Skocz do zawartości
Pasjonat

4-HO-MIPT - Tabletki

Polecane posty

Ja mówię że jak któryś as zarzuci od razu dwie na raz - czyli 50mg na raz, przy jednym rozdaniu to go nie ma. Chyba, że już wcześniej miał przygody z tryptaminami - to może i da rade.

Gość nabijajwiadro

Dokładnie. 4 HO MIPT jest najlepszy z psajko teraz co jest aktualnie. Wizualnie niszczy wszystkie blottery.

herbitussin ma rację. Potwierdzam. Mój rekord to 33mg i nie nazwałbym tego przyjemnym tripem. Lepsza nazwa to Hiroszima :E. Jeśli ktoś kto nie miał kontaktu z takimi rzeczami przyjąłby 50mg to na bank by się to skończyło karetką. Jednakże forma podania sama wskazuje dawkę: 1pill - jedna porcja. Ciekawi mnie tylko czy ten sam sort co demoona bo ja mam jeszcze 1g od wilków(z opisów wnioskuję, że ten sam sort) i jakoś mnie nie ciągnie żeby to ruszać. Ogólnie spróbowałbym sortu z innego źródła bo jak dla mnie ten jest zanieczyszczony. Rozpierdala bebechy. Nie wierzę, że coś co tak rozpierdala organizm cieszyłoby się taką popularnością.

@herbitussin

Ja się przymierzam niedługo do 100mg bo na oko 50mg jakoś nie złożyło mnie tak jak chciałem ale pomimo tego było czuć wyostrzenie kolorów, zmysłów, fala ciepła itp , ogólnie fajnie ale nie to czego oczekiwalem , tak wiec nie mowie ze jest zła ale czuć potencjal :D 

Może dlatego ze wczesniej zarlem blottery, ale watpie żeby tolerka krzyżowa miała na to na wpływ bo to 2 odmienne substancje 

Najlepsze jest to ze w ogóle bodyloadu nie odczuwalem no poza bólem w udach hahah , nie wiem może mam jakiś organizm fajny :E 

Mi się wydaje ze właśnie nie są podobne, widać to nawet po  IUPAC ale przekonany się na tolerce zerowej, no ciekawe czy klepnie lepiej na tolerancji zerowej od psychodelików :D 

Co innego np doc i np nbomy, bdf czy 2c-c itp, 

Lub heroina czy morfina :D

Te to na 100% zachodzą w tolerancję krzyzowa

Właśnie ciekawy jestem, od paru dni nie jem nic i czekam do jakiś 14dni, na pewno wystarczy, ciekaw  jestem tego homipta na tolerancji zerowej, bo tak ja fajnie opisujecie ze wizualizacje itp juz po 30mg a ja po 50mg miałem tylko zajebiste wyostrzenje kolorow jakbym zalozyl okulary takie wyoetrzajace :E , wyostrzenie zmysłów itp , ma potencjał ta substancja nie powiem ze nie , tylko nie miałem zadnych halunow, byc moze przez ta tolerancje krzyzowa , albo może mnie w ogóle nie kopie tak jak powinno? Nie wiem, przekonamy się za tydzień i Ci napisze co i jak :E 

W sumie się różnią bo ho-mipt to tryptamina, a doc to psychodeliczna amfetamina. Wiadomo na pewno lepiej kopnie doc po ho-mipcie niż np. po 2cb. Różne psychodeliki działają na różne receptory, ale psychodeliczny efekt (a chyba na tym ci zależy, a nie np. na stymulacji) jest spowodowany agonizmem receptora 5ht2a bodajże, więc jak się wyjebiesz z serotoniny jedną substancją to druga cię nie kopnie jak nie zregenerujesz zasobów. Nie ma opcji.

Być może , pewnie doc , lizergi działają na serotonine tak samo jak i tryptaminy, ale tego nie wiem na 100% a niechce mi się sprawdzac :D

Jak tak to może być prawda ze wyjeb*lem z serotoniny i mnie tak bardzo nie koplo tak jak powinno 

Pozostaje czekać , stestuje za niedlugo i Ci dam znać czy weszło lepiej niż wtedy :D 

Tylko jestem ciekaw, kiedyś zjadlem te MDM pills na totalnie zerowej tolerce od wszystkiego przez jakis rok, i nic poza bólem w lydce przez pare h nie uswiadczylem :E 

A podobno tez tam były tryptaminki, raczej na pewno bo proch był bezowaty taki :D 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA