Pasjonat

4-HO-MIPT - Tabletki

268 postów w tym temacie

@luks1985 4-ho-mipt jest częściowym agonistą receptorów serotoninowych 5-HT1A i 5-HT2A. O to Ci chodziło?

Sorry ze dopiero teraz 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A i jeszcze ciekawa rzecz odnośnie psychodelików w ogóle, alkoholików zdecydowanie słabiej klepią. Po litrze wódy mało co człowieka zaskoczy hehe. Pewnie serotoniny to mają jak na lekarstwo.

@luks1985 to co znajduję się u nas w trzewiach ma kolosalne znaczenie, zgadzam się. Przez eksperymenty z dieta niskowęglowodanową, nabawiłem się refluxow, poparzeń przełyku. Dodatkowo mogę strawić gwoździe, szkło, więc marna tabletka ma małe szanse. Odwrócenie tego zajęło w chuj czasu, ale nadal oralnie zapodany towar bez osłonki klepie słabiej.

Bombki w chusteczkach, chlebku miały sens głębszy się okazuje po latach, nie dość że zęby ,przełyk się oszczędzało, to jeszcze zmyłka dla soków trawiennych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiecie ze to gowno wyskakuje na testach policyjnych jako meta amfetamina i feta xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
53 minut temu, dzontyd napisał:

wiecie ze to gowno wyskakuje na testach policyjnych jako meta amfetamina i feta xD

Trypt AMINA

amfet AMINA

metamfet AMINA

Na H bylo glosno jak 5Htp (hydroxytryptoAMINA) wyszla jako  amph

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, dzontyd napisał:

Złóż pismo o dokładne przebadanie substancji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, Pasjonat napisał:

Złóż pismo o dokładne przebadanie substancji.

wiem zlozylem. ALe i tak wjazd na chate byl xD 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A propos tematu bodyload'u, to występuje on u mnie zawsze i mogę go określić jako "delikatny, aczkolwiek wkurwiający i nieprzyjemny wpierdol". Co zrobić... ;)

Co do efektów, to badając stimy i benzo regularnie (codziennie) od dłuższego czasu, mogę zauważyć, iż po jednym pill'sie praktycznie nie mam żadnych psajko-efektów stricte wizualnych (jedynie nachodzą mnie "psajko-przemyślenia" xD) ale jednak w mózg trafia dosyć sporego rozmiaru bombka serotoninowa, czyt. kolosalne podniesienie dobrego samopoczucia, humoru itp. Natomiast już w przypadku 2 pill'ów badania naprawdę czasem wykraczają poza moje oczekiwania, czyt. wszystkie kryteria jakie powinna spełniać podczas badań miprocyna są jak najbardziej spełnione.

Ani razu, pomimo naprawdę długich badań (stimy + benzo), praktycznie nie odnotowałem sytuacji, kiedy to odczynnik w ogóle by w żaden sposób nie zareagował na obiekcie badań :D

Czy przy takim (wiem, że jakby nie patrzeć, delikatnie mówiąc, nieprawidłowym trybie badań i ich częstotliwości, szczególnie bez jakichkolwiek przerw na regenerację czegokolwiek w sumie i naprawdę długim już okresie ich badań, który ciężko mi przybliżyć nawet.. "dzięki benzo ofkors!" :E), poza suplementacją, klasycznego bądź nie, zestawu witamin i minerałów (czyt. pierdyliard tabletek dziennie, ze szczególnym naciskiem na magnez, witaminę C, E i B-complex), warto w ogóle dołożyć do tego tyrozynę i tryptofan, czy mija się to z celem (do czasu zakończenia badań bądź choćby dłuższej przerwy)? A i również na liście ów zestawu (już suplementowanego) mam lecytynę, która również nie wiem, czy spełnia w ogóle swoje zadanie przy takich okolicznościach... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uzupelnic wapn, potas i inozytol. Do tego lizyna

Opisz cel i co masz w powyzszym temacie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 godzin temu, Psychotrip napisał:

@HardCracks rozladania?:D ja nawet nie wiem o co chodzi :D

rozlania odprezenia, rozplyniecia kanapowego, pelnego luzu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No wlasnie tez tego uswiadczylem, substancja wydaje sie malo paranoiczna bezpieczna, nawet bez benzo mozna do niej zasiadac, tylko te cienie katem oka juz zaczely mnie wkurwiac lataly jak jakies duchy :) ale uspic sie po tym to masakra, niby lezysz jest ci dobrze no ale ile tak mozna do 7 rano? dlatego ostatnia z kolejnych badan nad 4 ho mipitem znow skonczyla sie tabsa klonazolamu co tez nie uspilo tak od razu, trzeba bylo sie pomeczyc :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wczoraj jednego tabsa od pasjo i troche grzybkow, a trzy dni temu to w sumie dwa tabsy ale wtedy to lekki podklad z benzo byl, ale teraz zauwazylem ze jest zbedny, ale za kazdym razem sie rozplywam po tym czy z benzo czy nie, a ogolnie po grzybach to ja juz jakies wkrety krzywe zawsze lapalem, a tu po ho mipicie czuje ze nic mi nie grozi moge nawet w nocy po krzakach lazic

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się już tak 'polubiłem' z homiptem że zasypiam bez problemów pare h po peaku.

Gorzej z dużymi ilościami lizergamidów :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz