Greegy

3-FA

105 postów w tym temacie

Akurat wszyscy mówią od dawna, że u nas dostać legitnego 2-FA i 3-FA nie idzie. Ja dostałem je w samplach do zamówienia i w dobrze że nie połasiłem na normalny zakup. Wynik @SIN to jedno, ale parę osób pisało już o niejednorodnej mieszance (proch + kryształy o innym smaku) i że coś jest nie tak ... A w 2-FA pewnie podobny syf :(

Szkoda, bo sklep miał dobrą opinię. Myślicie że u Primasortu są podobne cyrki?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam. Specjalnie aż utworzyłem konto na forum aby napisać nt, tego co dzisiaj wyszło na jaw. Otóż zamówiłem tej substancji kilka gram (łącznie z 2fa niestety)

Dobrze, że testowałem w rozsądnych dawkach i uniknąłem tragedii, jednak po przerobieniu grama w dwie noce wiedziałem,że jest coś nie tak, paranoje, shizy czy bardzo wysokie ciśnienie

Kolega który robił snejki ze 150mg czuł się bardzo źle

Bardzo nieładnie vendorze wciskać ludziom TAKI shit. Bo inaczej się tego nazwać nie da

Mieszanka 5 b.silnich substancji + 1 niewiadomo co

Myślę, że powinniście zachować się fair i oddać pieniądze za to zakupione "coś"

Dla mnie skończyły się już zakupy w tym sklepie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie też jak mi zeszło to czułem się chujowo taka pustka po prostu nic mi się nie chciało nie wiedziałem co ze sobą zrobić  no takie chujowe uczucie ciężko opisać. Nerki też trochę bolały glowała itp. Kumpel miał podobnie.Reszta do kibla poszła...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie że sobie przypomnieli.

Ja czytam to forum może z rok,zamawiałem od kilku vendór w tym również od vipa po przeczytaniu opinii jednak po tym co sie dzis dowiedziałem to jest to maprawde mega kure@%ski numer gonić tak silną mieszanke jako 3 FA!!

Przecież po tym naprawdę można zaliczyć zgona! Jestem ciekaw co drzemie w 2Fa bo niedlugo beda wyniki

A ja obie substancje mixowalem w sniffach :/ az mi sie słabo teraz robi na samą myśl...teraz już wiem dlaczego tak mnie 'poryło' po krotkiej przygodzie z "FA"

Vendor skreślony,a za takie sorty powinien zostać całkowicie usunięty z tego forum

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heh, no mi się dzisiaj też słabo zrobiło jak wyczytałem co tam jest i przypomniałem sobie jak mi tętno podskoczyło po sniffie tego wynalazku. W ogóle jeśli tam tyle nawpieprzali pirolidyn i innych gówien to po co jeszcze na górę kofeina? Żeby konsystencję pudrową zrobić i to zamaskować? Btw moja paczka była z sample packa, pamiętam jak jeszcze im pisałem, żeby wysłali 3fa zamiast efylonu bo nie lubię takich mózgojebów, no co za podłość.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie zdążyłem stestować. Teraz czuję się jakbym wygrał z rakiem! 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 godzin temu, zet111 napisał:

Widzę, że ciekawy temat się zrobił.

Nie wiem kto robi te badani ale kiedyś wspominałem już, że 3-FA nie jest oryginalnym produktem ale to co mu tam wyszło to trochę przesada nawet nie chciało by się nam robić tego z 6 produktów ;))

Poza tym Coffy nie dodawałem nigdy do niczego. 4CL-PVP nie mam a A-pihp skończyło się jakiś czas temu i dopiero teraz wróciło, więc też mało prawdopodobne, ciekaw jestem tego 6 niezidentyfikowanego, pewnie z kosmosu / galaktyki.

Poza tym inni klienci jakoś nie narzekali, produkt ogólnie się podoba. Jak ktoś był zainteresowany kupnem 50 czy 100g był wtajemniczany na czym opiera się 3-FA by VIP.

W każdym razie produkt kiedyś się przyjął  i tak został, a dostawców ilu się zmieniło to ciężko zliczyć.

