Skocz do zawartości
Greegy

3-FA

Polecane posty

3-FA 

worek niebieski 0.4 prochu w środku.

puder/pył z małymi granulkami

zjedzony snejk malutki z 50mg było  na oko wypadło z worka i speed jak trza xD

zona tez chciała bo już 3 a w zasadzie 4 na budziku i dałem tez mało i pinda ma mocy fest.

speed dwa razy DZIESIĘĆ!

@Greegy żonę pindą nazywać ... ladnie ładnie, Wy w trakcie rozwodu?

Ja jeszcze nie miałem okazji żadnego z 2/3-FA/FMA próbowac, w przyszłym tygodniu mam nadzieje że przyjdzie. Ma ktoś porównanie z tymi od radzieckiego p&^%asortu?

dobre to to, duuużo dopaminy i zero roztrzęsienia, małe dawki robią konkretną robote. Ja uderzyłem w oral i tylko tak na posmakunek poleciał wężyk - ahh ta dziwaczna chęć przypierdolenia w nochala haha. O dawce też nic nie powiem bo sypłem na oko do herbatki. 

W miksie z bkepdp i dorzuconą połówką kamagry miałem chyba najlepszy sex w życiu, panna to aż sobie wargi pogryzła taka jazda była haha (panna nieświadoma, trzeźwa i niewtajemniczona :guns:) Bk i 3fa to cudowny mix.

Na razie ciężko mi coś więcej powiedzieć, lece w balet dalej, piąteczka :D

Ciekawe czy dało by rade vapnąć bucha, jak ktoś próbował/spróbuje to dajcie znać

@Vixa! zwały raczej brak, wjazd na serce przy ilosciach do 50mg znikomy. chociaz dla niektorych tyle na dzien dobry to mogloby byc zbyt wiele, wiec zeby sie zapoznac mozna od 25 zaczac. nie wiem jak powyzej 50 bo dalej nie lecialem, wystarczyly mi mniejsze ilosci. troche pusta ta fluoroamfetamina jak dla mnie, sama dopamina, 2-fa bardziej mi przypadlo do gustu.

O 30.10.2016o10:55, pauciak napisał:

ja mogę zrobić testy kolorymetryczne na obu mydełkach ciekawe co wyjdzie :okulary:

Dawaj Pauciaku, wtedy wszystko będzie jasne. Ja już chce zrobić podejście do 2-fa i 3-fa i ciągle się zastanawiam.

Może mi ktoś porównać ten materiał do rzeczy typu pente, hexen albo zwykły władek? :) bo nigdy nie próbowałem i raczej nie gustuje w stimach, ale ciekawi mnie jak to działa...Jeśli choć trochę wchodzi na sero i nie robi przy tym wazo- i kardiomasakry to byłoby fajnie

Substancja aktywna, pomimo nie najprzyjemniejszego zapachu nie zre sluzowki jak sort b3 z pred roku. Stymulacja jest tez jakby troche mniej agresywna, clear head zamiast delikatnego roztrzesienia i lapania sie za jakiekolwiek zajecie. 50-70 mg per sniff robi dobrze, dorzutka po 2h o podobnej gramaturze dzialala jak pierwszy sniff. Nie moglem pozwolic sobie na dluzsze testy.

Pozdro

sampl pack nr1 z akcji vipów

z euforykami nie przeprowadzałem jeszcze całkowitych eksperymentów ale chciałbym uczulić na specyfik który otrzymałem jako "3-FA"

była to moja pierwsza styczność z substancjami z grupy amfetamin i mogło to mieć spory wpływ na moje odczucia podczas eksperymentów

droga podania jaką wykorzystałem był sniff

dawkowanie ustaliłem na "wielkość główki zapałki" jakoż iż jest mi to substancja całkowicie obca i co około godzinę tyle samo.. po czasie podniosłem dawkę do aż dwóch główek później trzech a nawet spróbowałem czterech

zdecydowanie dało się odczuć stymulacje dopaminową oraz brak nieogaru
ciężkie jednoznacznie określić zawartość niebieskiej samarki ale w MOIM wypadku zdecydowanie nie było to tak jak opisane na opakowaniu

po długich konsultacjach z doświadczonymi osobami udało się ustalić że najprawdopodobniej jest to jakiś psychodelik(może mix?) (efekt rybiego oka po skupieniu wzroku na punkcie, falowanie powierzchni,machająca do mnie postać Yautja podczas przeglądania strony innego ven aż w końcu doszło do tego że widziałem tajemniczą postać którą bez przerwy musiałem w myślach wyganiać z pokoju co z czasem stało się upierdliwe)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA