Skocz do zawartości
Bobik.

Sklep Pasjonat Ogólnie.

Polecane posty

Fakt, cenowo wygląda ciekawie. Kontakt bardzo dobry, nawet w późnych godzinach nocnych dostałem konkretne odpowiedzi na pytania zadane online.... ale za chuj nie rozumiem do czego Wy się zgłaszacie??! :E

Gość Tabaluga PvvP

@Pasjonat

Zglosze się i ja jak coś po sampelki :D

Ale zależy co by wzięło udział w takiej jak będzie :D

Nie wszystkie produkty w moim lab się mogą znaleźć.

czy ja wiem vendor odpowiada na pytania bardzo obszernie i nie kreci male ilosci niektórych produktow moga byc po prostu kwestia tego ze strona jest jeszcze nie skonczona bo po zapytaniu o wieksze ilosci dostalem odrazu odp ile wynosi cena za nie;) tak samo z samplqmi jedno pytanko i leci paczka z wybranymi odczynnikami :) pożyjemy zobaczymy narazie jestem milo zaskoczony stylistyka strony jaki i opakowaniami produktów :) jak i ciekawymi mixami jak analog mdma czy tez hmmm swoiste pakiety dla niej i dla niego ^^ fajnie sie to prezentuję jeżeli jakosc bedzie rownie zjawiskowa jak cala reszta i vendor okaże sie uczciwy może wyjdzie z tego cos fajnego.

Wolf, ty mówisz ze nie cpasz . A ja ciagle widze ze ty załadowany po szyje , tu d tu teraz. Wyślij jakieś sample..... :D

Godzinę temu, pauciak napisał:

chyba nigdy nic tak szybko do mnie doszło - duży plus za to :D

Pakowanie bez szału, ale jest ok.

sample:

f93W6aD.jpg

@pzdrJUREK analog wapowales?

Po 0,2 wysyłać masakra jeszcze do pauciaka..... Myślalem ze już tak małych sampli się nie wysyła.

3 kreski mu dali i on ma teraz się głowić co o tym napisać..... Jak sam nie wie co go tak wyjebalo Może to było zanim otwarl samary :D ? jednak tester ma przesrane...  Ja bym to odesłał że w żyłę nie ładuje , a minimum sniffuje 300mg. :D

Dokładnie pauciak co tu ocenić :)to mi nawet nosa nie zapcha hehe....znowu będę siedział i myślał czy wgl po tej 0.2 miałem jakąś zabawę. ..

A niektórzy piszą recke  0.2 z całym setingiem przed zarzutem oraz po zjeździe.

No ale gest jest ze strony vendora jakby nie było....chociaż po dzisiejszych samplach o wadze 5.4g to trochę śmieszne. ..

@szajba124 przeczyszczę sobie nos xD

@sewciu95 kasa poszła w reklamę i odjebanie strony xD a sample  są jakie są... mi został tylko hex już ;D 

Dobrze to można po 5-10g zależy czego cos opisać xDD tak to można stwierdzić tylko czy aktywne przy tych sortach ;D wyobraźcie sobie sample 3 czy 4cmc po 200mg xD

19 minut temu, damian3274656 napisał:

AlJa już dawno nie walilem więc mnie by nawet dobrze wystrzelilo 0.2g Ale to też zależy jaki sort

Nie pucuj się bo cierpi reszta! cpasz masz tolerke! minimum 1d sample skad potem wiedzieć jak się to w ciągu spisuje Napisałeś tak temu bo ty twierdzisz ze bierzesz :D A bierzesz więcej niż 0,2! smaki zrobić to każdy potrafi. Ale żeby tak któryś vendor w kredo dawal np., kase chcą pierwsi, ale wyjść do klienta nie potrafią . To by było fajne np. dla kogos kto ma udane już z 2000zl w sklepie :P Pompa do 200zl np. na 2 tyg. Otworzyl bym sklep ... mam pomysły.... ale jak otworze sklep, to już nie otworze w zyciu nic więcej :D

@force24 wygłupiam się ale 0,2 to smiech na sali , wielu wysylalo  o wiele większe gramatury

trzeba się pokazac :D lepiej wybrać 10 testerow i im po 2g każdego i będzie można cos o tym powiedzieć...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA