Skocz do zawartości
Pasjonat

HEX-EN

Polecane posty

Witam,

Jest jak najbardziej aktywny, śmiało polecam. W postaci potocznie nazywanego śniegu - cieszy się w mojej krainie dużą obfitością jak też zainteresowaniem. Wydaje mi się, że plusem jest przy sniffie brak wyraźnego spływu, za to działanie tą metodą jest tradycjonalne i nie ma zastrzeżeń. Smażyć też najbardziej;) dla osób preferujących ten sposób mogę napisać tylko więcej ognia! ;D

dostalem w gratisie, ale nie pisze bo dostalem, pisze zeby sie z Wami podzielic. Po pierwsze dziala, po drugie dziala jak dla mnie bardzo fajnie :D wzialem 2 male sniffy (do kazdej dziury 1) i mam radykalna poprawe nastroju, zero telepawy, chec do wszystkiego... nie wiem jak we wiekszej dawce, ale mi ta wystarczy, nawet oslona w postaci eti sie nie przyda (narazie)... zobaczymy co przyniesie wieczor.

jestem zadowolony (po pierwszej sesji)

Gość

To i ja coś dodam na temat tego rcka,

Zaznaczam, że tolerka prawie zerowa, posypane dwa szczury na oko 80 mg zapewniły bardzo miłe niecałe 2 godziny lotu (przy obecnych rc to naprawdę dobry czas działania)

Tak więc produkt jak najbardziej aktywny, miły w działaniu - subtelna stymulacja nie wyrywająca z kapci ale i tez nutka euforii w tle ;) chęć robienia czegoś konstruktywnego, muzyka wchodzi bardzo fajnie a co do zjazdu to po jednorazowej dawce prawie nieodczuwalny oraz nie ma dużej chęci na dorzutke.

Produkt jak dla mnie 5/5.

tak pikawa po tej substancji, zapierdala niemalże prędkością światła, i za pewne większość osób mi powie, że miała już monty z serduszkiem po hex-en. bo to produkt na małe dawki, i nie na mettingi.

Siemanko, czas aby wreszcie coś napisać :)

Na pierwszy strzał poszedł henio, na wstepie napiszę, polecam jak najbardziej, nie będę się rozpisywał o pracy sklepu bo to nie miejsce na to ale ogromny + dla nich ;) Poniżej krótki raport dla chętnych wiedzy:

Substancja: HEX-EN

Wyląd: Kystaliczny puder (śnieżek)

Tolerancja: nie za wysoka lecz nie zerowa, loty srogie lecz nie częste (już) :D Drugie w życiu                         spotkanie z Henrykiem.

18:28- Sniff (80-100mg na oko) lekki, bezbolesny, spływ delikatny, lekko kwaśny smak.

18:30- Ciarki ciarki ciarki :)

18:32- Wyraźne odrętwienie, jamy ustnej oraz nosa co wskazuje na dobrą jakość. Przyśpieszenie            akcji serca.

18:35- Nieodparta chęć na robienie czegoś, na tamtą chwilę zająłem się pisaniem.

18:45- Zdecydowanie weszło :D odczuwam delikatne drgawki, muzyka wydaje sie grać coraz                głośniej, czuć lekką euforie lecz na granicy placebo. Uczucie które nazwałbym                              konstruktywną stymulacją ;) I Like It :D

19:00- Peak chyba minął lecz efekty czuję nadal, jestem rozpędzony niczym TGV :P

21:30- To koniec, odczuwam zmęczenie i lekką ochotę na dorzutke, co też uczynilem.

Kilka kolejnych dawek stosunkowo podobnych później zwiększane co jakiś czas. Sen ten trwał jakieś 3 doby więc nie bd pisał książki. 

Generalnie bardzo fajna substancja lecz trzeba uważać na tzw. ciąg, mnie wciąga bardzo, po 20 godzinie nomalny objaw rozmycia obazu co mnie badzo irytuje. Na koniec warto także wyposażyć się jakieś benzo czy MJ na usokojenie bo ciężko zasnąć ;) 

Trochę mi zeszło to skrobnąć ale uderzanie kilka razy w jeden klawisz i patrzenie czy sie pojawiła litrka to droga przez mękę. :/ 

Szukałem własnie takiego hex-enu(chodzi o te znieczulenie), chyba zamówię 1g na sprawdzenie sprzedawcy.

Miał ktoś jakieś omamy ?

Po kilkunastu godzinach snu przy niemalych dawkach rozmywa sie obraz, przynajmniej u mnie.

Po 3 dniach odpaliłem MJ na uspokojenie po czym doświadczyłem lekkich omamów, generalnie pojawiały się jakby postacie (cienie) w tzw kącie oka, czyli tam gdzie akurat nie patrzysz, lecz sądzę że to przez zmęczenie.

Henia polecam ;)

Hexen aktywny jak najbardziej.

Użyte 200mg(nie patrzec na moje dawki!) daly niezłego speeda,stymulacja trwala okolo poltorej godziny,zjazd leciutki...

Hexen tani,wcale nie jest zly....myśle ze za tą cene moge śmiało polecic ;) 

Pozdrawiam.

Gość

Ja próbowałem tego hexena, i przyznam, że fajna substancja. Normalnie stronię od speedów, wole eufo, ale Heniek jest naprawdę w porządku. Stosunkowo małe dawki (ok.30-40mg), bo nie chciałbym stracić głowy :D Fajne wejście, lekko zdrętwiało mi trochę twarzy i miałem ochotę do wszystkich napisać, z kimś koniecznie porozmawiać :E Później stwierdziłem, że szkoda zmarnować potencjału tej substancji, ponieważ miałem takiego fokusa to grałem jak jakiś Pasha czy inne Snaxy :D Po kilku godzinach, chciałem pójść spać, ale nie, nie, nie.. Nie ma tak łatwo ;x Polecam mieć jakąś ''deske ratunku'', bo sen o nas zapomina po tym odczynniku :D 

Podsumowując polecam, kupujcie i bierzcie  z tego wszyscy :E 

Hex

Dawka: +/-50mg po 20min dociągnąłem jeszcze ze 40mg :E 

Działanie: No jak na Hexa przystało. Ciary, ciary, ciary, substancja jest świetna. Po 10 minutach od podania poczułem się świetnie. Substancja bardzo długo trzyma, chyba znowu wrócę do stimów. Świetny produkt za na prawdę śmieszne pieniądze. Chęć robienia wszystkiego w końcu ogarnąłem syf na biurku i pod nim, posprzątałem w kanciapie. Tak powinien wyglądać każdy stim. Świetne, to już drugi Heniek który tak zajebiście na mnie działa. Przede wszystkim nie robi kisielu w głowie, jak inne droższe sorty.

ROA: Sniff

Czas działania: To dobre 1,5-2h takiego dopaminowego szaleństwa.

Wygląd: To taki śnieżek błyszczący jak kiedyś wyglądał eth-cat od kolka w 2012 roku.

Zjazd: Zjazd delikatny jak przy każdym stimie, eti 1mg, śpię jak dziecko.

Ogólna ocena: No chyba jeden z lepszych Heńków, nie pierdoli po głowię, można po nim wyjść do ludzi, oczywiście delikatnie spizgany byłem nie powiem ale bez większych przypałów.

9/10 bo król jest tylko jeden.

TEST II mój zaprzyjaźniony ziomek.

Hex

Dawka: 150mg

ROA: Sniff

Działanie: Huuh wystrzał jak skurwysyn, pytając go "jak tam?" odpowiadał bardzo szybko i mówił mi "żebym mu nie przeszkadzał bo cumuje do ISS proszę otworzyć śluzę" :P Oczywiście wszystko dla żartów on już taki jest postrzelony. Potwierdzam HEX w dużych dawkach daje zajebistą euforię. 

Wygląd: Jak wyżej.

Zjazd: Tutaj już wystąpiła silna chęć na dorzutkę, nie odpuścił pierdolony :E  Pewnie gdzieś tam jeszcze lata.

Ocena taka sama.

Na prawdę ten hex jest jakiś inny, daje to poczucie zajebistości jakie kiedyś dawała amfetamina(nie ta obecna tylko ta z 2006) jest świetnie i paranoi po tym nie uświadczyłem żadnych. 

Polecam, asot.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA