Jump to content

cza*ha.d*

sewciu95
 Share

Recommended Posts

**** doleciala paczka od tego vendora. 

Pakowanie w porządku, dobrze zabezpieczone. 

Minus za obsuwe w terminie zamówienia, miało być wysłane w połowie tygodnia po czym dostałem info że jakieś tam zamieszanie i docelowo wyleciała w koniec tygodnia, czyli obsuwa 3 dni. Nie miło, bo liczyłem że na weekend sobie fajnie potestuje. No trudno. 

Kontakt w porządku, zawsze wieczorem była odpowiedź. 

Zamówienie 2g 3cmc kraj i 1x 3cmc hot (proch). W gratisie za spóźnienie 1g 3cmc hot chyba dostałem gratis. 

Wygląd "krajówy" dobry, średnie kryształy przeźroczysto delikatnie brązowe, nie za twarde i łatwo się kruszy. (zauważyłem że im twardszy kryształ tym na ogół lepszy sort. :)) 

Na test poszło ok. 140mg krajówy. Delikatnie pieczenie w nos przez 20 sekund. 

Wchodzi szybko, po ok. 5 minutach czuć szybsze bicie serca, lekko speed i delikatne eufo. Działanie przyjemne, nie ma rozpierdolu w głowie. Po 30 minutach czuć że schodzi i jest chęć na dorzutke. 

Tak więc po 40min. Dorzucone kolejne z 250mg sniff. Tu już nosek zabolał, łezka poleciała. Mocno zapchalo nos, przegroda zatkana. 

Teraz czuć mocniejsze działanie, ale nadal bez wyjebania w kosmos. Pełny ogar, nie ma nachalnego speed który myślałem że się pojawi przy takiej dawce. Fajnie się siedzi i coś robi, nie chce się biegać i móc wszystko zrobić, to nie to.

Lecz znowu po 40 minutach czuć słabniecie działania, ale siedzi się nadal przyjemnie. 

Porównując do starszych sortów czuć spadek jakości i działania.

Z pewnością lepsze jakościowa od pewnych shopow z partnerskiego 

Moim zdaniem za ten sort cena trochę zbyt wysoka. 

3cmc hot stestuje później, choć nie oczekuję szału że względu że to proch. 

Od siebie mogę polecić vendora. Paka po wysłaniu dochodzi 1-2 dni. 

Edited by Wojt

• 2 weeks later...

@wolf mój szczurek testował  jakies 1.5 msc temu hot'a i pozytywnie go zaskoczyło. Profil typowo trojkowy, robi robotę śmiało mogę polecić. Wiadomo cena troche odbiega od innych vendorow ale mały asortyment trzeba coś zarobić :D teraz widzę wjechał na stan w krysztale ładnym  :niewinny: nie zawiedziesz się 

Koneser only 3CMC