Skocz do zawartości
Greegy

3-FA

Polecane posty

Wrzuciłem do labolatorium 1g 3-FA...

Materiał  :             3-FA  od V.I.P.'a 

Tester    :              niska, po przerwie, ale rosnąca tolerka na stimy

Dawka    :             10mg uczuleniówka + 100mg sniff

Okoliczności    :   dzień wolny od pracy

Cechy organoleptyczne odczynnika

Biały puder z drobinkami kryształków o średnicy 0,5mm o smaku innym niż sam puder. Tester miał wrażenie,, że to 3/4cmc. Kryształki miały inny smak niż puder - lekko chemiczno elektryzujący, a puder chemiczno-gorzki.

Uczuleniówka

Przyjęta w probówkę dawka 10mg. Delikatne pieczenie i szczypanie. Lekko elektryzujące jakby. 

TEST

wejście - snifff piekący jak cholera, ale mija szybko po wrzuceniu w probówkę. Chwila lekkiego nieogaru po kilku minutach od przyjęcia przeradza się w przyjemną euforię, która trwa ok 15minn. Następnie daje się odczuć dopaminowy rush ze znaczącą poprawą samopoczucia. Lekkie zmiany w odbieraniu obrazu - barwy lekko jaskrawe, dzwięki odbierane ostrzej. Bardzo przyjemne uczucie. Wzrost empatii i chęć rozmowy. Motywacja do działania z "bananem na twarzy". Peak trwa ok 30min. dalsza stymulacja z polepszonym humorem trzyma jeszcze przez dobre 3 godziny.

zejście - zejście stosunkowo łagodne, powrót do normalnego samopoczucia, przez chwilę uczucie cięższych nóg i rozleniwienia. Mocna kawa niweluje to uczucie i stawia na nogi. Do tego dorzuciłem kapsułkę 200mg kofeiny. zjazdu jako takiego nie doświadczylem.

PLUSY:

+ bardziej euforyczny niż 2-FA czy a-PiHP

+ wysoka aktywność

+ przyjemna stymulacja

+ nawet długie działanie

+ stosunkowo łagodne zejście

+ ciekawy profil działania

+ uczucie euforii i poprawy samopoczucia

+ wzrost empatii

+ wzrost kreatywności i chęci do działania

+ przyjemne smyrnięcie serotoninki

MINUSY:

- mógłby działać z godzinke dłużej

- pieczenie przy snifie

- łagodne, ale jednak odczówalne zejście

- reszty minusów trzebaby doszukiwać się na siłę

SUBIEKTYWNE zalecenie dawek do badań:

* pierwsze r-c.........................................nie stosować, za mocne

* niska tolerka, lekki stim.........................30-50mg

* dawka przeciętna dla okazjonali..........50-100mg

* dawka silna, znaczna tolerka...............100-150mg

* dawka bardzo silna, wariaci.................150+

OCENA 9,5/10

POLECAM! Bardzo przyjemny odczynnik o działaniu funkcjonalnym w małych dawkach, a w większychbardziej rekreacyjnym.

Gość nabijajwiadro

@biochem wszystko ok, tylko sniff piękący? Przecież to nie jest w kryształach, tylko ma konsystencję mąki, w ogóle nie czuć w nosie nic..coś jak eth-cat w pudrze.

możliwe, że miałem już podrażnioną śluzówkę.

edit:

@nabijajwiadro ale swoją drogą konsystencja ma sie nijak do pieczenia. IPP roztarte na puderek działa piekąco jak nie wiem co i miałem już tak nie raz. 2-FA i 3-FA piecze. delikatnie bo delikatnie ale piecze. Jakby nie piekło to bym się zastanawiał co jest z nimi nie tak ;-)

@nabijajwiadro miałeś kiedyś w ogóle kontakt z jakąkolwiek fluorofetą? przecież właśnie z żrącego i bolesnego sniffu są znane, sprawdź w googlach. Poza tym co ma postać do kaustyczności to ja nie wiem  xD 

Gość nabijajwiadro

@pauciakTestowałem 3fa i 2fa od vipów i innych i zawsze sniff wchodził gładziutko. Tych wcześniejszych żrących sortów nie jadłem.

https://sin.org.pl/pl/uwaga-3fa-vip/ 

Uwaga!

Źródło: vipchemicals.cz
Data: 13.01.2017
Produkt: „3-FA” (3-fluoroamfetamina, PAL-353)
Wynik analizy:

1. Kofeina
  2. N-Etylohexedron (HEX-EN, NEH)
  3. N-Etylopentylon (BK-EPD)
  4. Alpha-PiHP (α-Pirolidynoizoheksafenon; 4′-Me-PVP, 4’M-PVP)
  5. 4-Chloro-Alfa-PVP (4Cl-PVP)
  6. Niezidentyfikowana substancja

Gość nabijajwiadro

to ładnie XDDD 6 substancji w 3fa od vipa

@luks nie chodzi na czyje wyszło na twoje,moje czy huy wie kogo kużwa chcesz medal za to ze wyszło na twoje ?

Kolejny shop który leci w huya i jeszcze to ten ze sklepów po którym żadnych ''kombinacij'' sie nie spodziewał

To moze ty sie nie spodziewales. Nie mowilem o sobie. bardziej o @pauciaku. Nie słuchacie ostrzezen to macie.

W temacie SiN napisalem na czym polega problem. Na azocie i komponentach do 3fa - no i oczywiscie cenie. Wystarczy troche logiki.

A jednak @luks1985 może i się czasem trochę za bardzo mądrkuje, ale jak zawsze miał rację ;) a ja się dziwiłem dlaczego po 100 mg taki wystrzał i kardio z kosmosu, ale jako że nigdy wcześniej nie próbowałem tej substancji to zrzuciłem to na niską tolerkę spowodowaną przerwą od amph...VIP pogięło Was, żeby robić takie miksy?? ktoś weźmie 150-200 tej mikstury i się przekręci. Lubiłem Was za dotychczasową współpracę i jakość innych produktów, ale za ten numer niestety lądujecie w jednej lidze z klubem Dopki.

Akurat wszyscy mówią od dawna, że u nas dostać legitnego 2-FA i 3-FA nie idzie. Ja dostałem je w samplach do zamówienia i w dobrze że nie połasiłem na normalny zakup. Wynik @SIN to jedno, ale parę osób pisało już o niejednorodnej mieszance (proch + kryształy o innym smaku) i że coś jest nie tak ... A w 2-FA pewnie podobny syf :(

Szkoda, bo sklep miał dobrą opinię. Myślicie że u Primasortu są podobne cyrki?

Witam. Specjalnie aż utworzyłem konto na forum aby napisać nt, tego co dzisiaj wyszło na jaw. Otóż zamówiłem tej substancji kilka gram (łącznie z 2fa niestety)

Dobrze, że testowałem w rozsądnych dawkach i uniknąłem tragedii, jednak po przerobieniu grama w dwie noce wiedziałem,że jest coś nie tak, paranoje, shizy czy bardzo wysokie ciśnienie

Kolega który robił snejki ze 150mg czuł się bardzo źle

Bardzo nieładnie vendorze wciskać ludziom TAKI shit. Bo inaczej się tego nazwać nie da

Mieszanka 5 b.silnich substancji + 1 niewiadomo co

Myślę, że powinniście zachować się fair i oddać pieniądze za to zakupione "coś"

Dla mnie skończyły się już zakupy w tym sklepie...

Gość

Dokładnie też jak mi zeszło to czułem się chujowo taka pustka po prostu nic mi się nie chciało nie wiedziałem co ze sobą zrobić  no takie chujowe uczucie ciężko opisać. Nerki też trochę bolały glowała itp. Kumpel miał podobnie.Reszta do kibla poszła...

Hahaha teraz jak się pojawiły badania to wszyscy nagle sobie przypomnieli jaka niefajna faza była ;) Ja swoje jedyne dwie kreski po 100 mg spożyłem do pół litra i się bawiłem w sumie nieźle co wyżej opisałem, ale nie w tym rzecz. Bo metanolem też się można schlać, ale po co? Idąc dalej w porównania: można mieć fajny seks z laską, ale się po jakimś czasie dowiedzieć, że to jednak nie była kobieta ale transseksualista po operacji...Takie mam teraz przemyślenia, gdy się dowiedziałem, że zamiast 3-FA probowałem jakiś gówniany miks. Gdybym wtedy miał taką wiedzę to z miejsca towar wylądawałby w kiblu, VIP jako vendor jest w tym momencie skreślony, bo co tu tłumaczyć, puszczanie takiego tematu na rynek to nic innego jak totalna wyjebka na bezpieczeństwo użytkowników.

Nie że sobie przypomnieli.

Ja czytam to forum może z rok,zamawiałem od kilku vendór w tym również od vipa po przeczytaniu opinii jednak po tym co sie dzis dowiedziałem to jest to maprawde mega [email protected]%ski numer gonić tak silną mieszanke jako 3 FA!!

Przecież po tym naprawdę można zaliczyć zgona! Jestem ciekaw co drzemie w 2Fa bo niedlugo beda wyniki

A ja obie substancje mixowalem w sniffach :/ az mi sie słabo teraz robi na samą myśl...teraz już wiem dlaczego tak mnie 'poryło' po krotkiej przygodzie z "FA"

Vendor skreślony,a za takie sorty powinien zostać całkowicie usunięty z tego forum

Heh, no mi się dzisiaj też słabo zrobiło jak wyczytałem co tam jest i przypomniałem sobie jak mi tętno podskoczyło po sniffie tego wynalazku. W ogóle jeśli tam tyle nawpieprzali pirolidyn i innych gówien to po co jeszcze na górę kofeina? Żeby konsystencję pudrową zrobić i to zamaskować? Btw moja paczka była z sample packa, pamiętam jak jeszcze im pisałem, żeby wysłali 3fa zamiast efylonu bo nie lubię takich mózgojebów, no co za podłość.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA