ErgePL

Oko Loko

5 postów w tym temacie

No hej! ^_^

Postanowiłem opisać maczankę którą zapaliłem jako pierwszą po ponad roku i chcę was zaprosić do dyskusji na jej temat. Jak mówi nam sklep jest to maczanka dla początkujących, ale i tak lepiej uważać jeśli ktoś nie ma tolerki - tak jak ja nie miałem gdy ją zapaliłem. :)

Nazwa: Oko Loko

Od: VIPy

Wygląd: Ładny, jasnozielony kolor dobrze zmielonego podkładu - taki sam jak w przypadku Strong Smerfa i Bakusia. ;)

IMG_20161015_032917.jpg.ec84ef9600fbb001

Dodam też, że zdjęcie nie jest najlepszej jakości bo nawet nie miałem w planach opisywania jej i zrobiłem je bo zrobiłem. ;)

Ilość: No w zależności od zamówienia, ja poprosiłem o sampla i troche tego dostałem, ciężko mi powiedzieć ile. 

Dawkowanie zalecane: Dla początkujących i chętnych mocnej pizdy (w tym nie łapiąc bad tripa ;) ) najlepiej wziąć trzy normalne machy, przytrzymać chwilę w płucach i wypuścić. Dla doświadczonych wystarczy jedna dobrze nabita lufa na pół z kimś. :tulimy:

Czas działania: Od godziny do półtorej.

Efekt działania: Od dwóch do trzech minut po zapaleniu ładuje się maczanka. Włącza się nagły napad euforii i głupawki, do tego zawroty głowy i obijanie się o meble, ściany. Zacząłem się okropnie śmiać i już poczułem, że się zaczęło. Jak chciałem się napić i piłem to spojrzałem na twarz kolegi i już całe picie wyplułem z buzi na podłogę i drugiego kolegę obok bo nie mogłem wyrobić ze śmiechu, masakra jakaś! Nie przejmujemy się niczym, mamy w dupie to jak wyglądamy, nie myślimy o problemach, Oko Loko odpędza złe myśli i wszelkie problemy jakie aktualnie mamy. :)

Po zejściu bardzo mocnej euforii po ok. 25 minutach od wejścia chce się coś robić. Fajnie się chodzi, rozmawia, rozkminia różne rzeczy. Na oczy wchodzi bardzo mocno, krople do oczu mi pogorszyły sprawę tylko bo chcieliśmy wyjść na miasto, ale przypomniałem sobie o tym, że jest ciemno na dworze więc olałem to jak wyglądają moje oczy. W trakcie działania substancji jest się automatycznie dosyć mocno głodnym, ale nie warto jeść bo czas działania się mocno skróci. ;) Całość zamknęła się w jakoś półtorej godziny.

Zjazd: Ja od siebie polecę nabicie lufy gdy zejdzie nam już wszystko, ale jak już nie chcemy to coś zjeść dobrego i się przespać. :)

Opis: Palone ze zwykłej kioskówki, proporcji nie pamiętam dokładnych, ale było to jakieś 60-70% Oko Loko i 40-30% tytoniu. ;)

Uwagi: Lepiej uważać na siebie, ale też być pozytywnie nastawionym przed zapaleniem by Oko Loko zadziałało jak najlepiej. :passing-joint-smiley-emoticon:

Wady i zalety:

Plusy:

- Bardzo mocna euforia (czasem może nawet przestrasyć!)

- Głupawka

- Przyjemny chillout gdy euforia jest średnia

- Śmieszne rozkminy

- Dla każdego, ale w odpowiednich dawkach :finger:

Minusy:

- Spory głód w trakcie działania maczanki

- Jeśli nie jest palona zbyt często to tolerancja nie rośnie bardzo szybko, ale i tak rośnie mimo wszystko

Podsumowanie: Substancja jak najbardziej okey i mogę ją śmiało polecić każdemu tylko wystarczy dobrać ilość machów dla siebie i cieszyć się całym sobą mocą jaką ma w sobie Oko Loko. :wub:

PAMIĘTAJCIE! To, że na mnie to tak zadziałało nie znaczy, że na was zadziała tak samo!

Pozdrawiam! :bong:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O widzę, że ładne nowe opakowania są.

Działanie oko loko nadal takie samo jak dawno dawno temu.

Jak ze smakiem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Smak znośny, nie jest taki typowy śmierdzący dla dopów (np. śledź), ale najlepszy też nie jest bo taki specyficzny ma aromat ze smakiem. ;)

Po czasie nie przeszkadza ani trochę, a nawet gdy go czujemy to kojarzy się z przyjemnością. :E

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ludzie, to jest samobójstwo, 30 min temu zapaliłem (0 tolerki, 1 maczana w zyciu) sredniu buch, 5 sekund w plucach i wypuscilem, juz czulem ze cos nie tak wiec schowalem szybko lufke zeby wojsko nie wbilo, polozylem sie do lozka, slyszalem jak wybucham cały czas puls 160 na minute mysallem ze umre i tak przez moze 15/25 minut, kurwa to jest tak pojebane wiecej tego nie zapale, pisza ze dobre dla poczatkujacych i sredniozaawansowanych, to ciekawe jakbym latal po bakusiu, nie, to nie dla mnie, dobre jedynie dla wkrecenia kolegow ze slabe zeby spalili cala lufe solo ;D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@gracus211 Przerosło prawda?%-D

Jak pierwszy raz palisz maczane to się nie dziwię.

Radzę zaczynać od małego bucha z drugiej strony lufki. Dla pewności wymieszaj towar z tytoniem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• REKLAMA