Teraz jest jeden i zaufany, produkt poszczególnym klientom odpowiada więc zostaje na półce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście ziomuś, ty sie tłumaczyłeś,nic nie mieszałeś a w ogóle to SIN badał nie twój produkt. Hehe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To widzę w takim razie trzeba będzie poprosić o sampel tego legendarnego 3 fa by VIP.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nosz kurwa, amfetamina też nie była produktem czystym i składającym się wyłącznie z jednego związku chemicznego, nie bronie VIPA ale skoro pisał, że to mieszanka to jest to mieszanka a nie jedna substancja

A to czy jest szkodliwa, no to kurwa wiadomo nie od dziś bez analiz 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ema ma racje :-P

a jak nie pasuje takie 3-FA to szukajcie innego gdzie indziej proste, chyba nie?

ze FA takie się okazalo nie znaczy, ze zaraz wszystko takie jest.

do tego brane bylo i jest brane jakos nikomu nie przeszkadza.

VIP juz wie wiec po powrocie tym sie zajmie, przeciez nie bedzie tego robił dalej czy by świadom czy tez nie, ale raczej pewno nie.

czill ludzie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, EmaJuŻbEzBana napisał:

Nosz kurwa, amfetamina też nie była produktem czystym i składającym się wyłącznie z jednego związku chemicznego, nie bronie VIPA ale skoro pisał, że to mieszanka to jest to mieszanka a nie jedna substancja

A to czy jest szkodliwa, no to kurwa wiadomo nie od dziś bez analiz 

U mnie na osiedlu jakbys gonil amfetamine i to byla mieszanka to by ci rece z dupy powyrywali.

3fa miks ok ale gdzie info na stronie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurwa amfa to nie jest jeden składnik, tak i zapewne u ciebie śmiga czysta 100% prosto od chemików za 30 dyszki gram :lol:

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdzie ja Ci to napisalem ?

Koniec off topu. Amph 80 proc czystosci od chemika to koszt xx zl. po osiedlach latala pasta i uj wie co jeszcze. nikt jednak nie pchal mixow. A zrodla za 30 zl omijalo sie od zawsze.

Koniec off topu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@V.I.P.Chemicals czy w związku z ujawnieniem składu waszego zajebistego 3-FA, planujecie w najbliższym czasie rebranding sklepu, tudzież z dnia na dzień zwinąć interes i zniknąć z kasą klientów? :) 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawidłem sie na was Vipy, niestety nie bede juz zamawiac produktow! Dla mnie liczy sie jakosc i prawda! Dzieko za kilka miesiecy wspolpracy, mimo wszystko pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To rzekome 3FA w okresie czerwiec/lipiec było dobre, z kolejnymi tygodniami sort jakby tracił na jakości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, Galaxy of Mind napisał:

@V.I.P.Chemicals czy w związku z ujawnieniem składu waszego zajebistego 3-FA, planujecie w najbliższym czasie rebranding sklepu, tudzież z dnia na dzień zwinąć interes i zniknąć z kasą klientów? :) 

no co Ty wariacie, nieeee

masz napisane w głównym że przerwa do 18.02

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nosz k....wa, jak mozna miec pretensje do vendora ze cos mocno dziala.A jak nie dziala to tez zle.Sklady sie zmieniaja,zawsze trzeba nowe opk delikatnie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisze z nimi nie od dzis i to jedyny uczciwy sklep.W ramach przerwy zamowilam z innego sklepu (tudziez zachwalanego) 3 gramy jakiegoś g....na.Wracajcie juz....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, Gość Maaaarta napisał:

Nosz k....wa, jak mozna miec pretensje do vendora ze cos mocno dziala.A jak nie dziala to tez zle.Sklady sie zmieniaja,zawsze trzeba nowe opk delikatnie

Jak się kiedyś obudzisz na OIOMie bo Ci zamiast 4cmc ktoś sprzeda 4cmc zmieszane z efylonem to może zrozumiesz. Jak coś jest mieszanką to powinna być wyraźna informacja, nie wszyscy tu są gimbazjalnymi ćpunami, którym zależy żeby mocniej pokopało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gość Maaaarta mylisz chyba RC z dopalaczami. Jak kupuję 3-FA to do kurwy nędzy ma być jebane 3-FA! A nie mieszanka. Bierzesz CMC to wypadało by otrzymać CMC, a nie CEC. Jakbym chciał jakiś mix, to kupuje RC i sobie sam mieszam, nie chcę dostawać mixu w substancji która kurwa powinna być jednorodna.

Faktem jest, to przyznam, że sam sklep działa ok, ale takie przewałki to jest jakiś chujowy trend na rynku.

26 minut temu, Gość Maaaarta napisał:

Sklady sie zmieniaja,zawsze trzeba nowe opk delikatnie

Jedyny skład jaki powinnaś mieć to ten kolejowy, z biletem na OIOM jak to określił @mj2086 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taka mała konkluzja...

... Kupowałem 3FA pomimo ze gołym okiem widziałem z e to sol a VIP O TYM WSPOMINAL.

JAK bylo 3fa to wszyscy huuurraaa

JAK okazala sie sól to wszystko co najgorsze.

nie wierze sądząc po profilu działania ze tam na pierwszym miejscu jest kofa.

Mam tez teorie spiskową - na ile mamy pewność rzetelności badania???

to sol o bdb jakości i wywarzonym działaniu. Troche speeda troche eufo i kratywnosci przy braku zmęczenia.

zobaczcie tez... O syntetyk Coco wszyscy wiedza ze jest zajebista choć to sol.

Ludzie tam nie może być tyle slladnikow skoro takie male dawki klepią bo na porcje powiedzmy50mg nie uzyskamy ilości żadnego składnika w ilości aktywnej.

VIP nie stracił mojego zaufania.

Uważam tylko ze te amfy powinne byc przeniesione do działu soli i bez zdradzania proporcji nazywając je ANALOGAMI przenieść do działu soli.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Ładowanie
  • Podgląd posta

• REKLAMA

• Kto jest na CZACIE

• Aktywni użytkownicy

• Ostatnie aktualizacje statusu

• fa*eb**e.*g1.**
      ównież mam sample, i muszę powiedzieć ze bardzo fajnie to wygląda, koneserem maczanek nie jestem wole MJ ale jak jakiś vendor wrzucił sampel,  to przecież nie wyzucie (; palonko fajnie wygląda i dobrze pachnie, nie upierdal ze się nie można ruszyć, działa bardzo przyjemnie i jestem nawet zaskoczony, kontakt dobry, tylko ta strona odstrasza ;> #1
    • BDMP
      3,4-metylenodioksybenzylokatynon. https://www.caymanchem.com/images/catalog/x9001330.png.pagespeed.ic.ter-85zTQE.webp Nie mam pojęcia jak to możnaby nazwać. Benzylon? Ale tak czy inaczej, to chyba niewypal. Najwyrazniej pierscien benzenowy wszystko psuje. Mało kto to jadl. Na reddicie krotki wpis o nieaktywnosci, chociaz ktos pisal o lekko przypominajacym amfetaminy pobudzeniu. Ale to i tak nie to czego oczekiwano Moim zdaniem dawka minimalna 200-300mg, oczywiscie dojapnie.
    • GRC; Gienek
      Wyprzedają to co zostało, i pewnie powoli zaczną wprowadzać nowy sort.
    • Sklep Pasjonat Ogólnie.
      Po przeprowadzeniu szeroko zakrojonych testów, zwycięzca może być tylko jeden 4CMC Gold. W działaniu przypomina dawne sorty, coś dla starych ketoniarzy. Euforia kot, jak dla mnie stim delikatny, tzw efektu wyjebania brak, do jednego można się przyczepić konsystencja pudrowata, lekko lepiaca, wilgotna - jakoś tak mam że ten puder lepki sie  mega mocny trafia, moje szczury już nie mają nosów:( Ale inaczej niż sniff nie potrafią:) Tamtej zwykłej 4-ki bym nie skreślał też, osobnicze reakcje mogą być rożne,ale zwykła 4 więcej stima,mniej eufo, gały jak talerzyki, ale sam sort ładniej się prezentuje, piona w jednej pięknej kryształowej bryle była;)+ troche górki sypem. Podkreślam mniej eufo, wiekszy stim w porównaniu do Golda. Oba sorty jak najbardziej aktywne, dorzutki cieszą i czeszą do ostatniej linii. Tego Golda to aż za bardzo, w zasadzie jedynym ograniczeniem są pieniądze i przepustowość kinola:D  Ja bym brał Golda i o gratis poprosił tej 4-ki dla pewności. Pozdrawiam
    • Sklep Pasjonat Ogólnie.
      Sklep nr I. Na dzień dzisiejszy nie widzę lepszego vendora. Jest jeszcze kilku którym można zaufać aczkolwiek co do asortymentu i podejścia do klienta to ni chuja PASJONAT kładzie wszystkich na łopatki. Czekam wypłaty i zakładam konto internetowe.  Pas_Yo_!!!  4Gold4Gold   Serdecznie dziękuje za pomoc i za zajebisty asortyment. ps. Może powiecie że się powtarzam ale jak dla mnie to Gienkowe podejście... Albo i lepsze, serdecznie dziękuje.
  • Tematy