Skocz do zawartości
Pasjonat

3-CMC

Polecane posty

kurwa morda, no nie wiem , zamawiałem w sierpniu 1g-5g klepał, zamowiłem 25g i.. kazdy szczur i ja mowil ze nie dziala/klepie jedlismy linie po 500 mg i nic zero a spać nikt nie mógł. Skusze się teraz i dam recke...

@ ************* zamowilem, znajac pasjonata ***********************************************************************************************

Edytowano przez Wojt
Przy drugim razie bedzie warn.

15 godzin temu, szymAK47 napisał:

kurwa morda, no nie wiem , zamawiałem w sierpniu 1g-5g klepał, zamowiłem 25g i.. kazdy szczur i ja mowil ze nie dziala/klepie jedlismy linie po 500 mg i nic zero a spać nikt nie mógł. Skusze się teraz i dam recke...

@ ******************** zamowilem, znajac pasjonata ***********************************************************************************

Kura facet pisali już milion razy. Nie pisz kiedy zamawiałem, kiedy dotarło i jak to jest pakowane. Rozumiesz, że można naruchac przypał komuś? 

Edytowano przez Wojt
szymAK47 lubi to

Witam niech się ktoś jeszcze wypowie na temat zwykłego 3cmc. Zamówiłem obecny sort ale szczerze mam pewne obawy co do tego co dostanę. Dwukrotnie tylko zamawiałem u pasjonata i dwa razy dostałem coś innego niż w zamówieniu...Teraz nie wiem czego się spodziewać ale daję szanse vendorowi

33 minuty temu, prezydent napisał:

A jest sens mieszania zwykłego 3cmc i golda?  Kombinował ktoś ?

Raczej nic ci nie Będzie jak zmiksujesz . Sypnij po 100 z każdego pierdolnij i opisz :D

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA