Skocz do zawartości
Pasjonat

HEX-EN

Polecane posty

Aktualny sort suchy jak pieprz, przy aplikacji per klama czuć jakby ktoś nam pył do buzi wpierdalał. Zapycha nos też bez problemu. W działaniu wydaję się ciut słabszy od poprzedniego sortu, ale to może oznaka że brak zwiększyć dawki a niekoniecznie oznaka słabego sortu.

jest tak pudrowaty że mam dzisiaj pomysł żeby za zgodą partnerki(ostatni lodzik był zajebisty:p) zaaplikować do vaginalnie za pośrednictwem języka:) mocniejsze czyli zakazane środki czynią podobno kobietom cuda tym sposobem aplikacji.Co myślicie?

drNefario lubi to

wczoraj nie bylo cipciania:( znalazła zakitrana kasę zwinieta w skarpetkach i awantura:( dzięki za pomysł,jak dzis będą okoliczności to spróbuję bom ciekaw nowych doznań:) no i cóż,sildenafil chyba bo z drugim strzałem są coraz częściej problemy.a juz myślałem ze jeszcze z pięć lat mam do tego momentu.Chyba w aptece jest:p

jak dla mne ten sort to taka małoadreanlinowa wersja hexa. Nie męczy nie schizuje jak ine sorty i jest bardzo przyjemny w użytkowaniu. można walić i walić a kardiozwały nie uświadczyłem. Jedyny hex który jest jak dla mnie warty spośród innych sortów. poprostu czysta przyjemność. Każda dożutka sprawia że czujesz się jak młody Bóg! Taka Ketonowa Kokaina!. Jedyny minus to aki że trzeba trochę więcej doładować niż zwykłego hexa, ale warto dla fazy!

Edytowano przez sibupek
Pampersen i Pasjonat lubią to

Pasjonat po drugim zamówieniu zdecydowanie zostaje moim stałym dostawcą odczynników :D
Co do Hexa - osobiście nawet większy sniff nie wywołuje na mnie efektu innego niż szybsze serducho, vape natomiast daje cudowne euforyczne otępienie + zostawia kardio w przyzwoitej normie. Liquid wykonany metodą opisaną na forum. Pierwsze efekty już po około 10 minutach, skuteczne podtrzymywane przez serie: 3 duże buchy z  eszluga co 20 minut . Za tą cenę jak najbardziej polecam!

Pasjonat lubi to

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA