Skocz do zawartości
Pasjonat.cc

Clonazolam

Polecane posty

Wszystko si! Substancja aktywna. Sprawdza się idealnie na zjazdy. Ostrożnie z dawkowaniem; u osoby bez większej tolerancji na benzo jedna czwarta tabletki spowodowała stan - cytuję z wiadomości tekstowej - "nie umiem kubka ale czuję się zajebiście". Dalszy komentarz uważam za zbędny :chong: 

Przyleciało 50 z prędkością światła. + sampel o który poprosiłem, dziękówka.  Pełen wór klona to taki satysfakcjonujący widok. :D

1 tab poleciał. Miazga, c-lam jak sie patrzy. Jakość a cena - 10/10.

Gorąco polecam kloniarzom :E

@Pasjonat, a myślałeś nad osobnym kolorem dla każdego benzo? Te PCM żółte, homipt zielony, a wszystkie benzo takie same smutne szare. A taki diclazepam mógłby być np. niebieski, a klony czerwone - kolor ostrzegawczy bo to mocna menda :E

keep it up

Sorry, ale ciągnąć offtop, równocześnie reklamując phenazepam, wskutek podobnej pomyłki (miał być badany diclazepam), cały dzień szczurki nie wynurzyły mordek z norek, bardzo smacznie śpiąc. A po badaniach clonazolamu, którego to wątek w końcu się tyczy, śmiało można stwierdzić, że również zwala z nóg (cały pill ofkors) ale na swój specyficzny sposób ;) nie ujawniając szczegółów, gorąco zachęcamy do badań! ;)

Zdecydowany lider, oraz w sumie jedyny (dla mnie) opłacalny, 2 tabletki w dzień powinny zapewnić naprawdę sporą dozę przyjemności, wyluzowania i polepszenia samooceny. Rekreacyjnie to tylko klonazolam, działa dobrze społecznie. Drugie miejsce u mnie zajmuje etizolam, chociaż działanie cięzko wyczuwalne, bardziej w tle to działa skutecznie jako usypiacz, no i ten króciutki jak na benzo okres półtrwania. Podsumowując klonazolam best of the best jeżeli chodzi o działanie, jak również potencjał uzależniający. Bez szpitalne odstawienie po półrocznym stosowaniu... It's a longshot. Nie mniej dobrze mieć to w apteczce, ostatnio uratowało mnie to przed ugotowaniem mózgu i za pewne kolejną wizytą w psychiatryku w efekcie zmiksowania 1P-LSD (był to mój pierwszy raz, po 3h było słabo) z miprocyną (dosyć mi już znaną, w tym roku poszło 30-40 tab.) - wtedy zaczął się koszmar. Szybkie pogryzienie kilku klonazolamów po kilkunastu minutach mocno osłabiło działanie psychodelików i pozwoliło mi zachować względny spokój. Nadaje się też na pierwszy dzień po odstawieniu czarodzieja po kilkudniowym ciągu. Podsumowując, mocniejszego benzo w tej chwili nie znajdziecie. Lek na wszystko, ale starajcie się stosować tylko w razie potrzeby bo później kurewsko trudno z tego wyjść.

PS niezbyt na temat sortu z @Pasjonat , od niego zamawiałem tylko etizolam, fenazepam i flubromazepam, ale nie wiedzieć czemu nie mogę dodawać postów w innych działach niż partnerskie.

Bardzo dobre brzmi idealne działanie. Znam sie z benzo od lat ale nigdy nie używam w ciagach bo nie lubię zamulenia a raz na jakiś czas przy odstawieniu opio lub stymulantow i to tez rzadko ze 2 razy w miesiącu Max. Dziś pierwszy raz na próbę wziąłem 0.25 i po godzinie znowu 0.25 w mixie z fentem nie robię takich mixow ale dostalem w gratisów i chcialem zobaczyc co jest grane i jest super. Długo sie rozkręca ale pelen relax rozluźnienie euforia noody wyjebka na wssystko i spokój w głowie. Ma to sens tylko jak sie weźmie raz na jakiś czas. Na zjebe i odstawienie bedzie git.

Zjadlem na trzy razy jedna tabse, troche smutne i przymulajace to benzo, dlatego postanowilem dorzucic homipita do pieca, i piwko, piekny stan, pelen spokoj, rozlany jak po mdma kazdy miesien rozluzniony, to benzo da sie kontrolowac przy phenazepamie szatanie, klonazolam to taki diabelek, bo jednak checi sa zeby czyms sie dojebac. No a o homipicie od pasjonata wspomnialem juz w watku o nim, strzal w dziesiatke, tego szukalem po delegalizacji 4 aco dmt

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA