicy.
nadal sadzisz, ze to wina braku wit i mineralow ?
Chlop zbil tolerke do minimum. Pacnal za duzo dobroci i poszlo....

@luks1985 Miałem 4 miesięczną przerwe od wszelkiego ćpania, wcześniej waliłem ok 10-20 g na tydzień. Ogólnie to sampla dostałem 0,7 wiec na 3 szczury sobie to rozłożyłem pierwszy nic nie poskutkował poczekałem 10 min i w drugą dziurke zadziałało jak powinno. Problemem bylo tl ze ostaniego szczura walilem ok 15 w srode a w czwartek rano bylem dalej porobiony, pozniej tylko zostalo takie otępnienie i telepanie. Wzrok mam jakiś przestrzenny, nie moge skupic wzroku. W nocy z  czwarku na piątek (doba od ostatniego szczura) nie mogłem zamknąć oczu przez całą noc, zamykalem ale sie kurewstwo samo otwierało. Problem też jest z mięśniami, ciągle są napięte, jak se je rozluźnie to nie wiedząc kiedy patrze na nogę a ona sztywna jak drut. Nie mam pojęcia czemu tak sie dzieje, jestem starym wyjadaczem więc z dawkowaniem myśle ze mie przesadzilem nawet po takim czasie. Jedno co mnie zdziwiło to to że na dziurke którą zawsze waliłem mimo teho ze byla czyściutka nie miqlem zadnego spływu ale tez mie miałem zatkanego nosa, gdzie to poszlo to nie wiem 

Ehh, ale witaminy i minerały występują tez naturalnie, trzeba tylko poczytać troche na ten temat, magnez - gorzka czekolada, nie chce mi się wymieniać innych bo by mi to zajęło 30min, nie tylko na syntetykach się kończy swiat

Z tym się zgodze ze mogą namieszac , ale to trza chyba je przedawkowac, ja kiedyś po nocce zjadlem z 3-5 magnezów tych musujących to takie dziwne uczucie miałem, bym powiedział ze nawet bombe po magnezie :E 

Ehh, no to ja nie wiem jakie macie organizmy, ja w ciagu nigdy nie miałem skutków ubocznych nawet po maratonach 5-7 dniowych, jedynie parę kg w dol i paranoje, ale to normalne :) 

Co prawda do tej pory odczuwam , bol wątroby, serca , np ze jak wstaje to tak jakby mnie dusi w klatce serce , w uszach takie dzwieki dziwne  i uczucie jakbym miał zemdlec, ale nie jem krysztalow 15mies, wiec to dopiero będzie wychodzic po jakimś czasie  :)  ogólnie po zażywaniu dopow przez jakiś dłuższy czas to organizm starzeje się o  jakies 12-20lat wiec wiadomo czemu tak się dzieje :D , np jak masz 20lat to twój organizm ma 32-40 itd 

Dlatego wiec jak niechcesz miec takich jazd to najlepiej nie cpaj, na dobre Ci to wyjdzie :E 

Hmm, no to ciekaw jestem, jak kiedyś zaje*alem jakieś 1,5g na raz to jakoś nie odczulem jakiegoś dopaminowego zjazdu czy jak to tam nazywasz :D , być może ze tolerke miałem, być może....

A nie wlaczyl Ci sie tryb robota ?
Przesadziles i to mocno.

popytam tu i owdzie bo juz powoli trybie.
zwlaszcza naprowadziles sztywnoscia miesni

makiaveli... wlasnie w tym c aly problem dostaniesz legitne 4cmc to Cie posklada. I nie zartuje czy smieje sie bo o klefgie masz 3 ksiazki gdzie opisany jest od a-z.
Z 4 podstawionych ketonow tylko Trifluoro i Jodo byly mocniejsze.

Popytaj po ludziach o skutki uboczne nadmiaru/niedomiaru dopaminy jak i reszty neuroprzekaznikow.
(czesto nadmiar z niedomiarem sie pokrywaja nadmiar i niedomiar dopaminy to paranoje i schizofremia).

Niektorzy jak maja badania do pracy niech przypomna sobie przejscie tiptopami kilku metrow (z rozlozynymi rekoma) do tego neurolog kaze stanac rozlozyc rece, zamknac oczy i dotknac czubka nosa.
Przy sowitych ilosciach dopaminowcow i adrenalinowcow nie ogarniecie tego.

Zwlaszcza przy stanie w jakim byl Killed.
Wg mnie przeladowales dopamine. Zwlaszcza ze miales kurewne problemy po hexenie.

i tak - jak chcesz wiecej pisz pw. Pokieruje Cie gdzie popytac.
Makiaveli zmien sklep. pisze to zupelnie powaznie.

Edytowano przez pablo
Połączono posty

@luks1985 Ta, z chodzeniem taki problem, że chodze prawie że na stopach. Drgawki mi się już opanowały teraz bardziej męczy mnie te mimowolne napinanie mięśni i wzrok jakby taki przestrzenny, nie wiem jak to określić, coś jakbyś był w samym środku jakieś wojny, wszystko wydaje się takie dynamiczne. Wiem, że to brzmii jakbym zaczynał przygodę z ćpaniem. Kiedyś waliłem bombki po jednym giecie 3/4cmc teraz mnie 0,7 skosiło. Aż dziwię sie ze wystarczyły 4 miesiące zeby zbić tolerkę ale mi się wydaje, że tolerka mi się nie zbiła do niskiego poziomu bo nie miałem żadnej mocmiejszej kapy. Moze ma to związek z hexenem co niedawno o tym pisałem

Masz pw.

Wy sie smiac mozecie ale...
4cmc w dawce ok 0,5 gr dla osoby bardzo szczuplej i niskiej przy zerowej tolerce i przy odpowiednim podaniu (bodaj oral ) i przy wysokiej jakosci produktu moze prowadzic do bardzo przykrych konsekwencji. Ze smiercia wlacznie.

Pisze to z farmakologicznego punktu widzenia.
Proby, badania byly robione.
jak kto chce link pisac.

Pisalem o tym wiele razy - cpacie sorty od jakichs kolkow a jak dostaniecie prawilny sort moze byc tragedia.

ps w ksiazce o ktorej wspominam badano mef, klef, bref i flef. Podobne dawki mefa i klefa rozlozone w czasie dawaly zaskakujacy wynik. mef schodzil a klef sie rozpedzal.
Na reszte pytan odpowiedzcie sobie sami.

Godzinę temu, KilledInLaw napisał:

@luks1985 okazało się, że szanowny vendor zrobił nas w chuja i zamiast 4cmc wysłał hexena. Myśląc ze to 4cmc zajebało się troszke no i sie stało

Jeszcze trzyma ? :D  Też kiedyś od nich dostałem zamiast Czwórki jakieś gówno to znajomy dostał drgawek i ciężko było, z tym że nie doszliśmy co to było choć wyglądało jak klef posklejany cukrem i było słodkie(uprzedzałem ziomka żeby nie testował) pisałem o tym u nich na partnerskim to dostałem odpowiedź że marne prowo i żebym lepiej konto przygotował ;D, miałem wtedy chyba 2 posty. Ogólnie chyba sporo osób z tego co wiem miało jakieś problemy z tym kurewskim vendorem

Leczenie objawowe. Zgłoś się do szpitala i powiedz, że objawy wystąpiły nagle godzinę wcześniej. Wtedy cię przyjmą i bardzo szybko zlecą ci pełne konsultacje kardiologiczne i neurologiczne, a przy okazji pociągnie to za sobą cały szereg badań (od echo serca, przez TK głowy i na badaniu EKG nie kończąc).

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA