Pasjonat

Molly - Analog MDMA

93 postów w tym temacie

Nie ma w nich jakiegoś aromatu ? bo pachną trochę tak słodko (wiśniami?), albo to ja mam nos dziwny :wacko:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, -=ShaDoW=- napisał:

Nie ma w nich jakiegoś aromatu ? bo pachną trochę tak słodko (wiśniami?), albo to ja mam nos dziwny :wacko:

To prawda. Molly jest nasączone wiśniowym aromatem :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lądują się dobrze sniffem tylko kapie potem na czerwono z nosa,działanie skromne polecam vendorze podkręcić skład ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 godzin temu, sewciu95 napisał:

Lądują się dobrze sniffem tylko kapie potem na czerwono z nosa,działanie skromne polecam vendorze podkręcić skład ;)

co ty BF na nosa ładujesz tylko marnowanie towaru

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 godzin temu, sewciu95 napisał:

działanie skromne polecam vendorze podkręcić skład ;)

Odczynnik nie bez powodu został przygotowany w takiej formie a nie w innej :) stąd zapewne inne działanie niż zamierzone.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to coś czuję, że w piątek testy będą na tym specyfiku :D

Dlatego robią pixy, żeby to jeść a nie sniffować. Rozumiem jak czasem sklep robi pixa i jest opis: 4-cmc to wiadomo co i jak. Ale tutaj to oral to oral a nie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Testowana Molly

Na szybko tabletka koloru intensywny róż, organoleptycznie nakrapiana aromatem wiśniowym, bardzo intensywnym, większa od aptecznego klonazepamu.

Dawkowanie:

Zarzucona na początku pod język, smak intensywny wiśniowy aromat, bardzo charakterystyczny i wyczuwalny, jednak gorycz dochodząca chwilę później psuje cały smak cukierka.

Efekty działania:

Pastylka wchłonięta w całości po 20 minutach czuć działanie, narastający niepokój pocące się dłonie do tego w gratisie nieprzyjemny uścisk w oczy, Po 10 min stan się stabilizuje dając lekką poprawę humoru, rozluźnienie i całkiem ciekawską empatię.

To tyle z głównych efektów, nie odnotowano większej euforii czy znacznego wzrostu libido. Stan utrzymuje się długo, ponad 1,5 godziny, pozostawiając niepokój i uścisk u głowie. Postrzelenie jeszcze występuje powyżej 2 godzin

Podsumowanie:

Produkt aktywny jednak nie wiem jak go do końca ocenić, może zbyt mała dawka przyjęta przez laboranta,

Inne:

Warunki badań, też nie były optymalne sam laborant z bardzo zepsutym humorem.

Edit: Ucisk w oczach pozostaje, dodam do tego bardzo rozszerzone źrenice.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eksperyment chemiczny rozpoczęty :chong: edit pojawi sie po badaniach (choć jak już się odpaliłem to nie wiadomo ile to potrwa :unsure:)
@Pasjonat ten smak dodaje uroku i niebywałej orginalności, szególnie jak na te czasy. Idąc za tym tropem nasuwa sie mi jedno pytanie - jaki smak ma Willy ? :huh:

O 21.11.2016o20:34, Pasjonat napisał:

To prawda. Molly jest nasączone wiśniowym aromatem :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Seds dziękujemy za opinie, dawki odczynników są dostosowane uniwersalnie, aby badania mógł prowadzić również niedoświadczony chemik. Być może tak jak napisałeś, większa ilość odczynnika sprawdziłaby się w badaniach.

@-=ShaDoW=-  Willy nie ma niestety smaku, jednak szykujemy 2 odsłonę willego, napiszcie w temacie propozycji jaki chcielibyście smak :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Pasjonat napisał:

@Seds dziękujemy za opinie, dawki odczynników są dostosowane uniwersalnie, aby badania mógł prowadzić również niedoświadczony chemik. Być może tak jak napisałeś, większa ilość odczynnika sprawdziłaby się w badaniach.

@-=ShaDoW=-  Willy nie ma niestety smaku, jednak szykujemy 2 odsłonę willego, napiszcie w temacie propozycji jaki chcielibyście smak :) 

to ma działać a nie smakować :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
50 minut temu, Vanish123 napisał:

Po co robić smak jak i tak się pixa powinno polykać :P

mozes se pocycać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 24.11.2016o11:05, Pasjonat napisał:

Wnioskuję, że jeżeli obiekt badań waży sporo poniżej przeciętnej, można spokojnie zaaplikować tabletkę w całości? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• REKLAMA