Skocz do zawartości
Pasjonat

3-CMC

Polecane posty

2 godziny temu, Cielu7 napisał:

Czemu mój post o tym ze zamówiłem został skasowany ?

Może narusza Regulamin ponieważ post sam w sobie posiada datę i godzinę a jak dobrze powinniśmy wiedzieć daty zamówienia nie podajemy ;)

Dziś ziomeczek podesłał mi troszke wiecej info:

"Ten sort 3cmc od Pasjonatów działa bardziej euforycznie,jest dobry ale to taka troche leniwa faza bez stymulacjii. Myslałem że będzie troche speeda bo większosc sortow 3cmc na rynku działało lekko euforycznie + speedzik a tu tylko działanie euforyczne. Bez jakis większych problemów poszedłem spać. Na drugi dzień czułem sie tylko troche śpiący."

Taką dostałem od niego wiadomosc :)

Nie jestem ekspertem lecz moim skromnym zdaniem to chyba tak to powinno działać, 3 typowo eufo a 4 stym/eufo z przewagą na stymulacje, dlatego mix 3 i 4 jest miodzio :D 

25 minut temu, Mefsito napisał:

Nie jestem ekspertem lecz moim skromnym zdaniem to chyba tak to powinno działać, 3 typowo eufo a 4 stym/eufo z przewagą na stymulacje, dlatego mix 3 i 4 jest miodzio :D 

ja myslalem na odwrót :)\

4-glownie serotonina

3-sero/dopa

Gość

Jak prezentuje się obecne 3cmc od tego Vendora? Znakomicie ;) po szczurku 100 mg od razu wchodzi lekki dopaminowy rush z subtelną nutą serotoninowej euforii, działa bardzo przyjemnie, zero krzywych jazd, ale zaraz 3cmc i krzywe jazdy? :lol:

Jak najbardziej nadaje się jak i do klubu tak i do wyjścia na miasto.

Przy normalnym dawkowaniu efektów ubocznych nie uświadczyłem, zjazd możemy zapić melisą (żarcik) przy moich dawkach zwały nie uświadczyłem, nawet lekkiego pogorszenia nastroju ^_^

3 CMC całkiem spoko sorcik, przyjmowane w klame po 100 mg rozbudza organizm i psychikę w odpowiedni sposób ( tolerka słaba po miesiącu przerwy od RC) szczury zadowolone biegały po piwni słuchając klimatowych bitów. Dorzutki działają spoko. Jednak w skali od 1 do 10 opinia szczurów i moja to jakieś 6, trójka powinna działać za równo na dopaminę i sero, ten sort działa bardziej serotoninowo i deczko przymula użytkownika, może ze względu na to że użytkownicy nie wychodzili z laboratorium :P Ogólnie daje radę, pozdro ;)

Wlasnie testowane. 

Na poczatek odnosnie speeda. Nie ma pojebanej stymulacji co szczura bardzo cieszy.

Szczur ma rozjasniony umysl, jest zrelaksowany i ogolnie bardzo zadowolony. + za kontakt z vendorem, blyskawiczna wysylke no i oczywiscie za trojke ktora nie jest trucizna jak np. chwalona gdzie indziej bor ówka.

Chyba o to wlasnie chodzi wiec szczur was blaga trzymajcie standard. Trojka aktywna, na gust szczura idealna i cieszy fakt ze szczurowi nie ryje to banii o nosie krwawiacym nie wspominajac pod wzgledem toksycznosci. Oby szczur zawsze trafial na takie trojki. 

Od szczura 10/10 bo w 100% spelnilo oczekiwania. Jest to subiektywna ocena i opinia mojego zajebistego laboratyjnego szczura.

Ocena innych bardziej doswiadczonych szczurow laboratoryjnych czy oczekujacych chuj wie w mojej opinii czego ( moze szpital i ban na testy sie niektorym marzy) zapewne bedzie odbiegac od szczurzych doswiadczen. 

Pozdrawiam Pasjonata oby tak dalej

Ciekawe, bo zmixowane z 4cmc od predatora przypomniało mi lekko czasy dawnej trójki. Podkreślam tylko lekko :). Niestety nie testowałem samego więc nie mogę wypowiedzieć się obiektywnie.

Edit: Zapomniałem wspomnieć, że w tym tygodniu kilka razy poszedł DXM, więc może to zasługa zbitej tolerki.

Dostałem od @Pasjonat

3CMC - 1G

Jakość oceniam na dobra, sort dobry aktywny łatwo się przyjmuje nie pachnie jak GOLD lecz to mało ważne.

Libido urosło do takich rozmiarów ze....

Wysyłka -  12/10

Kontakt - 12/10

Jakość 8/10

Ten vendorzyna to naprawdę fajny gość ;)

Polecam!!!

-----_-----

Przyznam ze pospieszylem sie w recenzji 3cmc. Szczur byl po pierwszym peaku. Szczur bez doswiadczenia. I chlapnal 10/10 z poczatkowej podjarki. 

Ocene 3cmc zmieniam na 6/10 bo testujac 4cmc gold szczur sie przekonal ze moze byc lepiej. Co nie zmienia faktu ze 3cmc w dalszym ciągu godne polecenia. 

Gość Celebryta

Bardzo fajna 3 

Spływ mocno chemiczny ale bezbolesny Sniff 

150mg już robi robotę dobra euforia chęć robienia wszystkiego na raz gadatliwosc  delikatny rozmaz obrazu. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA