Skocz do zawartości
Pasjonat

4-CMC

Polecane posty

Dostalem sampla - duze, szarozolte krysztaly. fajnie wchodzi - z przytupem i co mnie zaciekawilo - stymulant ktory 'uspokaja'. ciekawy, zamowie wiecej napewno

Jeśli sort będzie cały czas taki sam to na prawdę polecam. :) Nie wiem jak wygląda sytuacja z "Gold" czy jak tam się ta 4 zwała ale ta standardowa jak najbardziej ok. 

Nazwa: 4-CMC - RICE

Od: Pasjonat

Ilość: sampel 0,3g

Wygląd: Przezroczyste mniejsze kryształki o lekkim żółtawym zabarwieniu, nawiązując do nazwy rzeczywiście kilka przypominało z kształtu ziarnka ryżu.

Dawkowanie:

Amator - 150-200mg

Zaawansowany - 200-300mg

Zawsze pamiętaj o wykonaniu próby alergicznej każdej substancji nawet tych, które znasz ale pochodzących z innych źródeł!

Unikaj dawkowania na oko!

Czas działania: 2 godzinki

Opis: Otwarto woreczek i wysypano na wagę, wyszło w przybliżeniu 300mg, dokładnie 290 z groszami. Zawinięto w chusteczkę i połknięto zapijając cytrynową Nestea :lol: Po 30 minutach zaczęło się rozkręcać, dość słabo na początku więc nie spodziewałem się niczego specjalnego, zwłaszcza po tak małej jak na mnie dawce, pale więc szluga i rozmyślam nad sensem życia, gdy tu nagle boom! :E Wleciało konkretnie nie oszczędzając nikogo i niczego. Konkretna euforia i aż mnie nosiło żeby sobie potańczyć ale nic na mieście się nie działo, więc skorzystałem z okazji i poogarniałem lekko w domu i pozamiatałem wywijając do DnB przy tym po świeżo wyczyszczonej podłodze :chong: Zjazdu żadnego nie uświadczyłem, wręcz przeciwnie nawet było coś co mógłbym określić mianem afterglow. 

Efekty działania: 

~psychiczne: serotoninowa euforia i empatia, inny odbiór muzyki i zniekształcenie w widzeniu

~fizyczne: średnia stymulacja, ciepełko przeszywające ciało :wub:

Zjazd: Brak

Wady i zalety: 

+ Klarowność działania

+ Bardzo dobra jakość na tle innych

- Brak

Podsumowanie:

Ryżowe 4-cmc mnie uwiodło swoim działaniem, dorównało działaniem sortowi innego vendora który nie tylko ja uważam za najlepszy na rynku. Jeśli to zrobiło taką dobrą robotę, nie mogę się doczekać aż będę miał okazje zasmakować w tak wychwalanym tutaj 4-CMC Gold. Dzięki @Pasjonatza sampelka, obiecałem opisać i o to jest recenzja :wub:

NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie.

Dla ciebie może okazać się za mocne!

Pamiętaj o tym!

Dobra psczka odebrana, to szybko na testy i tak pierwszy sniff ok 100mg musielem jakoś chodzić, no mija 5 min nic myślę za malo ale mija ok 15min i jest zajebiscie, mała dawka to laborant dal redę funkcjowac normalnie, później oraz 300 mg myślałem nie zadziała kolo godziny i nic wiec otwieram piwo w drodze do domu a tu czuć ze zadzialo, w domu 2 poprawki po ok 200 i jestem tak wyjebany ze masakra, spływ lajtowy nie zre nosa czy ścieżka ti gardła, peak po 1 dawce ok 40 min po nastepnych? 1.20  h może trochę więcej ogólnie 4/5 lekki plusem mi przypadło do gustu polecam

polecialo: 300mg

metoda badan: Oral

okoliczności: Przez ostatni tydzień podbita tolerka na cmc i stimy. Wieczór.

cechy

drobne krysztalki przezroczyste zapach swoisty smak gorzki

TEST I WYNIK

wejście po 20min. Działanie spać wyraźne w poprawie nastroju i zwiększenia czerpania przyjemności z wszystkiego dookola. Lekko fala na obrazie. Lekki nieogar ale to przyjemne. Peak pk40min całość ok 1,20godziny

OCENA 8,5 / 10

Gość Tabaluga PvvP

4cmc 

Ilość 1.05g

Wyglad to małe krysztalki i proch

Smak i zapach tylkowy dla tego cmc.

Dodam, ze ostatnie testy były trochę temu i w bardzo malych ilościach.

Testy zacząłem wieczorem.

Najedzony, wyspany w dobrym humorze :)

Usypany wąż 300mg

_______/ sruuu, siedzi.

Piecze, boli ale standard dla chlorowca.

Sciek ochydny trzeba było popic :)

Po 5 min czuć napływ euforii.

Papierosy lepiej sier pala.

Film nawet oglądałem ale nic nie rozumialem zbytnio.

Ogólnie jestem zadowolony

Czas dzialania 30-40min

Kolejne węże nie były aż tak intensywne jak dwa pierwsze.

Zwały nie doświadczyłem, poszlem spać.

Polecam 

Pozdrawiam @Pasjonat

Ilość 0.5g 

Wygląd :małe przezroczyste kryształki troszeczkę igiełkowe 

Dawkowanie 200mg w zwyż

Czas działania Ponad godzinę peak 30-40min

Sniff Bolesny spływ obleci chemiczny 

10min po Sniff bardzo mocny nie ogar mijający obraz chęć na papierosa 3x większą niż zwykle duza empatia chęć wygadania się ją to biegałem od kuchni do pokoju sprzatalem słuchałem muzyki mylem klatkę schodowa na raz :)

Wady nie zauważyłem potliwość przy zejściu 

Fajny odczynnik polecam 8.5/10 Pobierać załoga 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA