wielkikozak

mefedron modyfikowany NOWY na KOKOLINO

21 postów w tym temacie

siemano wszystkim.Zakupilem sobie mefedron modyfikowany jako puder 99.9 % i chcialbym zrobic z niego kokolino takie same dzialanie i smak.Wiec tak jak 1g mef ma 99.9 to trzeba zrobic pol na pol z biala tabaka o smaku miety?

wie ktos jaka tabaka jest polecana zeby zrobic koko o smaku miety?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapewne chodziło mu o firmę tabaki, nie jestem teraz w temacie ale zawsze Ozona miętowa była najlepsza, sama w sobie dawała leciutkiego kopa... nikotynowego ;) No ale ona nie jest w kolorze białym, musisz chyba poszukać beznikotynowej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O ile dobrze sie orientuje jest tak, jak napisal rodney- biala tabaka nie zawiera nikotyny. Polecam Ozona Snuffy Weiss :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O ile dobrze sie orientuje jest tak, jak napisal rodney- biala tabaka nie zawiera nikotyny. Polecam Ozona Snuffy Weiss :)

Zależy o jakiej mówisz, ozona owszem jest na bazie cukru winogronowego ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sa biale tabaki zawierajace nikotyne? Nie orientuje sie w tym, mialem stycznosc tylko z mietowym red bullem dlatego pytam %-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale potrzebuje takiej samej tabaki jaka producent dodaje do kokolino exlusive to Ozona Snuffy Weiss bedzie bardzo dobra? bo jak mowilem mef bede miec w puder.A jak mieszac to 1g mef z 1g tabaki tak?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcesz robić a nie wiesz jak . . . wchodzisz w google, wpisujesz kokolino i wyskakuje Ci skład tego zajebistego specyfiku. BTW na tabace się nie kończy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak nielegalny jest nowy modyfikowany.A moze bedzie jeszcze lepszy.

Mefedron - 46,39%

Paracetamol - 12,24%

Pochodne piperazyny - 11,87%

Pseudoefedryna - 10,91%

No i gdzie tu jest nazwa tabaki?

wie moze co znacza te nazwy oprocz mefedronu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no niechce zrobic napewno jak kokolino tylko zeby kopalo tak samo byla nawet wienksza kapa.Tylko chce wiedziec jaka tabaka co tu nikt niewie o tym.A na tyn forum czytalem o koko i nic podatnego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dojebałeś sie do tej tabaki jak szczerbaty na suchary. Po chuj ci ta tabaka bez nikotyny szczegolnie ,ze to tylko wypełniacz który sprawia ,ze czegoś wydaje się więcej wizualnie...

Wal czysty puder tylko wage sobie kup....

To tak jakby ci diler na ulicy sprzedał kokaine w proszku o czystości 50% a ty byś dostał pozniej od innego w grudzie 100% koksu i chciał sobie to z mąką wymieszać zeby klepało jak od tamtego typa poprzedniego.

Tak to wygląda. Masz problem który tylko ty widzisz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hehe.Wage mam.Tylko niechce brac 100% mefy tylko 50% i wlasnie musze z tabaka zeby bylo wiencej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no i dobrze wpadles o to mi chodzi:D dlatego niechce 100 % a wiesz nie pisze o tym na forum bo iesz jak to jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jest tak ,ze ktos powinien ten temat zamknąć bo zrobisz towar dla klienta a pozniej typ wykituje to kilka lat będziesz oglądał te same ściany 23h na dobe.

Wogole dziwi mnie ,ze ktos kto ma zerowe pojęcie o robieniu 'soli' się za to bierze i to jeszcze do sprzedazy...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie no stary zartuje niechce tego sprzedawac bo poco wole pracowac.Tylko tak napisalem zeby mi nikt nie spapal i odp na moje pytanie z jaka tabaka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jestem początkujący na początek ile najlepiej walnąć w nosek ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Używając głowy - jak najmniej na poczatku zeby zobaczyc czy tak mala dawka nie zadziala zle. Jak bedzie ok to więcej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pół tego spróbuj dla bezpieczenstwa. Jak mało to odczekaj pół godziny i znowu tyle. Jak po godzinie dalej mało to 100mg sobie walnij.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.