Skocz do zawartości
luks1985

NATURALNE mieszanki ziołowe

Polecane posty

Temat nieco umarł. Widziałem temat o szamanie niestety tam ostatni wpis @pablo zdzielił szpadlem.

Niby z kanna nic ciekawego nie ma więc może w sronę natury ?

Zestaw 1:Althea officinalis, Kanna, Damiana, Imphepho, Sacred lotos,White lotos, African Wormwood, Wildegansie 

Zestaw 1, wersja 2:Althea officinalis, Kanna, Damiana, Imphepho, Sacred lotos,White lotos, African Wormwood, Wildegansie

Zestaw 2 : Klip Dagga, Combretum quadrangulare, Kanna, Leonurus sibiricus, Heimia Salicifolia

Macie jakieś swoje przepisy? Uwaga kanna w zestawie to nie kannabinoid.

Zalecam też rozsądek - zioła to zioła. Syntetyki to odrębna kwestia. ja po np. zen-szeniu mam pół nocy z głowy. Podobnie może być i tutaj. Czyli zioła dość mocne.

Prosze modów o pilnowanie - kannabinoidy to inna kwestia.

Trop dla poszukiwaczy - szukajcie po sklepach szamanskich/ etnobotanicznych.Magicznych ogrodach itd.

Temat mi wpadł w oko po wpisie...

2v2 jarasz z rana i po 3h jesteś trzeźwy i możesz wykonywać normalne czynności, MJ się do takiego trybu nie nadaje. 

Ja osobiście 2v2 wiele razy, ostatni raz co prawda perę miesięcy temu tak, że skład mógł ulec zmianie. Działanie po buchu rozkręcało się w przeciągu kilku sekund, nie wchodziło stopniowo tylko z takim pierdolnięciem. Ostra psychodela i z tego co zapamiętałem jakby klatkowanie obrazu przy otartych oczach na peaku, rozkminy i co ciekawe ogromna gastrofaza przebijająca znaną mi z kana/mj. Czas bardziej intensywnego działania zamykał się z tego co pamiętam w granicach godziny. Dawkowanie na start też było nie wielkie (nie paliłem przy pierwszych biciach więcej niż pół dzidy :E ).

Gość nabijajwiadro

Chodzi ci o AM 2201? Gościu to wątek o naturalnym mieszankach. Swoją drogą AM2201 nielegalna od 3 lat?

Testowałem prawie wszystkie kompozycje od S.

1v2, 2, 2v2 - odrealnienie, dysocjacja. 2 i 2v2 lepiej oddziałują na odbiór muzyki, a przy większej ilości możliwa jest kara.
1v2 działa wyraźnie inaczej od 2/2v2 (wystarczy spojrzeć na skład zresztą), hmm ciężko opisać tą różnicę:o

3 - relaksująca, mało tripowe przeżycia

Z innych roślinek maconha brava ma ciekawe działanie odrealniające ale niestety krótkie.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się