105 postów w tym temacie

3-FA 

worek niebieski 0.4 prochu w środku.

puder/pył z małymi granulkami

zjedzony snejk malutki z 50mg było  na oko wypadło z worka i speed jak trza xD

zona tez chciała bo już 3 a w zasadzie 4 na budziku i dałem tez mało i pinda ma mocy fest.

speed dwa razy DZIESIĘĆ!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dalej jem to 3fa zostalo mi jeszcze  na jakis czas ale total spid i powoli zaczyna wchodzic na serce i nery.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Greegy żonę pindą nazywać ... ladnie ładnie, Wy w trakcie rozwodu?

Ja jeszcze nie miałem okazji żadnego z 2/3-FA/FMA próbowac, w przyszłym tygodniu mam nadzieje że przyjdzie. Ma ktoś porównanie z tymi od radzieckiego p&^%asortu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dobre to to, duuużo dopaminy i zero roztrzęsienia, małe dawki robią konkretną robote. Ja uderzyłem w oral i tylko tak na posmakunek poleciał wężyk - ahh ta dziwaczna chęć przypierdolenia w nochala haha. O dawce też nic nie powiem bo sypłem na oko do herbatki. 

W miksie z bkepdp i dorzuconą połówką kamagry miałem chyba najlepszy sex w życiu, panna to aż sobie wargi pogryzła taka jazda była haha (panna nieświadoma, trzeźwa i niewtajemniczona :guns:) Bk i 3fa to cudowny mix.

Na razie ciężko mi coś więcej powiedzieć, lece w balet dalej, piąteczka :D

Ciekawe czy dało by rade vapnąć bucha, jak ktoś próbował/spróbuje to dajcie znać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jaki profil działania byscie to podali rucha serotonine tez?

ktos zna stare 3 fa i porowna ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Vixa! zwały raczej brak, wjazd na serce przy ilosciach do 50mg znikomy. chociaz dla niektorych tyle na dzien dobry to mogloby byc zbyt wiele, wiec zeby sie zapoznac mozna od 25 zaczac. nie wiem jak powyzej 50 bo dalej nie lecialem, wystarczyly mi mniejsze ilosci. troche pusta ta fluoroamfetamina jak dla mnie, sama dopamina, 2-fa bardziej mi przypadlo do gustu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 30.10.2016o10:55, pauciak napisał:

ja mogę zrobić testy kolorymetryczne na obu mydełkach ciekawe co wyjdzie :okulary:

Dawaj Pauciaku, wtedy wszystko będzie jasne. Ja już chce zrobić podejście do 2-fa i 3-fa i ciągle się zastanawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może mi ktoś porównać ten materiał do rzeczy typu pente, hexen albo zwykły władek? :) bo nigdy nie próbowałem i raczej nie gustuje w stimach, ale ciekawi mnie jak to działa...Jeśli choć trochę wchodzi na sero i nie robi przy tym wazo- i kardiomasakry to byłoby fajnie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Substancja aktywna, pomimo nie najprzyjemniejszego zapachu nie zre sluzowki jak sort b3 z pred roku. Stymulacja jest tez jakby troche mniej agresywna, clear head zamiast delikatnego roztrzesienia i lapania sie za jakiekolwiek zajecie. 50-70 mg per sniff robi dobrze, dorzutka po 2h o podobnej gramaturze dzialala jak pierwszy sniff. Nie moglem pozwolic sobie na dluzsze testy.

Pozdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sampl pack nr1 z akcji vipów

z euforykami nie przeprowadzałem jeszcze całkowitych eksperymentów ale chciałbym uczulić na specyfik który otrzymałem jako "3-FA"

była to moja pierwsza styczność z substancjami z grupy amfetamin i mogło to mieć spory wpływ na moje odczucia podczas eksperymentów

droga podania jaką wykorzystałem był sniff

dawkowanie ustaliłem na "wielkość główki zapałki" jakoż iż jest mi to substancja całkowicie obca i co około godzinę tyle samo.. po czasie podniosłem dawkę do aż dwóch główek później trzech a nawet spróbowałem czterech

zdecydowanie dało się odczuć stymulacje dopaminową oraz brak nieogaru
ciężkie jednoznacznie określić zawartość niebieskiej samarki ale w MOIM wypadku zdecydowanie nie było to tak jak opisane na opakowaniu

po długich konsultacjach z doświadczonymi osobami udało się ustalić że najprawdopodobniej jest to jakiś psychodelik(może mix?) (efekt rybiego oka po skupieniu wzroku na punkcie, falowanie powierzchni,machająca do mnie postać Yautja podczas przeglądania strony innego ven aż w końcu doszło do tego że widziałem tajemniczą postać którą bez przerwy musiałem w myślach wyganiać z pokoju co z czasem stało się upierdliwe)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, wolf napisał:

dziwne bo ja nic takiego po 3fa nie mialem xD

przeczytaj mój post uważnie.. w każdym miejscu podkreślam "moim zdaniem" "w moim przypadku"

przedstawiam swoją opinię którą opieram na doświadczeniach które przeprowadziłem sam osobiście jako osoba niedoświadczona a jedynie konsultowałem swoje spostrzeżenia z osobami z wieloletnim doświadczeniem których wiedza na temat różnych substancji jest dla mnie ogromna i mam do tych osób zaufanie w kwestiach doświadczeń

nie twierdzę również że w każdej paczuszce było to samo... dopuszczam a nawet wskazuję tu na możliwość pomyłki gdyż pomimo tego co nam się może wydawać podczas prowadzonych eksperymentów jesteśmy jedynie ludźmi i nie jesteśmy nieomylni

opinia ma przestrzegać osoby bez doświadczenia jak i te z doświadczeniem by nie testować owej substancji w sposób "dawaj całość na raz to będziesz mieć fajnie he he he" gdyż nie jest wiadome czy tylko w jednej samarce wystąpiła pomyłka

proszę nie myśleć że jestem "nowy" i mam ochotę komuś zaszkodzić.. gdyż niedługo opublikuje swoją opinie o euforycznej zawartości paczki która przerosła moje oczekiwania w sposób niewiarygodny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

spoko stary ja tez pierwszy raz jadlem 3fa czy ja gdzies napisalem ze nie masz racji? pisZe ttlko o sobie ze nic nie uswiadczylem takiego i tyle nie musisz sie tak rozpisywac i mi tego tlumaczyc :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie rozumiem jak można ćpać nie mając wagi. Takiej porządnej do 0.001. Jak Ty chcesz oceniać sample, szacując gramatury na podstawie "główek zapałek"?. Odnośnie reszty odpisałem Ci w innym wątku na Dopalatorze - w skrócie dawki 120+40 czy 110 dobrze działały, schiz i halunów nie było - ale ja to ja - po zwykłych SSRI widziałem CEVy i OEVy bez ćpania.

Inna sprawa, że to był mój pierwszy raz z 3-FA, może oryginał działa inaczej - tego nie wiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz