Skocz do zawartości
V.I.P.Chemicals

Witamy forumowiczów i Zapraszamy.

Polecane posty

3 godziny temu, zdziaszko napisał:

Up

Przez takich pedałów jak Ty sklepy nie mają pobran

Znam sie z VIPEM od kilku miesiiecy paki pobraniowe rowniez są zależne jest to od tego jakim jesteś klientem, i jak duże kwoty zostawiasz np cztero cyfrowe :]

Powiem wam jedno : nieuczciwy . Jeżeli się pomylił i wysłał mi coś czego nie zamawiałem to powinien to odkręcić.  kupując u preda też bywały pomyłki ale wystarczył jeden mail i wszystko  mi wysłał ponownie z nadwyżką. A ten vip to totalny przekręt. Będziecie zamawiać u niego do pierwszego wałka tak jak ja.

Powiem tak goscia z VIPOW znam bardzo dobrze.Ale jednak cos sie pierdoli u Niego,bo za duzo ludzi skargi sklada.Kurwa zeby taka firma stoczyla sie na psy.To trzeba idiota byc zeby cos takiego roztwonic.Vipie idziesz w slady jebanego MAGA.Albo jestest Vipem ale znikaj z rynku.Mnie to boli ze tak sie porobilo

Złożone zamówienie XX.XXX około XX... wybrałem wysyłkę za pobraniem na pa******* - bo była informacja, że to szybsza opcja od przelewu. Moje pierwsze zamówienie... miało być w 2-3 dni. **** nadal w statusie - w przygotowaniu. Na zapytanie mailowe - brak kontaktu... Szkoda bo się nieźle zapowiadał sklep. Dobrze, że nie wybrałem opcji z przelewem - nie polecam.

Edytowano przez Wojt

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA