Pasjonat

4-HO-MIPT - Tabletki

268 postów w tym temacie

W tym temacie prosimy o opinie oraz sugestie na temat 4-HO-MIPT w tabletkach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to ktoś zajebie dwa pillsy i finito :) Pozdrawiam odważnych. Mówię o dwóch na raz!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mogę nawet porównać bo mam 0.2 w prochu :)

Herbitusin nie bądź taki pewny ze nie da rady ;)pozdrawiam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

25mg czyli 0.05 ml objętości to idealna porcja pod piwerko :E

Optimum :E  zawsze można dopalić dorzucić coś jeszcze ...

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mówię że jak któryś as zarzuci od razu dwie na raz - czyli 50mg na raz, przy jednym rozdaniu to go nie ma. Chyba, że już wcześniej miał przygody z tryptaminami - to może i da rade.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie. 4 HO MIPT jest najlepszy z psajko teraz co jest aktualnie. Wizualnie niszczy wszystkie blottery.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

herbitussin ma rację. Potwierdzam. Mój rekord to 33mg i nie nazwałbym tego przyjemnym tripem. Lepsza nazwa to Hiroszima :E. Jeśli ktoś kto nie miał kontaktu z takimi rzeczami przyjąłby 50mg to na bank by się to skończyło karetką. Jednakże forma podania sama wskazuje dawkę: 1pill - jedna porcja. Ciekawi mnie tylko czy ten sam sort co demoona bo ja mam jeszcze 1g od wilków(z opisów wnioskuję, że ten sam sort) i jakoś mnie nie ciągnie żeby to ruszać. Ogólnie spróbowałbym sortu z innego źródła bo jak dla mnie ten jest zanieczyszczony. Rozpierdala bebechy. Nie wierzę, że coś co tak rozpierdala organizm cieszyłoby się taką popularnością.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@herbitussin

Ja się przymierzam niedługo do 100mg bo na oko 50mg jakoś nie złożyło mnie tak jak chciałem ale pomimo tego było czuć wyostrzenie kolorów, zmysłów, fala ciepła itp , ogólnie fajnie ale nie to czego oczekiwalem , tak wiec nie mowie ze jest zła ale czuć potencjal :D 

Może dlatego ze wczesniej zarlem blottery, ale watpie żeby tolerka krzyżowa miała na to na wpływ bo to 2 odmienne substancje 

Najlepsze jest to ze w ogóle bodyloadu nie odczuwalem no poza bólem w udach hahah , nie wiem może mam jakiś organizm fajny :E 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie dwie odmienne, a właśnie podobne i między wszystkimi psychodelikami zachodzi mniejsza lub większa tolerancja krzyżowa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi się wydaje ze właśnie nie są podobne, widać to nawet po  IUPAC ale przekonany się na tolerce zerowej, no ciekawe czy klepnie lepiej na tolerancji zerowej od psychodelików :D 

Co innego np doc i np nbomy, bdf czy 2c-c itp, 

Lub heroina czy morfina :D

Te to na 100% zachodzą w tolerancję krzyzowa

Właśnie ciekawy jestem, od paru dni nie jem nic i czekam do jakiś 14dni, na pewno wystarczy, ciekaw  jestem tego homipta na tolerancji zerowej, bo tak ja fajnie opisujecie ze wizualizacje itp juz po 30mg a ja po 50mg miałem tylko zajebiste wyostrzenje kolorow jakbym zalozyl okulary takie wyoetrzajace :E , wyostrzenie zmysłów itp , ma potencjał ta substancja nie powiem ze nie , tylko nie miałem zadnych halunow, byc moze przez ta tolerancje krzyzowa , albo może mnie w ogóle nie kopie tak jak powinno? Nie wiem, przekonamy się za tydzień i Ci napisze co i jak :E 

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie się różnią bo ho-mipt to tryptamina, a doc to psychodeliczna amfetamina. Wiadomo na pewno lepiej kopnie doc po ho-mipcie niż np. po 2cb. Różne psychodeliki działają na różne receptory, ale psychodeliczny efekt (a chyba na tym ci zależy, a nie np. na stymulacji) jest spowodowany agonizmem receptora 5ht2a bodajże, więc jak się wyjebiesz z serotoniny jedną substancją to druga cię nie kopnie jak nie zregenerujesz zasobów. Nie ma opcji.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Być może , pewnie doc , lizergi działają na serotonine tak samo jak i tryptaminy, ale tego nie wiem na 100% a niechce mi się sprawdzac :D

Jak tak to może być prawda ze wyjeb*lem z serotoniny i mnie tak bardzo nie koplo tak jak powinno 

Pozostaje czekać , stestuje za niedlugo i Ci dam znać czy weszło lepiej niż wtedy :D 

Tylko jestem ciekaw, kiedyś zjadlem te MDM pills na totalnie zerowej tolerce od wszystkiego przez jakis rok, i nic poza bólem w lydce przez pare h nie uswiadczylem :E 

A podobno tez tam były tryptaminki, raczej na pewno bo proch był bezowaty taki :D 

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Macie rację chłopaki i jeden i drugi ma trochę racji. Może to też zależy od sortu, ja mówię konkretnie o tym samym co @RaulDuke 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Testował już ktoś pigułki z miptem od pasjonata? Jak się ma do innych sortów?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja to po ostatnim zamówieniu, gdzie ani jedne ani drugie pille nie były dobre wolę tym razem poczekać na opinię :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

....jakieś opinie na temat tego sortu ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurwa jest moc po 1.. Wcześniej brałem mdma vizuala od maga efekt kurwa ten sen szok 1 tabs 2h już mnie trzyma w takiej vixie pies jak sarenka wyglada

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Witam1990 Dostosowaliśmy moc swoich odczynników do standardów które powinny zadowalać chemików obecnych na forum :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zamowilem 100 tabsow dostalem 25... Ogolenie pixy mega zajebiste naprawde i mam nadzieje ze vendor mnie nie oszuka :(( 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Vendor obiecal zalatwic sprawe wiec jestem dobre nadzieje. Odnosnie pilli bez kitu 10/10 jezeli chodzi  i o jakosc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz